Www.AskSohbet.net

TechSmith Camtasia Studio 5.1.0.505 + Keygen

Ekranda yaptığınız hareketleri video dosyasına dönüştüren profesyonel bir yazılım. Örneğin bir programın kullanımı hakkında sunum hazırlamanız gerekiyor, bu program ile bilgisayarınızda yaptıklarınızı video olarak kaydedip dilediğiniz gibi yayınlayabilirsiniz. Hazırladığınız görüntüleri kullanarak etkili sunumlar yapmanız için gereken yardımcı araçlar da program ile birlikte geliyor. Bunlar; Macromedia Flash (.flv and .swf), Windows Media (.wmv), Apple QuickTime (.mov), RealNetworks RealMedia (.rm) ve diğerleri.

Kaydettiğiniz görüntüler arasında geçiş yapmak, grafikler hazırlamak, çalışmalarınızı CD'ye yazmak ve flash ile internette yayımlamak bu programla çok kolay. Bu yeni sürümdeki "PowerPoint" eklentisi ile hazırladığınız sunumları "avi" formatında da kaydedebilirsiniz. Keygen mevcuttur.

Boyut: 34,9 MBDownloadLink: http://rapidshare.com/files/14463112...0.505_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Titan Backup 2.1.0.63 + Crack

İş verilerinizi kaybederseniz neler olur? Hiç merak ettiniz mi? Peki ya dijital fotoğraflarınızı, e-postalarınızı, önemli belgelerinizi, veritabanı dosyalarınızı ya da en sevdiğiniz elektronik kitaplarınızı? Bu durumda ne yaparsınız? Herkes, bilginin paha biçilmez olduğunu bilir ve bilgiyi kaybetmenin zararı ölçülemez.

Bu nedenle yedekleme, verilerinizin bir tür sigortalanması olarak görülebilir. Ve veriler de çok kolay kaybedilebilir: Sabit diskiniz bir anda bozulabilir, bir virüs tüm dosyalarınızı bilgisayarınızdan silebilir veya masaüstü/dizüstü bilgisayarınız çalınabilir. Tabi yangınlar, su baskınları vb. ayrı tehlike...

Ancak yedekleme yapmışsanız tüm bu olasılıklar birer trajediye dönüşmez. Verilerinizin kısa zaman önce yedeğini almışsanız, bu verileri geri yükleyip işinize kaldığınız yerden devam etmek çok basit. Yedekleme, sadece acil durumlar için önemli değildir. Mesela yeni bir bilgisayar almışsanız, yedekleme yazılımı ile eski bilgisayarınızdan yedeklediğiniz belgelerin tamamını da kolayca yeni bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Yedekleme ayrıca PC'nize yeni bir donanım ekleme kararı verdiğinizde de önemlidir.

Titan Backup, önemli verilerinizin yedeklerini güvenli bir şekilde alabilmeniz için tasarlanmış, ev ve küçük çaplı ofislerde kullanılabilecek basit ve eksiksiz bir çözümdür. Önemli dosyalarınızın ve belgelerinizin yedeklerini, aralarında CD/DRD-RW, taşınabilir aygıtlar, ağ üzerindeki sürücüler ve uzaktaki FTP sunucularının da bulunduğu hemen hemen her tür veri depolama aygıtına otomatik olarak yükleyebilir.

İyi tasarlanmış kullanıcı arayüzü ve esnek programlayıcısı ile otomatik yedeklemeleri düzenlemek çok kolay. ZIP sıkıştırması özelliği ile disk alanınızdan tasarruf edebilir, 256 bitlik AES şifrelemesini kullanarak da gizli verilerinizin tamamen güvende
olduğundan emin olabilirsiniz. Crack mevcuttur.

Boyut: 8,95 MBDownloadLink: http://rapidshare.com/files/14463285....0.63_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Trend Micro Internet Security 2008 16.10 Build 1106 + Keygen

Trend Micro Internet Security 2008; birçok antivirüs programının Windows kullanıcıları tarafından yavaşlık problemi yaşattığınıda düşünerek bu sorunu ele almış ve hızlı bir antivirüs programı geliştirmiş. Piyasada uzun zamandır güvenlik yazılımları üreten firmanın tecrübesinin bir yansıması olarak nitelenen Trend Micro Pc-Cillin yazılımı özellikle Windows işletim sistemini tercih eden kullanıcılar açısından tercih edileceğe benziyor. Bu program ile bilgisayarınızı internetten gelebilecek olan her türlü tehlikeden koruyabilirsiniz. Keygen mevcuttur.

Boyut: 85,1 MBDownloadLink: http://rapidshare.com/files/14463652...TURK.part1.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14464025...TURK.part2.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14464423...TURK.part3.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14464432...TURK.part4.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Uniblue Power Suite 1.5 + Serial

İçinde registry düzenleyebileceğiniz, sisteminize bulaşan spyları temizleyebileceğiniz ve bilgisayarınızın ayarlarını daha performanslı hale getirebileceğiniz 3 temel araç bulunduran güvenilir bir program. Serial mevcuttur.

Boyut: 16,2 MBDownloadLink: http://rapidshare.com/files/14464703...e_1.5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Vopt 9.0 + Patch

Bu program sayesinde kolayca harddiskinizi bölebilir, birleştirebilir hatta diskinizde yer kaplayan tüm dosyaları test ederek onarabilirsiniz. Program tüm sisteminizin analizini yapar ve size raporlar sunar. Patch mevcuttur.

Boyut: 3,39 MBDownloadLink: http://rapidshare.com/files/144648000/Vopt_9.0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Website Ripper Copier 3.2

Website Ripper Copier; internette gezdiğiniz siteleri daha sonra internete bağlı değilken izleyebilmeniz için yapılmış olup çok fazla özellik içerir.

İnternette saatlerce zaman ayırmak zorunda kaldığınız siteleri çok kısa bir süre içerisinde özel sıkıştırma formatıyla ve çok hızlı olarak indirir ve daha sonra aynı internette geziyormuşçasına sayfalar arasında gezebilirsiniz.

Bu programı benzerlerinden ayıran özellik diğer benzerlerinde klasör ve dosyalar arasında gezmek yerine html formatında gezme özelliği bulunmasıdır. Crack ve patch mevcuttur.

Boyut: 682 KBDownloadLink: http://rapidshare.com/files/14464869...r_3.2_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Windows Vista Eğitimi (Türkçe)

Türkçe hazırlanmış Windows Vista eğitim seti.

Boyut: 133 MB
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14465300...TURK.part1.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14465720...TURK.part2.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14466222...TURK.part3.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14466700...TURK.part4.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14467043...TURK.part5.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Wondershare DemoCreator 2.2.0.5 + Patch

Wondershare DemoCreator ile bilgisayarın ekranında yaptığınız tüm hareketleri ve mikrofonda yaptığınız konuşmaları eşzamanlı olarak kaydedebilir ve demolar hazırlayabilirsiniz.

Demolarınıza imleçler, altyazılar, ek sesler, animasyonlar ve arka plan müzikleri ekleyebilir, AVI formatına dönüştürebilir veya YouTube üzerinden diğer internet kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz. Patch mevcuttur.

Boyut: 7,42 MBDownloadLink: http://rapidshare.com/files/14467215...2.0.5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Wondershare Photo Story Platinum 3.0.0 + Patch

Wondershare Photo Story ile dijital fotoğraflarınızı canlandırın. Klasik fotoğraf albümleri yerine görsel ve hareketli öğelerle bezeli harika albümler hazırlamak isteyenler için ideal şablonlar ve ayarlar içeren bu uygulama ile hazırlanan albümleri arkadaşlarınız ile de rahatça paylaşabiliyorsunuz. Patch mevcuttur.

* Birkaç sürükle-bırak işlemi ile albüm hazırlama.
* Hazır şablonlar.
* Özel şablon galerisi.
* Giriş/çıkış için özel Flash animasyonları.
* Arka plan müzik ve altyazı ekleme.
* Albümleri internet üzerinden paylaşabilme.

Boyut: 24,5 MB


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14467662...3.0.0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Xilisoft Video Converter Ultimate 5.0 + Keygen

MP4'den MP3, M4A'den MP3, MP3'den WMA, WMA'dan MP3, AVI, MPEG, WMV, ASF'den MP3, MP2 veya WMA, WAV, MP3, MP2, WMA, OGG, AAC, FLAC, APE, VQF veya MP3, MP2 veya WMA, bunların dışında günümüz teknolojisine uygun video görüntü destekleyen cep telefonları için RM (RealOne) ve 3GP (QuickTime) programlarının dosya biçimlerine de video dönüştürme işlemi yapabilen kolay kullanıma sahip, başarılı bir program. Keygen mevcuttur.

Boyut: 14,2 MBDownloadLink: http://rapidshare.com/files/14467932...e_5.0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

YouTube Video Converter 1.0.91 + Serial

Xilisoft YouTube Video Converter; çok güçlü bir YouTube dönüştürücü yazılımdır. Program YouTube sitesinden indirdiğiniz filmleri başarılı bir şeilde diğer video formatlarına çevirir. Xilisoft YouTube Video Converter ile "indirme + dönüştürme" işlemi tek hamleyle yapılabilir. Program ile YouTube videolarını kolaylıkla indirebilir ve diğer video formatlarına dönüştürebilirsiniz. Böylece YouTube videolarını iPod, PSP, Zune, cep telefonları, Apple TV, iPhone gibi taşınabilir media çalıcılarda izleyebilirsiniz. Serial mevcuttur.

Boyut: 6,78 MB


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14468087....0.91_TURK.rar


----------------------------------------------------------------------------------------------

Partition Magic 8_05 Portable TURK

Norton PartitionMagic ile disk partitionlarını, veri bütünlüğünü kaybetmeden kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilen kullanıcılar, istedikleri takdirde boyutunu değiştirebiliyor, taşıyabiliyor, bölebiliyor, birleştirebiliyor ve sildikleri alanları geriye döndürebiliyorlar.

Sistem bakımının önemli bir bölümünü oluşturan sabit disk bölme sayesinde çakışmalar engellenirken, veriler de korunarak performansın artmasını sağlıyor. Her bölüm ayrı bir disk sürücü gibi görüldüğü için sistem çökmelerinde veri kaybı en aza indiriliyor Ayrıca daha kolay yedekleme de yapılıyor.

Noon PartitionMagic in veri ve işletim sistemi parçalarını bölümlere ayırabilme özelliği, disk tarama ve defragmenting gibi sistem yönetimi fonksiyonlarının çok daha hızlı yapılmasına olanak sağlıyor. Yazılımın, kolay kullanımlı kullanıcı ara birimi sayesinde dosya ve klasörler, bir bölümden veya işletim sisteminden diğerine kolaylıkla kopyalanabiliyor. Kullanıcılar, sunulan yardım sihirbazı sayesinde bölümleme işlemlerini adım adım gerçekleştirirken aynı zamanda bekleyen işlemleri de izleyebiliyor.

Norton PartitionMagic NTFS, FAT 32, FAT, Linux Ext2 and Linux Ext3 gibi farklı dosya sistemlerini desteklemektedir. Kullanıcıların farklı işletim sistemlerini, hatta aynı işletim sisteminin farklı sürümlerini aynı bilgisayara yükleyebilmelerine ve çakışma sorunlarıyla karşılaşmadan çalıştırabilmelerine olanak sağlıyorr. Yine yardımcı sihirbaz işletim sistemi kurulumunun her aşamasında kullanıcıya destek olurken, BootMagic aracıyla sistemin bir sonraki açılışında hangi işletim sistemini kullanarak açılacağı seçilebiliyor.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14424382...table_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------
Portable Yahoo Messenger v9_0_0_797 (NEW) TURK

Kurulum gerektirmeden usb belleginizin oldugu her yerde çalıstırabılırsınız....


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14424578..._NEW__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------
Recover My Files 3_9_8_5966 TURK

Tanıtım:Recovery My Files, şu anda dünya üzerinde silinen dosyaları kurtarmakta birçok programla karşılaştırılmış ve testlerde en üst sırada yer almış başarılı bir yazılımdır. Recover My Files; silinen belgeler, grafikler, dijital kamera fotoğrafları, ZIP dosyaları, e-posta, müzik, video ve diğer tüm dosya biçimlerini geri getirmenizi sağlayan üstün özelliklere sahiptir.

Recover My Files; Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinmiş dosyaları, formatlanmış sürücülerdeki verileri ve hatta hiç kaydedilmemiş geçici sistem klasörlerini bile geri getirebilir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için uzman bir bilgisayar kullanıcısı olmaya da gerek yoktur. Program 4 temel adımda dosya kurtarma işlemini gerçekleştirecektir.

Program FAT12, FAT16, FAT32 ve NTFS dosya sistemlerinin yanında Jaz, Zip sürücü, diğer çıkartılabilir medya ve dijital kameralardaki verileri de tam olarak kurtarabilmektedir.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14424768..._5966_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

R-Wipe & Clean 8_0_1459 TURK

Bir sistem temizleme aracı olan R-Wipe & Clean ile bilgisayarınızda gereksiz yer kaplayan tüm ayrıntıları silebilir, sisteminiz rahatlatıp hızlandırabilirsiniz.Program çevrimdışı içeriği, temporary internet files'ı, cookie'leri, otomatik form ve şifre tanımlama bilgilerini ve diğer tüm logları bilgisayarınızdan temizliyor.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14424783..._1459_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------
Satellite TV for PC 2008 TURK

Satellite TV For PC ile bilgisayarınızı muhteşem bir TV'ye dönüştürün. Bedava uydu yazılımı ile herhangi bir donanıma ihtiyaç duymadan 3.100 tane uydu kanalını seyredebilirsiniz.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14425042..._2008_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------
SiSoftware Sandra Pro Business v2009_1_15_40 TURK

Programın temel amacı bilgisayarınızı kontrol etmek ve tanımlamak. Program ve size sunduğu seçenekler sayesinde donanımlarınızı (CPU,BİOS,VGA,RAM v.b) test edip, çalışma seçeneklerini en ince ayrıntısına kadar öğrenebilrisiniz.Yazılım yeni sürümünde yanlızca donanım özelliklerine değil işletim sistemlerine de el atmış ve sizi isteğiniz dışında meydana gelen yüklemelerden kurtarmayı amaçlamış durumda...

* Yeni Bağlantı Sihirbazı: Uzak bilgisayarlar ile bağlantıyı yönetmek, sunucular, Pocket PC, akıllı telefonlar ve veri tabanları. Bilgisayarları analiz ederek bu özelliği kullanabilirsiniz.
* Yeni Monitör 'Ortam' Sihirbazı: Tüm monitörlerin ve bilgisayarların çevre (Sıcaklık derecesi , fan hızı, voltaj, CPU gücü ve sistem sıcaklığını gözleme) birimlerinin kontrolü.
* Yeni Kullanabilir kişi listesi: Yenilenmiş özellikler sayesinde artık bazı programları da kişiselleştirebilirsiniz.(Adres Desteri, Anti-Virus, Takvim/Organizasyon, E-posta hesabı, güvenlik duvarı, Mesaj Özellikleri ve Geçmiş Kaydı, Internet Sayfaları, Java Makinası, Medya Oynatıcısı, Yeni okunabilirler, Web Dosyaları).
* Yeni Disk Programları Ve Kütüphaneleri: Yeni eklenmiş programlar, kütüphane ve geniş bir veritabanı....
* Yeni Web Editör Ayarları: Gözüken ActiveX seçenekleri ve Java sınıfları yüklemeleri.
* Yeni Başlat Menüsü Ayarları: Derlenmiş ayarlar ve kullanımda kolaylık getirilmiş bir veritabanı.
* Geliştirilmiş Güvenlik Bilgi & Ayarları: Artık uzaktan bir bilgisayar veya başka bir girişle sisteminize yüklenecek programları görebileceksiniz.
* Single multi-platform yüklemeleri: İçeriğinde 3 kişisel port seçeneği bulundurur. Windows platform (Win32 x86, Win64 x642, Win64 IA643) uzak çözümlemeler için ise Windows CE platform (ARM Pocket PC, ARM Akıllı Telefon, x86 Standart) standartlarını barındırır.
* Multi-Core Özelliği: AMD işlemcileri üzerinden tam verim almanıza yardımcı olur ve işlemci türüne göre özel ayarları size önerir.
* Ürün tanımlama özelliği: Kütüphane özelliği, kütüphanesi ve aygıt sürücüleri tümünü tanır.Windows 2000, XP ve 2003 üzerine yazabilir.

Programı kullanmak için gereken işletim sistemler:

- Win32 x86 Unicode (Windows 2000/XP/2003)
- Win64 AMD64/EM64T Unicode (Windows XP/2003 x64 Sürüm)2
- Win64 IA64 Unicode (Windows XP/2003 64-bit Sürüm)3
- WinCE 3.00 ARM Unicode (Pocket PC 2000/2002 / Smart Phone 2002)1
- WinCE 4.20 ARM Unicode (Pocket PC 2003 / Smart Phone 2003)1
- WinCE 4.20 x86 Unicode (Standart)
- WinCE 4.21 ARM Unicode (Pocket PC 2003 Second Edition / Smart Phone 2003 Second Edition)


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14425197...15_40_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------

Nitro PDF Professional v5.4.1.7 | 26,57 MB

Nitro PDF Professional, tüm özellikleriyle bir PDF dökümanı oluşturma ve düzenleme aracıdır. Bu profesyonel program, PDF dökümanı hazırlama, yorumlama, form doldurma ve yazma, dijital imzalar, yazı düzenleme, tek tıklama ile MS Ofis dosyalarını PDF’ye dönüştürme gibi özellikleri ile PDF dökümanları üzerinde size tam bir kontrol sağlar.Nitro PDF Professional ile sizde Profesyonel olarak pdf belgelerinizi yapabilirsiniz.Denenmesi gereken kaliteli ve oldukça işlevsel bir yazılım

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14254624...4_1_7_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

ACDSee Photo Manager 10.0.243.0 | 32 MB

En popüler resim gösterici olan ACDSee programının en son sürümü. ACDSee hızlı ve 50'den fazla multimedya, ses, arşiv ve video biçimini (JPG, GIF, MP3, ZIP, MPEG gibi) destekleyen gelişmiş bir resim göstericisidir. Bu program ile resimlerinize kırmızı göz düzeltmesi, imaj keskinlendirmesi, parlaklık, doygunluk, renklilik, karşıtlık, tebeşir etkisi, ve çevirme gibi efektler ve düzenlemeler yapmanıza da imkan verir.Eğer elinizde bol bol resimler varsa ACDSee programını bilgisayarınızda mutlaka bulundurmalısınız..Bu mükemmel grafik aracı, resim görüntülemede ve birden fazla resme göz atmada hızlı, etkili ve kullanımı kolay bir arayüze sahip. Görüntü gözatıcısı, grafiklerinizi kolayca yerleştirip düzenlemenizi sağlarken tam işlevli resim görüntüleyici hızlı bir şekilde resimleri gösteriyor.

ACDSee, kullanıcıya Photo Enhancer (Fotoğraf Düzeltici) dahil olmak üzere birçok görüntü işleme aracı sunuyor. Program, birçok medya dosyasının yanısıra en popüler görüntü biçimlerini destekliyor. Üstelik toplu dosya dönüştürme özelliği de var. HTML albümü üretimi, tak- çalıştır türü dijital kameralar için destek ve TWAIN desteğinin yanı sıra ZIP ve LHA sıkıştırılmış dosyalara göz atabilme de programın özellikleri arasında. “Thumbnail” (küçük resim) fonksiyonu, dosya yönetimi araçları, masaüstü duvar kağıdı ve kabuk düzenleme (Shell edit) komutları gibi birçok özelliği de bulunuyor.

Programın bu sürümünde resimlerinizi CD veya DVD'ye de yazabilir ve HTML slayt gösterimleri hazırlayabilirsiniz.Ayrıca resimlerinizi, programın yeni filtreleri sayesinde daha kaliteli yazdırabilirsiniz.

Programın yenilikleri ise :
# İmaj görüntülenmesi, biçimlendirmesi ve düzenlenmesindeki inanılmaz hızlılık (eski sürümlerdeki hız sorunları tamamen düzeltilmiş)
# Daha fazla çoklu düzenleme seçeneği ile zamandan oldukça yüksek kazanç
# SendPix seçeneği ile resimleri cep telefonlarına dahi gönderebilme
# Yenilenmiş resim boyutu düzenleyebilme seçeneği ile disk alanından daha fazla kazanç, üstelik grafik kalitesinden ödün vermeden
# Yeni Curves Aracı ile resim köşelerini de düzeltebilme
# Çoklu büyük çözünürlüklü dosyalar ile oldukça hızlı çalışabilme
# Canon, Nikon, Fujifilm, Olympus,
Kodak, Minolta ve diğer tüm özel kamera biçimlerini destekleme
# CD ve DVD'ler üzerine dahili kayıt desteği
# TiVo® Dijital Resim Göstericisi ile resimleri yayınlayabilme
# Geliştirilmiş imaj kutusu
# Geliştirilmiş resim gösterimi
# Yenilenmiş ve daha da geliştirilmiş imaj çubuğu
# PDF ve Flash gösterimleri desteği
# MPV ve HighMAT desteği
# JPEG 2000 biçimine tam destek
# EXIF verilerini yükleyip kaydedebilme
# Geliştirilmiş veri tabanı araçları
# RAW biçimleri otomatik döndürmesi
# Sony RAW biçimi desteği
# Geliştirilmiş yardım dosyası yenilemesi
# Dosya ilişkilendirmesi düzeltmesi
# Geliştirilmiş yüksek hız
# Birçok kamera desteği
# Yeni biçimler desteği
# Daha da güzelleştirilmiş arayüz

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14208504...243_0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Adobe Flash Player 10.0.2.26 RC

Adobe Flash Player is the high performance, lightweight, highly expressive client runtime that delivers powerful and consistent user experiences across major operating systems, browsers, mobile phones and devices.

Installed on over 750 million Internet-connected desktops and mobile devices, Flash Player enables organizations and individuals to build and deliver great digital experiences to their end users.

* Immersive experiences with Flash video, content and applications with full-screen mode.
* Low-bandwidth, high-quality video with advanced compression technology.
* High-fidelity text using the advanced text rendering engine.
* Real-time dynamic effects with filters for Blur, DropShadow, Glow, Bevel, Gradient Glow, Gradient Bevel, Displacement Map, Convolution, and Color Matrix.
* Innovative media compositions with 8-bit video alpha channels.
* Blend modes, radial gradient, and stroke enhancements.
* Additional image formats: GIF, Progressive JPEG, and PNG.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14208582...2_26__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Adrosoft Steady Recorder v2.4.5

Steady Recorder programı sayesinde dijital ses dosyalarını MP3 veya WAV formatlarında sabit diskinize kaydedebilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14208649...2_4_5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Advanced JPEG Compressor 2008

Advanced JPEG Compressor JPEG dosyalarınız için bir optimize programıdır. Bu program JPEG dosyalarınızı istediğiniz kalitede sıkıştırmanıza, e-mail`lerinizde göndericek şekilde bir boyut almasına olanak sağlıyor. Program sıkıştırma tamamlandıktan sonra resmin kalitesinde değişiklik yapmamaya çalışıyor. Ayrıca (BMP, TIFF, GIF, PNG, ...) uzantılarını destekliyor.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14208715..._2008_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------


Anti-Trojan Elite 4.1.4

Anti Trojan Elite bir zararlı yazılım kaldırma programıdır. Malware olarak tabir edilen ve zarar verici kodlar ile yazılmış olan yazılımlar içerisinde trojanlarda bulunmaktadır. Türkçe ifadesiyle truva atı denilen bu zararlıları Anti Trojan Elite yazılımı sistem üzerinden silebilmektedir. Sisteminizdeki dosya, klasörler ya da kayıt defterindeki truva atlarını algıladıktan sonra, bu zararlıları sistemden temizleyebilmektedir.

Yazılım gerçek zamanlı bir korumaya sahip olup, sistemde etkin biçimde çalışmakta ve zararlılar daha sisteme girmeden onları engelleyebilmektedir. Şu an 35000'in üzerinde truva atı, solucan ve keylogger zararlısını algılayabilmekte olan yazılım otomatik güncelleme özelliği ile hızlı biçimde bu sayıyı arttırmaktadır.

İçerisindeki araçlar ile sistem güvenliği koruma konusunda da oldukça iyi durumdadır. Bu araçlar ile ağ bağlantılarını denetleyip, şüpheli bulduğu bağlantıları kesebilmektedir. Sistem üzerinde çalışmakta olan uygulamalardan yine şüpheli olanları sonlandırabilmektedir. Kayıt defterinde yapılan değişiklikleri izlemekte ve eğer sisteme zarar verecek olan bir değişiklik olmuşsa bunu onarabilmektedir.

Oldukça iyi bir tarama bölümü olan yazılımla belirlediğiniz dosya ve klasörleri, sisteminizdeki bir sürücüyü, sabit diskinizin tümünü, kayıt defterini, çalışan uygulamaları taratabilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14208806...4_1_4_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Aquarius Soft PC Alarm Clock Pro 3.0.9.5

Aquarius Soft PC Alarm Clock Pro, gelişmiş bir alarm programıdır. Yapılacaklar listesi hazırlayabilir, gün içerisindeki işlerinizi hatırlatması için ona güvenebilirsiniz. Alarmlarınızın periyotlarını günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak ayarlayabilirsiniz. Alarmlarınız ile birlikte, iTunes listenizden bir şarkı çaldırabilir, bilgisayarınızı kapattırabilir, yeniden başlatabilir, hatta uyku moduna alabilirsiniz. Hatta bunlarla da sınırlı kalmayıp internet üzerinden bir radyo istasyonunun devreye girmesini bile sağlayabilirsiniz. Bunlarla da sınırlı değilsiniz, alarm anında bilgisayarınızı konuşturabilir, e-posta yazdırabilir ve e-postanın bir yere gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14208882...0_9_5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Ashampoo UnInstaller v3.10

Ashampoo UnInstaller bir yazılım kaldırma aracıdır. Windows işletim sistemine kurulan yazılımlar bir süre sonra kullanıcıların tercihi doğrultusunda kaldırılmak istenmektedir. Kurulmuş olan bir yazılım sistemden kaldırılmak istediğinde çeşitli sorunlar yaşanabilir ve bu işlem başarısızlıkla sonuçlanabilir. Yazılım üreticilerinin hazırlamış oldukları özensiz kaldırma araçları bu soruna neden olabileceği gibi, sistemde kurulu olan yazılımın kaldırma işlemi için gerekli dosyalarının silinmiş olması da düzgün işlemler yapılmasının önüne geçebilmektedir. Ayrıca üretici firma yazılımı için bir kaldırma aracı hazırlamamış olabilir. Tabii ki bu ihtimal daha çok eski yazılımlar için geçerlidir. Yeni üretilen yazılımların oldukça gelişmiş kaldırma araçları olabilmektedir

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14208991...v3_10_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Aurora Media Workshop v3.4.12

Aurora Media Workshop üstün özelliklere sahip bir video ve ses düzenleme yazılımıdır. Yazılımla en çok kullanılan video biçimleri arasında dönüştürme işlemi yapabilir, küçük video dosyalarını birleştirebilir, büyük boyutluları parçalara ayırabilirsiniz. Videolarınızın içindeki sesleri ve resimleri çıkarabilir ve ayrı biçimde kaydedebilirsiniz. Beğendiğiniz fotoğraflar veya resimlerinizden oluşan video gösterimleri hazırlayabilir, üstelik çok ilginç geçiş efektleri ve arka plan müzikleri ile hazırlamış olduğunuz videoları zenginleştirebilirsiniz.
Ses dosyaları arasında da dönüştürme işlemi yapabilen yazılım, bilgisayarınıza bağlı bir mikrofon ile ses kayıt yapabilme imkanı da sunmaktadır. Ayrıca Audio CD'lerinizdeki parçaları bilgisayarınıza popüler ses dosyası biçimleriyle kaydetme olanağınız da bulunmaktadır. Sahip olduğunuz ses ve video dosyaları ile diğer veri dosyalarınızı başka bir yazılıma gereksinim duymadan CD/DVD'ler üzerine yazdırabilmeniz de yazılımın en göze batan işlevlerinden birisidir. Sunduğu özellikler ve üstün performansı ile kendi alanındaki en iyi yazılımlardan birisi olduğu söylenebilir.

Yazılımın Temel Özellikleri

Video Dönüştürücü, Birleştirici, Parçalayıcı. AVI, MPEG1, MPEG2, ASF, WMV, VOB, DAT , DiVX, XViD biçimli video dosyaları arasında dönüştürme, birleştirme ve parçalama yapabilme.

MP3, WMA, WAV biçimli ses dosyaları arasında dönüştürme yapabilme, Audio biçimli CD'leri bu ses dosyalarının biçimiyle bilgisayara kaydedebilme ve ses kayıt yapabilme.

Desteklenen tüm video biçimlerinden MP3, WMA, WAV, OGG ses biçimlerine çıkartma yapabilme, yani video dosyalarında bulunan ses parçalarını bu biçimlerde kaydedebilme.

CD/DVD yazdırma. Video, Ses ve Veri CD/DVD'leri oluşturabilme.

Dönüştürme ve birleştirme işlemleri için başlangıç ve bitiş noktaları belirtebilme.

Çok ilginç geçiş efektleri ve zarif arka plan müzikleri ile herhangi bir favori resim veye fotoğrafınızı da kullanarak video filmler yapabilme.

Toplu dosya işleme.

Dosyalar üzerinde dönüştürme ve eklem noktaları belirleyebilme.

Desteklenen tüm video biçimlerinden resimleri çıkarabilme, yani video dosyalarındaki resimleri kaydedebilme.

Desteklenen tüm video biçimlerinden VOB biçiminde yedek DVD Disk oluşturabilme.

MP3, WAV, WMA biçimlerinden VOB biçiminde yedek müzik DVD Diski oluşturabilme.

Desteklenen tüm video biçimlerinden DAT biçiminde yedek DVD Disk oluşturabilme.

MP3, WAV, WMA biçimlerinden DAT biçiminde yedek müzik DVD Diski oluşturabilme.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14209240..._4_12_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Avast_4.8.1201_Professional_TURKCE + 2616 günlük full oem sürüm.. FULL

The professional solution to great protection
Açıklama :
Avast! sisteminizde tam güvenlik sağlayan bir antivirüs yazılımıdır. Bilgisayarınızı hacker saldırılarından ve virüslerden korur. Gelen saldırıları engeller ve size bildirir. İsteğiniz doğrultusunda sisteminizi virüs taramasından geçirir. Programın kolay kullanılabilir arayüzü, e-mail koruması ve otomatik güncellemesi gibi özellikleri vardır. Virüs, solucan ve truva atları (trojan) ile savaşmak istiyorsanız ve sisteminizin güvenliğini sağlamak istiyorsanız Avast! Professional Editionı kullanabilirsiniz. Uygulama Türkçe dir.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/11834827..._FULL_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Avira AntiVir Personal 8.1.0.331

vira AntiVir Personal Edition Classic ücretsiz bir kişisel sistem güvenlik yazılımıdır. 8 numaralı sürümü ile bünyesine çok iyi özellikler ekleyerek daha başarılı bir yazılım haline gelmiştir. Zararlıları algılama ve sistemden temizleme konusunda en az ücretli rakipleri kadar başarılıdır.

Virüs algılama ve temizleme özelliğinin yanısıra truva atlarına, solucanlara, numara çevirici olarak tabir edilen ve sizin denetiminiz dışında aramalar yaparak kabarık faturalarla karşılaşmanıza neden olan dialerlara, arkakapıdan sisteme sızan zararlılara, phishing denen ve özelliikle internet bankacılığında bir tehdit oluşturup şifrelerinizi çalma amaçlı hareketlere, zararlı oyun ve şaka amaçlı yazılımlara, çift uzantılı dosyalara karşıda sistemi koruyup, bunları sistemden temizleyebilmektedir.

Yazılımın Genel Özellikleri
# 230000 ve üzerinde virüsü tanıyıp, silebilmektedir.
# Bilgisayar dergilerinin karşılaştırmalı özellik testlerinde her zaman kazananlar arasında yeralmaktadır.
# Yerleşik Virus Kalkanı ile dosya hareketlerini izleme hizmeti vermektedir, tarama için gerekli verileri internetten indirmektedir.
# Makro virüsleri tarayıp onarabilmektedir.
# Tanımlanamamış makro virüslere karşı da koruma sağlamkatadır.
# Çevirmeli bağlantı kullananların sistemlerine sızan numara çevirici programların karşında koruma sağlayıp, verdikleri zararın önüne geçebilmektedir.
# Truva atlarına, solucanlara, arkakapıdan sisteme sızanlara, şaka amaçlı yazılımlara ve diğer zararlılara karşı koruma sağlamaktadır.
# Kolay işlem yapılabilmektedir.
# Kolay güncelleme için İnternet Güncelleme Sihirbazına sahiptir.
# Önceden tanımlanmamış başlangıç virüslerine ve ana başlangıç virüslerine karşı koruma sağlamakatadır.
# "AntiVir Bulletin Board" ile ücretsiz destek verilmektedir.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14209610...0_331_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

BearShare 6.2.0.45988 Portable

BearShare, Gnutella ağı üzerinden MP3, MPEG, AVI, ASF, MOV ve diğer türdeki dosyaların kullanıcılar arasında paylaşımına olanak sağlayan bir programdır. BearShare`yi bilgisayarınıza kurduktan sonra diğer BearShare kullanıcılarıyla dosya paylaşabilirsiniz. İstediğiniz dosyayı aratıp karşınıza gelen dosyalardan dilediğinizi indirebilirsiniz.


Program kullanışlı bir arayüze sahip olduğundan, dosya paylaşımında zorlanmayacaksınız. Basit aramanın dışında bünyesinde gelişmiş arama özelliği de barındıran BearShare ile arkadaşınızla dosya paylaşımı yaparken aynı zamanda sohbet edebileceksiniz. Bunun yanı sıra bant genişliğini kontrol edebilecek, istediğiniz dosyayı Media Player ile önizleme yapabileceksiniz.

Programı innDirip kurduktan sonra diğer üyeler ile dosya paylaşımı yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik tamamen ücretsizdir. Kullanıcı adı, şifre ve e-posta adresinizi gibi zorunlu bilgiler dışında, isteğe bağlı kişisel bilgilerinizi de üyelik kaydında belirtebilirsiniz.

Yazılımın Genel Özellikleri

100% temiz kurulum
Tamamen yeni arayüz
Daima en hızlı innDirme
Anlık "arama önerisi" teknolojisi
Kötü içerikli dosyalara karşı ebeveyn kontrolü ve dosyalara erişimin engellenmesi
Otomatik virüs koruması
Tam fonksiyonlu medya oynatıcısı ile gösterişli düzenleme özelliği
BearShare ile,

Müzik ve video paylaşabilir, keşfetebilir ve innDirebilirsiniz.
Diğer kullanıcıların profillerini, fotoğraflarını ve müzik kütüphanelerini görüntüleyebilirsiniz.
Yeni dostluklar kurabilir ve eski arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz.
Arkadaşlarınız ve favori sanatçılarınız hakkında yorum yapabilirsiniz.
Diğer kullanıcılarla beraber müzik dinlerken mesaj yollayabilir ve anlık mesajlaşabilirsiniz.
Desteklenen Dosya Türleri

Windows medya dosyaları : asf, asx, avi
Windows medya ses dosyaları : wmv, wax, wm, wma, wmd, wmx, wmz, wvx
Film dosyaları : mpeg, mpg, mpa, mpe, m1v, mp2, mp2v
MP3 ses dosyaları : mp3

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14209824...table_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Benutec RamCleaner v6.9.5 [Güncellendi] -

RamCleaner oldukça sade bir RAM canavari. Basit ama kullanici dostu arayüzü ile el altinda bulunmasi gereken yazilimlardan 256 MB RAM ve Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista işletim sistemlerinden biri varsa olmazsa olmazlardan.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14209903...6_9_5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Cartoon Maker v5.95

Bilindiği gibi karikatür, abartılı bir anlatıma sahiptir ve insanları güldürür. Örneğin, birinin burnu büyükse karikatüründe de burnu daha büyük çizilir. Şimdi Cartoon Maker ile kendinizin ve arkadaşlarınızın karikatürlerini yapabilirsiniz.

Fonksiyonları:

Eğlenceli ve şaşırtıcı karikatürler yapın.

Ailenizin ve arkadaşlarınızın karikatürlerini yapın.

Fotoğraflara kurşunkalem efekti verin.

Karikatür yapmak artık çok kolay.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14211553...v5_95_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

CCleaner 2.11.636

CCleaner (Crap Cleaner), ücretsiz PC optimizasyon aracıdır. Program ile kullanılmayan, gereksiz dosyalar bir fare tıklaması ile temizlenebiliyor. Program, Windows kayıt defterindeki (registry) gereksiz dosyaları da silebiliyor. Bunun yanı sıra programın “Tools” bölümünden, kaldırıldığı halde Program Ekle/Kaldır’da listenenen uygulamaları temizleyebilirsiniz.

Temizlediği Bileşenler:
- Internet Explorer
- Geçici dosyalar
- URL geçmişi
- Önbellek (cache)
- Çerezler (cookie)
- Index.dat dosyası
- Firefox
- Geçici dosyalar
- Önbellek (cache)
- Geri Dönüşüm Kutusu
- Pano (clipboard)
- Windows geçici dosyaları
- Windows günlük (log) dosyaları
- En son kullanılan belgeler listesi (Başlat Menüsü üzerindeki)
- Çalıştırılmış dosya geçmişi (Başlat Menüsü üzerindeki)
- Windows XP Arama Asistan geçmişi

Kapsadığı Uygulamalar:
Firefox, Opera, Media Player, Msn Messenger, eMule, Kazaa, Google Toolbar, Netscape, Office XP, Nero, Adobe Acrobat, Adobe Photoshop, WinRAR, WinAce, WinZip, CuteFTP, Quick Time, Nero ve daha fazlası..

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14211649...1.636_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

CDMenuPro Business Edition v6.24.00

CDMenu Pro kullanımı kolay bir programdır. Bu programla CD ve DVD kayıtlarınıza otomatik açılış (Autorun) ekleyerek kullanımınızı kolaylaştırabilirsiniz. Birçok kalıp bulundurduğu için kendi açılış temanızı oluşturabilirsiniz. CD prezentasyonu, şirket prezentasyonu, HTML açılış, PDF açılış, PowerPoint açılış, slideshow açılış gibi değişik autorun kullanımları vardır. 5.1 versiyonundaki yenilik ise artık resimlerinizi de sürücünün içine girmeden slideshow şeklinde görüntüleyebileceksiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14211812...24_00_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

CuteFTP 8.3.1 Build 08.07.2008.1

CuteFTP Professional ödül kazanmış bir FTP istemcisidir.Güvenli ve güvenilir bir şekilde dosyaları birçok standard protokole FTP,FTPS,HTTP,HTTPS dahil transfer eder.En iyi gücü,performansı ve güvenliği istediğinde CuteFTP sizin için doğru seçimdir.

CuteFTP Professional, dünyaca ünlü File Transfer Protocol (FTP) yazılımıdır. Her türlü verilerinizi, dosyalarınızı, dökümanlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde sunucunuza transfer (upload/download) edebilmeniz için geliştirilmiş olan CuteFTP Professional, kuşkusuz lider dosya transferi programıdır. Hızlı, güvenli ve kolay! Bünyesinde barındırdığı HTML editörü ile her an *.HTML, *.HTM, *.ASP, *.PHP vb. dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz. CuteFTP Professional, zamanlama (Scheduling) özelliğine de sahiptir. Bunun yanı sıra SSL, SSH2 ve S/Key şifreleme özelliği ile yüksek güvenlik sağlayabilirsiniz. Kolay kullanımı ve şık arayüzü ile hiçbir zorluk çekmeden programı kullanabileceksiniz. Programın bu sürümünde klavye doğrulama özelliği eklenmiştir

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14212073...008_1_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

DAEMON Tools Lite v4.30.1 + RESiMLi ANLATIM

DAEMON Tools Lite v4.30.1 | 4.52 MB

Daemon Tools tüm cd yazma kalıplarını okuyabilen bir programdır. Yani tüm iso, bin, cue sheet dosyaları, clone cd, nero, blindwrite gibi programların özel biçimlerini gösterebilir. Böylece Cd oluşturmadan önce kalıp dosyalarının içeriklerini görmeyi sağlar. 4 sanal sürücü desteği ile oyunlarınızı cd'ye yazmadan direkt kalıp dosyaları içinden çalıştırabilir, içeriklerine erişebilir ve oynayabilirsiniz. Daemon Tools her oyun canavarının arşivinde olması gereken bir araçtır.

Programın bu sürümünde eklenen özellikleri:
# Yeni baştan yapılandırılan program çekirdeği
# SCSL aygıtlarla kullanım için dahili sürücüler (Ancak bu sürücülerin kod ayıklayıcı
# programlama araçları kullanıyorsanız yüklenmemesi önemle belirtilmiş)
# 32X destekli sürüm (64X destekleyen işletim sistemleri için olan sürümünü buradan in-direbilirsiniz)
# Her kurulumda yeni sanal sürücü adı ve modeli
# Anti Daemon Tools korumalı son sistemleri de önleyebilme
# Dijital imza taklit edebilme
# En son tüm popüler kopya korumalarını aşabilme

RESİMLİ ANLATIM | PICTURED INSTRUCTIONS

Daemon Tools programı cue/bin, iso, ccd, bwt, mds, cdi, nrg, pdi, b5t gibi CD imajlarını, bilgisayarınızda sanal CD sürücüsü oluşturarak CD'ye yazmadan açmanızı sağlar. Burada örnek olarak Bird Hunter 2003.nrg oyununu Daemon Tools ile açacağız.DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14212156..._30_1_TURK.rar


----------------------------------------------------------------------------------------------
doPDF v6.1 Build 271 Türkçe

doPDF, kişisel ve kurumsal kullanımlar için ücretsiz olarak sunulan bir PDF dönüştürücüsüdür. Herhangi bir uygulamada "Yazdır" komutunu kullanarak karşınıza gelecek olan yazdırma penceresinde, doPDF sanal yazıcısını seçerek, kolay ve anında PDF'e dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Microsoft Word, Excel, Powerpoint gibi uygulamalarda, e-postalarınızda, önemli bilgi içerdiğini düşündüğünüz web sayfalarında tek tıklamayla dönüştürme yapabilirsiniz.

doPDF 6.0 yüklendikten sonra, Yazıcılar ve Fakslar listesinde sanal bir PDF yazıcı sürücüsü olarak listelenir. PDF'e dönüştürme işlemi için, dönüştürmek istediğiniz belgede yazıcı olarak doPDF'i seçmeniz yeterlidir. Bir belge açın (Microsoft Word, WordPad, Not Defreri veya başka bir yazılım kullanarak), Yazdır seçeneğini seçim ve yazıcı olarakta doPDF'i seçin. Dönüştürme işlemi tamamlandığında, size dosyanın nereye kaldedildiğini soracak ve işlemi bitirecek. Ardından varsayılan PDF görüntüleyici ile dosyayı açacak

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14212224...erk_e_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Download Accelerator Plus v8.7.0.1

Download Accelerator Plus (DAP), internetten dosya indirme hızınızı yaklaşık 400% oranında artıran ve bağlantı kopması durumunda indirme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilen bir indirme yöneticisidir. Kategorisinin en iyilerinden olan Download Accelerator Plus (DAP); 10 adet dil desteğine sahiptir.

Özellikler :

400% daha hızlı indirme yapar.

Yüksek hızl için bant genişliği optimasyonu!

Tüm popüler tarayıcılarla çalışır!

Müzik ve video dosyalarını indirme sırasında önizleme yapabiliyorsunuz.

Gelişmiş indirme kuyruğu, önceliği ve durum yönetimi

indirilecek dosya hakkında gelişmiş bilgi

Tamamlanmış indirmelerin ayrı listesi

Yeni arayüz ile esnek dizayn ayarları

Daha fazla hız bildirmeleri

indirme penceresinde indirilecek dosyayı önizleme imkanı

Yeni indirme arayüzü!

Arayüz desteği

Milyonlarca DAP kullanıcısı için en iyi yazılım dosyaları

10 bağlantılı gelişmiş hızlandırıcı

Zip dosyalarını önizleme, çıkartma

Reklamsız kullanım(sadece kayıtlı sürüm için)

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14212402...7_0_1_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Driver Genius 2008 Professional Edition 8.0.0.316

Driver Genius Sürücülerinizi EXE dosyası içine yedekleyebileceğiniz çok kullanışlı bir programdır. Sürücünüzü tek tuşla yedekleyebilir veya yedek dosyanızı geri açabilirsiniz. Bilgisayarının hızını korumak isteyen kullanıcılara tavsiye edebileceğimiz bir program.

Özellikleri:

# Aygıt sürücülerinizi kolay ve hızlıca yedekleyebilirsiniz.
# Sürücülerinizi bir ZIP ya da kendi açılabilen EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz
# Sürücülerinizi otomatik kurulumlu bir EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz ve birden fazla bilgisayara yüklemek için bu dosyayı MS-DOS altında çalıştırabilirsiniz.
# Programın sihirbazı sayesinde sürücülerinizi adım adım yedekleyebilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.
# Yüklü sürücüleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
# Programın kendi veritabanında 20.000'den fazla donanım, 1.000'den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur.
# Eski sürücülerinize geri dönmek bu programla çok kolay. Ayrıca tek tuşla donanım sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.
# Geçersiz ve az kullanılan sürücüleri silerek sistem performansını ve güvenliğini arttırabilirsiniz.
# NVIDIA görüntü ayarları panelindeki birçok gizli seçeneği açar ve daha ayrıntılı değişiklikler yapmanıza izin verir. Bu sayede overclock, AGP , fan kontrolü, OpenGL 2.0 desteği ve daha fazlasını görebilir ve çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.
# İşletim sisteminiz, BIOS'unuz, işlemciniz, bellekleriniz, disket sürücünüz, yerel diskiniz, CD/DVD sürücünüz, ekran kartınız, ses kartınız, ağ kartınız, modeminiz, klavvyeniz, fareniz, yazıcınız vb. tüm donanımınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

NOT: Program çok gelişmiş ayarlara izin verdiği için son derece dikkatli kullanılmalıdır. Aksi halde sisteminize zarar verebilirsiniz.

Program bir çok download sitesinde 5 üzerinden 5 yıldız aldığı için
kullanılmasını şiddetle tavsiye ediyorum.

Yeni sürüm ile gelen bazı özellikler :

1. Gelişmiş sürücüleri güncelleme ve daha fazla donanım desteği

2. Geliştirilmiş veritabanında 30.000 den fazla donanım kaydı

3. Yeni sürücü download siteleriyle daha hızlı şekilde sürücüler innDirebilirsiniz

4. Geliştirilmiş Sürücü kaldırma fonksiyonları

5. Bazı küçük hataların düzeltilmesi ve İtalyanca program arayüzü eklenmesi ve diğer bazı değişiklikler

Programda şimdilik şu diller desteklenmektedir:
Amerikan İngilizcesi,Oxford İngilizcesi,Almanca,Korece,Danimarkaca,İspanyolca, İtalyanca,Arapça,Malay dili(Malezya dili)

Program sadece Windows 98/ME/2000/XP/Server 2003 işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

Yenilenen Özellikler:
-Yedekleme işlemi esnasında donma sorunu giderilmiş
-Windows Vista işletim sistemi desteği eklenmiş
-Sürücü güncelleme özelliği eklenmiş.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14212558...8_0_0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

DSL Speed v4.50

DSL Speed adlı program ile ADSL bağlantınızı optimize ederek hızı maksimuma taşıyabilirsiniz.
DSL Speed ile sisteminizin internet bağlantı ayarlarını optimize ederek, bağlantı hızını maksimuma çıkarabilirsiniz. Proramın işe gerçekten yarayıp yaramadığını Online-Test ile anlayabilirsiniz.DSL Speed adlı program ile ADSL bağlantınızı optimize ederek hızı maksimuma taşıyabilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14212637...v4_50_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Duplicate File Detector v4.5

Bilgisayarınızda dosya kopyaları araştırmak için güçlü bir araçtır. Program, herhangi bir metin, müzik veya resim dosyasının kopyasını bulabilir. Crack mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14212708..._v4_5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

EBoostr 2.02.Build.424

eBoostr ile Windows Vista'nın Readyboost teknolojisini Windows XP makinelerinde de kullanabilirsiniz. Aynı ReadyBoost'ta olduğu gibi harici bir belleği RAM'e destek vermesi için kullanabilirsiniz.

Az miktarda RAM'i bulunan PC'lerde Windows sıkça dosyaları sabit diskte saklamak zorunda kalıyor. Elbette sabit diskler RAM'lerden kat kat daha yavaş bileşenler. Modern USB bellekler sabit disklerden daha hızlı çalışıyor. İşte eBoostr bundan yararlanarak USB belleklerdeki hafızayı ön-bellek olarak kullanıyor ve böylece sanal olarak RAM miktarını arttırmış oluyor.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14212795...d_424_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Eltima Software Flash Decompiler Trillix v3.2.0.630

Bu programla, derlenmiş haldeki SWF uzantılı Flash animasyon dosyalarını tekrar üreticinin hazırladığı WAV, MP3, BMP, JPG, PNG, FLA, FLV, RTF, TXT, AS gibi derlenmeye hazır kaynak dosyalar haline geri dönüştürebiliyorsunuz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14213131...0_630_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

ESET NOD32 Antivirus 3.0.672 FINAL (TÜRKÇE) FULL / SINIRSIZ KULLANIM ` ~(EN YENI VERSIYON)

PROGRAM %100 TÜRKÇEDİR.
KULLANIM LIMITI KALDIRILMISTIR (HERGUN 31 GUNDUR)
Patchlenmistir..YENIDEN DUZENLENMISTIR.Fix degildir.KEY GIRME DERDI YOKTUR

SUANDA SORUNSUZ UPDATELER ISLEMEKTEDIR

EGER PROGRAMI
KURDUKTAN SONRA GÜNCELLEME YAPAMIYORSANIZ LINKTE VERILEN ADIMLARI UYGULAYIN.

SADECE KURUN GEREKLI TÜM AYARLAMALAR YAPILMISTIR
GÜNCELLEMELER DAHIL TÜM ÖZELLİKLER CALISMAKTADIRProgram Bilgisi
Version: NOD32 Antivirus 3.0.672 FINAL
Boyut: 18.1 MB
Dil: (TÜRKÇE)
Sunucu: Rapidshare.com
Durum: -Yüklendi-


GÜNCELLEME YAPMAK ICIN -- GÜNCELLEME > Virüs imza veritabanını güncelle butonuna basiniz

GÜNCELLEME YAPTIKTAN SONRA ASAGIDAKI PENCERE GELECEKTIRTanıtım:

Kişisel bilgisayarlarınızdaki özel verilerinizi korumak her geçen gün çok daha önemli hale geliyor. Her kullanıcı internet dolaşırken,oyunları ve çokluortam uygulamalarını çalıştırırken,arkadaşlarına e-posta gönderirken,rahat bir şekilde çalışırken viruslere,solucanlara,truva atlarına,reklam ugulamalarına,casus yazılımlara,rootkitlere ve diğer internet tehditlerine karşı kapsamlı bir koruma ister.ESET NOD32 Antivirus,pazardaki en iyi proaktif korumayı sunar. Virüs imzaları henüz güncellenmeden yeni çıkan virüsleri durdurabilen gelişmiş teknolojileri kullanarak sıfır gün (0 day) saldırları olarak bilinen tehditleri %70'e kadar önler.

Anahtar Özellikler

Akıllı Tespit
ESET NOD32 Antivirus,gelişmiş sezgisel tarama teknolojisiyle bilinmeyen tehditleri tespit ederken jenerik imzalar ve genetik teknoljisiyle bilinen tehditlerin farklı türevlerini tespit ederek öncelikle proaktif koruma üzerine odaklanıyor.Bilgisayarlar virus salgınları ile imza güncellemeleri arasında internet tehditlerine çok açık bir durumda kalmaktadırlar. ThreatSense® teknolojimiz sayesinde bu tehditler minimize edilerek maksimum koruma sağlar.

Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
ESET NOD32 Antivirus sistem şartlarıyla mükemmmel bir şekilde eşleşecek şekilde optimize edilmiştir.ESET pazardaki en düşük sistem kaynağı kullanımı ile en hızlı sistem başlangıcı ve performansı sunan bir çözüm olarak tasarlamıştır.

Geliştirilmiş Temizleme
Antivirus sistemi artık tespit ettiği zararlı kodları akıllı olarak kullanıcı aracılığı gerektirmeden temizleyip silebilecek.

Arkaplan Tarama Modu
Virus taraması, sistem performansını düşürmeden arkaplanda başlatılabilecek.

Daha Küçük Güncelleme Dosyaları
Temel optimizasyon süreçleri sonucunda güncelleme dosyaları 2.7 den bile daha küçük hale getirildi.Ayrıca güncelleme dosyalarının bozulmaya karşı koruması arttırıldı.

Yaygın E-posta İstemci Koruması
Artık gelen giden e-postaları sadece MS Outlook da değil, ek oalrak Outlook Exprees ve Windows Mail kullanarak da korunabilecek.

Farklı pek çok küçük değişiklik
Yüksek hız ve performans için dosya sistemine doğrudan erişim.Virüslü dosyalara erişimin bloklanması. Vista da dahil Windows Güvenlik Merkezi optimizasyonu.


NOT: ESET KENDI GÜNCELLEME SUNUCULARININ BIR BÖLÜMÜ DEVREDISI OLDUGU ICIN EGER PROGRAMI
KURDUKTAN SONRA GÜNCELLEME YAPAMIYORSANIZ ASAGIDAKI ADIMLARI UYGULAYIN.

ESET NOD32 Antivirus 3.0.672 FINAL veya ESET Smart Security 3.0.672 FINAL programini kurun.
Kurulum tamamlandiktan sonra NodLogin 9.7 programini kurun ve PC nizi yeniden baslatin.

Eset programini calistirip soldan Güncelleme bölümünü secip,Tam Sürüme Yükselt butonunu tiklayin bekleyin...
ve PC nizi tekrardan yeniden baslatin.

ARTIK SORUNSUZ SEKILDE GÜNCELLEMELERI YAPABILECEKSINIZ..

ESET NOD32 Antivirus 3.0.672 FINAL (TURKCE) programini kurulum sirasinda veya sonrasinda KEY girmeden kurun.
(IHTIYAC YOKTUR PATCHLENMISTIR VE GEREKLI AYARLAR YAPILMISTIR)

Kurulum tamamlandiktan sonra PC yi yeniden baslatin.
ve sorunsuz sekilde güncellemeleri yapin

SORU:
Program sınırsız kullanım diyorsunuz. Ama tam surume gecıs yapamıyoruz?
Ayrıca daha sonra KEY girecekmiyiz?


CEVAP:
Kullanim limiti kaldirilmistir (HERGUN 31 GUNDUR). Gün azalmasi olmayacaktir.
Hicbir sekilde KEY girmeye gerek yoktur. Sorunsuz sekilde güncellemelerle tüm özelliklerini kullanirsiniz

Tam sürümü gecis yapip yapmamak önemli degildir o sadece bir BUTON
Zaten tam sürüm özellikleri aktiftir güncelleme ve tüm özelliklerde aktif durumdadır

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14254879...rulum_TURK.rar


----------------------------------------------------------------------------------------------

EximiousSoft GIF Creator v5.58

EximiousSoft GIF Creator yüksek kalitede ve etkileyici web animasyonları yapmak için tasarlanan çok gelişmiş ve güçlü bir programdır. Sürükle-bırak tekniği sayesinde kullanımı çok basit bir yazılım olan EximiousSoft GIF Creator sayesinde yaratıcılığınızı ve görsel zevkinizi kullanarak çok güzel web animasyonları yapabilirsiniz. Program GIF, AVI, BMP, PCX, JPG, TIFF, PNG, TGA, PSD, ICO, CUR, ANI ve vb çeşitli formatları da desteklemektedir.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14214066...v5_58_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Ex-otic Aquarium 3D Screensaver v1.0

Kendinizi sualtının harika dünyasında hissettirecek değişen manzaralarıyla göz kamaştırıcı bir akvaryumla masaüstünüzü süsleyin.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14214283..._v1_0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

eXtreme Movie Manager Deluxe v6.3.4.0

Film koleksiyonunuzu ayrıntılı bilgilerle arşivlemeniz için hazırlanmış bu program birçok video formatını destekliyor.Sizde en güzel film arşivlerinizi oluşturarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14214529...3_4_0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Falco Image Studio 1.9

Tanıtım:Beğendiğiniz resimleri istediğiniz boyuta ve şekile getirmek istemezmisiniz?Bunu yapmak için Falco Image Studio 1.2 size bütün olanakları sağlıyor.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14214995...o_1_9_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

FileZilla v3.1.2 - Final

FileZilla birçok özelliği bulunan küçük ama oldukça güçlü bir FTP istemcisidir. Tüm bağlantı bilgileriniz ile uzak sunucuya yaptığınız giriş bilgilerinizi Internet Explorer tarzı bir arabirim ile gösterebilir ve kaydedebilir.

FileZilla programı güvenlik duvarı (firewall), proxy bağlantıları, SSL ve Kerberos GSS güvenliğini destekler. Ayrıca bağlantıyı açık tutma özelliği, otomatik Asci/Binary transferi desteği ve diğer onlarca gelişmiş yardımcı aracı ile hem amatör hem de profesyonel kullanıcılar için çok özellikli bir FTP istemcisi görevini başarıyla yapabilir.

Özellikler:

Gönderme ve innDirmelere (upload/download) kaldıkları yerden devam edebilme

Özel komutlar

Klasör destekli site yöneticisi

Hatta tutma desteği

Zaman aşımı bildirimi ve önleme sistemi

Güvenlik duvarı (firewall) desteği

SOCKS4/5 ve HTTP1.1 proxy sunucusu desteği

SSL ile güvenli bağlantı desteği

SFTP desteği

Gönderme/İnnDirme bekletmesi

Sürükle-Bırak desteği

Çoklu dil seçenekleri (Henüz Türkçe desteklenmiyor)

Kerberos güvenlik sistemi ile GSS girişi ve şifrelemesi

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14215056...Final_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Flash2X EXE Packager v3.0.0

Flash2X EXE Packager ile birden fazla flash dosyanızı tek bir çalıştırılabilir (EXE) dosya halinde entegre edip yayınlamanız mümkündür. Çalıştırılabilir dosyanın kendisi de Flash Playerin kendisini kullanır. Ayrıca çalıştırılabilir dosyayı oluştururken, izleyenlerin SWF dosyasını da alıp alamayacağını belirleyebilirsiniz. Flash yayıncılarının dosyalarını yaymak ve korumak için kullanışlı ve basit bir programdır.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14215121...3_0_0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Flash2X Flash Hunter v3.0.0

Flash2X Flash Hunter, web sayfalarından flash filmleri kaydetmeye yarayan bir programdır. Program IE araç çubuğuna eklenerek kurulur. Program sayesinde dolaşmış olduğunuz web sitelerindeki flash filmleri listeler ve elle kaydedebilirsiniz.

Program proxy (vekil sunucu) ayarlarını yükleyip, çalıştırabilir. Web sayfalarından flash filmleri vekil sunucular yardımıyla da innDirip kaydedebilir.

Özellikleri
# Kullanımı kolay
# IE (Internet Explorer) ile bütünleşik yapı
# Vekil sunucu desteği
# IE'siz kullanıcılar için Windows uygulaması olarak çalıştırabilir
# İnternet geçici klasöründeki tüm flash filmleri listeler

Program kendini IE araç çubuğuna yerleştirir. Eğer araç çubuğunda yoksa "Görünüm/Araç Çubukları"ndan programı işaretleyin.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14215182...3_0_0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Flash Decompiler Trillix v3.1.2.630

Flash Decompiler flash dosyalarının nasıl yapıldığını öğrenmek için devrim niteliğinde bir buluş.Programla başkası tarafından yapılmış .Swf uzantılı dosyaların içeriğini ve Action Script kodlarını görebilmek mümkün.Program sadece action script kodlarını göstermekle kalmıyor library de bulunan sesler, imajlar, video dosyaları, shapeler, çerçeveler, biçimler, fontlar, textler, butonlar ve sprite ların hepsini gösteriyor.

Yapmanız gereken tek şey SWF dosyasını sabit diske kaydetmeniz ve Flash Decompiler programı ile bu dosyayı açmanız. Deneme sürümünde tüm library yi ve kodları görerek dosyanın nasıl yapıldığını anlayabilirsiniz, programın full versiyonunu satın alırsanız .swf dosyalarını .Fla dosyası olarak export edebiliyorsunuz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14215433...2_630_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

FolderSizes v4.7.0.36

FolderSizes sabit diskinizdeki klasörlerin ve o klasörlere ait alt klasörlerin kapladıklari alanları tek tek belirten bir araç. Kullanımı çok kolay olan bu yazılım, belkide Windows'un en büyük eksiğini kapatıyor..

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14243557..._0_36_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

FotoWare FotoStation Pro Edition v6.0.122

FotoStation PRO, profesyonel fotoğraf çekimlerinize profesyonel bir albüm. Güzel ve büyük bir organize araç

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14244604...0_122_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

FTP Explorer 8.8.23.001 Türkçe

FTP sitelerine baglanmak için kullanabileceginiz bir FTP Client programi. Bu program ile kendi hazirladiginiz sitelerinizi de Web'e gönderebilirsiniz

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14244652...3_001_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Gom Player 2.1.9.3754

GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır. Tümüyle ücretsiz sunulmakta olan yazılımla çözücüleri ayrı ayrı yüklemeye gereksinim duymazsınız.GOM Player, GRETECH tarafından yazılmış bir ücretsiz ve açık kaynak (open source) yazılımdır. GOM Player, günümüzde popüler olan codeclerle çalışır ve videolarınızı seyrederken size en kaliteli görüntüyü elde etmenizi sağlar. Bunu sağlarken en güncel codec bilgilerini internet bağlantısı aracılığıyla alır. Birçok video formatını destekleyen GOM Player sürekli gelişen yapısı, kendine ait temaları ve eklentileriyle kullanıcıların film seyretme zevkini iki katına çıkarır.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14244736..._3754_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

GreenBox Logo Maker 2.0

GreenBox Logo maker, içeriğindeki yüzlerce hazır logo seçeneklerini kullanarak kolayca profesyonel logo tasarımları yapabilme imkanı sağlayan bir programdır.

Özellikler:

Kategorize edilmiş değiştirilebilir 200ün üzerinde logo şablonu

Logo yapımı için 1800den fazla nesne ve şekil

Kolay kullanımlı sürükle-bırak özellikli resim düzenleyici ve grafiksel yazı düzenleyici: Ölçekleme, döndürme, sıralama, gruplama, katmanlama vs

Gölge, şeffaflık, parlaklık, bulanıklık, geçiş, vs. gibi 30un üzerinde efekt.

Çeşitli plug-inler ekleyebilme

Düzgün, çok köşeli, içbükey, dalgalı, dairesel, anahat ve perspektif efektli yazı yazabilme

Tam ekran düzenleme

PDF, JPG, TIF ve diğer formatlarda kayıt imkanı

Professional, Creative, Refined & Designer fonts included Profesyonel, yaratıcı, tasarımcılar tarafından iyileştirilmiş yazı tipleri içerir

İnternet tarayıcı eklentisi ile yeni objeler, resimler, şablonlar, 40.000 ücretsiz yazı tipi, 100.000 resim içeren arşive girebilme

Ve daha neler neler...

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14268203...r_2_0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

History Sweeper 3.01

Tanıtım:History Sweeper; online veya offline bağlantılı internet faaliyetlerinizin izlerini silerek gizliliğinizi korur. Programın otomatik olarak silebildiği dosyalar: Temporary Files; Geçmiş Klasörü; Çerezler; Otomatik Şifre Tamamlayıcı; Otomatik Form Tamamlayıcı; AOL; MSN; eskimiş dosyalarını; Windows Bul Dosyaları; Windows Çalıştır Dosyaları; Geri Dönüşüm Kutusu....

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14252569..._3_01_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Incomedia Website Evolution X5 v7.0.11

WebSite X5'in hazır arayüzlerinden ve fark yaratan özelliklerinden faydalanarak birbirinden kaliteli ve profesyonel web sayfaları hazırlayabilirsiniz. Program ile sayfanızı arama motorları için optimize edebilir, sürükle bırak yöntemiyle işinizi kolaylaştırabilir, grafik düzenleme özelliğiyle birbirinden güzel 3 boyutlu grafikler oluşturabilirsiniz...


Programlama bilmenize gerek yok

1000den fazla grafik şablon içerir

e-ticaret sitesi kurabilme

E-posal formları, RSS beslemesi, saklı alan, çok dilli site yapabilme

Tüm tarayıcılara uygun siteler

Avuç içi bilgisayar ve cep telefolarından gezilebilen siteler

Arama motorları için uyarlanmış XHTML kodları

Windows Vista uyumu

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14269014..._0_11_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------
Kaspersky Anti-Virus 2009 v8.0.0.454 Final

Kaspersky Anti-Virus, kullanıcı dostu arayüzü, güçlü tarama ve koruma özellikleri, e-posta kontrol özelliği ile bilgisayarınızı özellikle internetten gelen virüslere karşı koruma sağlıyor. Yaklaşık 50.000'e yakın virüsü tanıma özelliği var. Programın bu versiyonunda şu günlerde yeni çıkan virüsleri tanıma özelliği de var. Kaspersky® Anti-Virus size geleneksel AntiVirüs programlarının üzerinde son teknolojiye sahip koruma sunar. İnternette güvenle ve kolaylıkla çalışabilir, konuşabilir, sörf yapabilir ve oyun oynayabilirsiniz. .

Kaspersky 2009 versiyonu yeni güvenlik yazılımını yayınlayarak kullanıcıların hizmetine sundu. Detaylı bilgi almak isteyen kaspersky lab. kendi sitesinden bakabilir:

Kaspersky bu yeni versiyonla farklı bir kullanıcı arayüzü ve yeni özellikleriyle yine kategorisinde en üst sıralarda olmaya devam ediyor..

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14253080...Final_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Kaspersky Internet Security için Güncel Keyler

Kaspersky Internet Security için Güncel Keyler
Kaspersky Internet Security için Güncel Keyler

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14253127...eyler_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

KeyPass Enterprise Edition v4.7.6 [Güncel]

Keypass programı bir şifre yönetim yazılımıdır. Gizli veritabanında bilgisayarda kullandığınız bütün şifreleri saklar. Saklanan şifreler Crypt edilerek görülemez hale gelir.

KeyPass is a versatile password manager that types your passwords for you! Unlike other password managers that requires tedious cut-and-paste or drag-and-drop operations to enter your passwords, KeyPass types the passwords for you when a user-defined "hot key" is pressed. As such, it works with any browser or application, including web browsers, terminal emulators and corporate services. You are not limited to Internet Explorer alone!

KeyPass stores all your sensitive information in an encrypted database. The information is encrypted using 448-bit blowfish algorithm and a master password is required to unlock the information in the database. You can be sure that only you have access to secret information such as passwords, credit card numbers, PIN numbers and sensitive documents.

KeyPass can be installed on external storage devices such as keychain-size USB flash drives. Unlike other password managers that write configuration information to the Windows registry, KeyPass stores everything in the encrypted database so that it can be run without prior installation. This allows you to carry all your sensitive information with you wherever you go. Simply plug the device into any PC and immediately access all your information and passwords!

KeyPass is perfect for enterprise administrators to distribute passwords to users. Instead of forcing users to remember passwords, an administrator can store them in KeyPass, assign a read-only password and distribute them to users. In this way, users will be able to use the information in KeyPass, but will not be able to modify them. Only the administrator has the authority to update the database. Changes can also be seamlessly distributed to the users by making KeyPass synchronize with a reference database in a remote network share.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14253592...4_7_6_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Kristanix File Renamer Deluxe v2.50

File Renamer Deluxe; özellikle dosya arşivleri için ideal bir uygulama olan program ile bir tıklamayla yüzlerce dosyanın ismini değiştirebiliyorsunuz. Dosyalara verilecek yeni isimler için karakter sayısı, ismin nasıl başlayacağı gibi kriterleri belirleyebiliyorsunuz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14253700...v2_50_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

KRyLack Password Recovery 2.73.02

Password Recovery Xp ile web sayfalarındaki, formlardaki şifre hanesine yazdığınız '*' işaretli yazıları okuyabilirsiniz. Bunun için önce programı çalıştırdığınızda karşınıza çıkan anahtar simgesine basılı tutun, imleciniz anahtar haline geldiği zaman ise şifre hanesinin üzerine getirin. Şifrenizin * yerine harfler ile yazıldığını göreceksiniz

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14253745...73_02_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Likno Photo Frame Show 1.4.154

Her insan sevdiklerini göz önünde bulundurmak ister bazen özlem olmasın diye bir fotoğraflarını ayırmayız gözünümüzün önünden. İşte o fotoğrafların daha güzel olması için bu anlatım, Photoshop gibi deneyim istemeyen ve hemen çabucak yapabileceğiz bir program. Resimlerinizi çerçeveledikden sonra bir fotoğrafçıya gidip bastırabilir veya iyi bir yazıcısı olanlar için fotoğrafçıya bile gerek kalmayacak bir çözüm...

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14253866...4_154_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

LimeWire Pro v4.18.6

LimeWire, Gnutella ağı üzerinden kullanıcılarına hizmet veren bir dosya paylaşım yazılımıdır. Açık kaynak kodlu bir yazılım olduğundan tümüyle ücretsiz olarak sunulmaktadır. Birçok farklı kategoride arama yapabilmenizi sağlamaktadır; ses, video, görüntü, belge ve program dosyaları. Ayrıca herhangi bir kategori belirtmeden de arama yapılabilmektedir.

Yazılım özellikle ses dosyalarını bulabilmesi ile ünlüdür. Arama yapabilmek için ses dosyasının, parçayı seslendirenin veya bulunduğu albümün adını bilmeniz yeterlidir. Bilgileri uygun alanlara girdikten sonra "Search"(Ara) düğmesine basmanız gerekmektedir. Yazılım size dosyanın bulunduğu tüm kaynakları innDirilme sayısına göre sıralayacaktır. En çok innDirilme yapılan kaynağın en güvenli ve en hızlı kaynak olduğu varsayımına güvenebilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14253964..._18_6_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Magic Photo Editor v4.55

Resimlerin arka planlarını düzenlemek için bir çok program bulunmaktadır. Bu programlardan biride Magic Photo Editor programıdır. Magic Photo Editor programıyla resimlerinizin arka planlarını değiştirebilir, resimlerinize çeşitli efektler verebilirsiniz.


Programın içerisinde 200 adet maske bulunmakta ve bu maskeleri resimlerinize uygulayabilirsiniz.

Programda 60 tane çiçek resmi bulunmakta olup bu resimleri fotoğraflarınızı güzelleştirmek için kullanabilirsiniz.

Programda fotoğraflarınızı ilginç hale getirebileceğiniz 120 tane karikatür resmi bulunmaktadır.

Fotoğraflarınıza text editörü ile yazılar yazabilirsiniz.

Ayrıca programda 200 adet çerçeve(Frame) bulunmakta olup, resimleriniz de bu çerçeveleri kullanabilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14254012...v4_55_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

MathMagic Personal Edition v3.64

MathMagic matematiksel formülleri ve bilimsel sembolleri hazırlamak için size kolay bir kullanıcı arayüzü ve güçlü özellikler sunar. Düşünülebilen tüm matematiksel formül biçimleri birkaç tıklamayla kolayca oluşturulur.

Neden Math Magic:

Otomatik formül dizimiyle Akilli WYSIWYG editörü

Profesyonel Kullanicilar için zengin ve esnek klavye kestirmeleri

Quark ve AppleWorks gibi yazilimlarla kolay entegrasyon

Diger yazilimlara veya windows a sürükle birak destegi

Matematik, Fizik, Elektronik ve yüksek ögretim için önceden hazirlanmis zengin sembol ve formül içerigi

Komplike ihtiyaçlar için sekiller, araliklar ve kalinliklarda hassas ayarlar

Zengin format seçenekleri EPS, GIF, JPEG, PICT, TeX, PDF

Matematiksel semboller için kaliteli postscript ve truetype fontlar

2400 dpi çözünürlükte hassas kalinlik, ölçü, boslukve pozisyon ayarlama

Profesyonel kullanicilar için EPS ve Postscript baski

Tamamen Grafik arayüz

Birden fazla Geri Alma

Özel tusla kullanicilar rahatlikla klavye kestirmelerini ezberlemeden görerek klavyeden komut verebilir.

%3200 e kadar büyüterek formüller daha net görülebilir ve yazilabilir.

Equation editöre benzer görünümü sayesinde kolayca ögrenilebilir.

Math Magic Kiyaslama

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14254125...v3_64_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Network Mechanic 3.1

Program Ağ Bağlantınızı Optimize Ederek İnternet Hızınızı Büyük Ölçüde Arttırıyor

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14254188...c_3_1_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

NeverForget Personal Reminder v2.0 | 2.23 MB

NeverForget Personal Reminder, randevu, buluşma, atama, iş, görev, fırsat, sıra gibi önemli günlerinizi organize etmenizi sağlar. Bilgisayarınızın masaüstünden hatırlatıcı mesajlar alarak NeverForget'in hatırlatma gücünü kuşanın.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14254263..._v2_0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

PC Washer v2.0.7 | 1.24 Mb

PC Washer yazılımı bilgisayarlar için oluşturulmuş sağlam bir sistem temizleme yazılımıdır. Sistemi yavaşlatan,biriken tüm dosyaları siler ve hızlanmaya yardımcı olur.Özellikleri sadece bununla sınırlı kalmaz.Sistem ayarlarını yapılandırma gibi ek özellikleride barındırır.

PC Washer ile neler yapabilirsiniz?

* Programın öncelikli görevi harddisklerde veya temp klasörlerinde birikmiş kalıntı dosyaları silmektir.Böylece hem yerden tasarruf edilir hemde sistem yavaşlaması önemli ölçüden azaltılmış olur.
* Zamanla kayıt defterlerinde biriken dosyalar sistem hatası verdirebilir.PC Washer bu dosyalarıda silerek olası hataları önler.
* İnternetten bilgisayarınıza yüklenen cookie denilen kalıntı dosyalarıda siler hem siz güvende olursunuz hemde internetinizin yavaşlaması söz konusu olmaz.

Programın 2.0 olan yeni sürümüyle birlikte başlangıç programlarını kontrol edebilir sistem ve hafıza optimize ayarı yapabilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14255132...2_0_7_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

PdfFactory Pro v3.36 | Size: 1.7 MB

pdfFactory Pro PDF dosyaları oluşturmanın daha güvenli ve daha görsel bir yolunu sunuyor. pdfFactory Pro ile güvenli PDFler oluşturabilirsiniz (resmi belgeler, şirket bilgileri, vb.).

pdfFactory Pro'nun bazı özellikleri:
# Create PDF or print to paper: PDF dosyası veya yazıcıya yazdırmak gibi bir seçenek mevcuttur. Bu özelliği kullanmak için Acrobat reader gerekli değildir.
# Combines multiple documents into a single PDF: Birden fazla PDF dosyasını tek dosya içinde birleştirme seçeneği.
# Preview: Önizleme özelliği.
# Font embedding: Karşı bilgisayarlarda olmaması muhtemel fontları PDF dosyası içine gömme seçeneği.
# Live URL Links: Gelişmiş link ekleme özelliği.
# Security: Bu programı standart sürümünden ayıran en belirgin özellik. Pdf dosyanızı yazdırmaya, yazı ve resimlerini kopylamaya, şifre girmeden açmaya, ve değiştirilmesine (evet pdfleri değiştirmek mümkün) karşı her türlü güvenlik ayarlamalarını yapabilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14255205...v3_36_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Perfect Uninstaller v6.1 | 2.43 MB

Perfect Uninstaller, Windows'un standart Program Ekle/Kaldır aracı ile kaldırılamayan gereksiz programları tamamen sistemden kaldırmanın en iyi yoludur. Program kaldırma ile ilgili sorunlarınız varsa doğru yerdesiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14255291..._v6_1_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Portable CCleaner 2.11.636 MultiLang

Tanıtım:Açılımı Crap Cleaner olan program adından da anlaşılacağı üzere sisteminizdeki gereksiz dosyaları silerek daha kararlı ve dolayısıyla hızlı bir bilgisayara kavuşmanızı sağlıyor. Bu küçücük program o kadar iyi işler çıkartıyor ki şaşırmamak elde değil. Gelin programın özelliklerine birlikte bakalım.

Program üç ana bölümden oluşuyor. Türkçe olduğu için üç bölümün de kullanımı oldukça basit. Birinci ana bölüm Cleaner yani Temizlik bölümü. Bu bölüm programın asıl amacının gerçekleştirildiği; bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyalardan arınmanızı sağlayan yerdir. Bu bölüm kendi içerisinde de Windows ve Uygulamalar olarak ikiye ayrılmakta. Windows bölümü ise Internet Explorer, Windows Explorer, Sistem ve Gelişmiş olmak üzere dörde ayrılmaktadır.

Internet Explorer bölümünde sörf yaparken bilgisayarınıza giren çerezler, daha sonra işinize yaramayacak olan geçici dosyalar, geçmiş url'ler temizlenir. Windows Explorer bölümünde son açılan dökümanların kaydı, başlat-çalıştır bölümüne yazmış olduğunuz girdiler, diğer Explorer bağlantıları ve arama asistanındaki otomatik tamamlanan girdiler temizlenir. Sistem bölümünde dolu olan çöp kutusu, geçici dosyalar ve diğer sistemde boşa yer kaplayan dosyalar ve girdiler temizlenir. Aslında Temizlik bölümünün en işlevsel yeri burasıdır; çünkü bilgisayarınızın temizlenip daha hızlı bir hal alması büyük oranda sistemin temizliğine bağlıdır. Son bölüm olan Gelişmiş ise kullanıcı tercihine göre açılıyor; yani varsayılan olarak bu bölüm temizlenmiyor. Ben bu bölümün de temizlenmesi için her zaman seçenekleri işaretlerim. Sizlere de Gelişmiş bölümündeki seçenekleri işaretlemenizi öneririm. Evet ilk bölüm hakkında küçük bir ayrıntıyı da belirtip ikinci bölüme geçiyorum: Internet Explorer bölümündeki "Otomatik Tamamla Formu" seçeneğini işaretlerseniz tarayıcınızda kaydetmiş olduğunuz form verilerini ve şifrelerinizi her temizlikten sonra yenilemek zorunda kalırsınız. Zaten bu seçenek pasif olarak geliyor kurulumda.

Geldik Temizlik bölümünün ikinci ana başlığı olan Uygulamalar bölümüne. Uygulamalar bölümünü sizlere genel olarak açıklayacağım. Biliyorsunuz ki sisteminizde kurulu olan her programı kullandığınız sırada bunlar sisteminizde bazı artık dosyalar oluşturur. Bu artık dosyalar da zamanla birikerek sistemin yavaşlamasına neden olur. İşte bu yavaşlamanın önüne geçebilmek için Crap Cleaner programı her programa özel olarak geliştirmiş olduğu temizlik araçlarını bizlere sunuyor. Şunu söylemeliyim ki Crap Cleaner popüler programların çoğunu tanımakta ve her güncellemesinde de bu sayıyı arttırmaktadır. Sonuç olarak Uygulamalar bölümünü mutlaka kullanmalısınız.

Crap Cleaner programının ikinci bölümü olan Sorunlar bölümüne geldik. Sorunlar bölümü Kayıt Defteri Bütünlüğü ve Dosya Bütünlüğü olmak üzere ikiye ayrılıyor. Kayıt Defteri Bütünlüğü'nde sisteminizde meydana gelmiş olan hatalar tespit edilerek kayıt defteri ile olan ilişkisi bulunuyor ve bulunan sorunlara uygun çözümler getiriliyor. DLL dosyalarında, dosya uzantılarında, başlangıç öğelerinde, ActiveX bileşenlerinde, yardım dosyalarında ve daha birçok alanda meydana gelen hatalar bulunup düzeltiliyor. Bu alan direk kayıt defteri ile ilişkili olduğu için aklınıza güvenli mi acaba diye bir soru gelmiş olabilir. Ben sizlere şunu söyleyeyim; çok uzun zamandan beri bu programı ve bu bölümünü kullanmaktayım ve hiçbir sorunla karşılaşmadım, yani bu programa güvenebilirsiniz. Ayrıca kayıt defterinin yedeğini de bir işlem yapmadan önce alma şansınız bulunuyor. "Dosya Bütünlüğü" bölümü ise "Başlat" bölümünde ve masaüstünde bulunan uygulama kısayollarındaki hataları gideriyor.

Programın son bölümü olan Araçlar bölümündeyiz. Bu bölümde Windows'ta birçok kullanıcının başına bela olan program kaldıramama sorununa çözüm getiriliyor. Geri Yüklemeyi Çalıştır butonuna basarak programın kaldırma aracına ulaşabiliyorsunuz. Bunu zaten Program Ekle-Kaldır'dan da yapabiliriz dediğinizi biliyorum. Evet haklısınız fakat şimdi söyleyeceğim özelliği daha önemli, o da Girdiyi Yeniden Adlandır ve Sil seçenekleri. Biliyorsunuz ki sorunlu program kaldırmalarında kaldırmış olduğunuz halde Program Ekle-Kaldır'da program görünebilir. İşte Girdiyi Sil seçeneği ile bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. Tabii ki yeniden adlandırma imkanınız da var.
Küçük bir güzellik de sağ altta bulunan Metin Dosyasına Kaydet butonuyla bu listeyi direk not defterine kaydedebilmeniz.

Araçlar bölümünün başlangıçta kısmı ile Windows'unuzun açılışında başlayan uygulamaları silebilir ve çalışmamamasını sağlayabilirsiniz.
Peki buradaki amaç nedir? Windows açılışına her eklenen başlangıç ögesi sistemin biraz daha yavaş açılmasına neden olur. Bu alanı kullanarak gereksiz uygulamaların açılmasını engelleyebilirsiniz. Sizlere tavsiyem (sakın yanlış anlamayın) eğer acemi iseniz burayla pek ilgilenmeyin. Çünkü gerekli bir uygulamanın başlangıçta açılmasını engelleyerek sisteminize zarar verebilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14255360...iLang_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Portable RamCleaner 6.9.5

RamCleaner oldukça sade bir RAM canavari. Basit ama kullanici dostu arayüzü ile el altinda bulunmasi gereken yazilimlardan 256 MB RAM ve Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista işletim sistemlerinden biri varsa olmazsa olmazlardan.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14255427...6_9_5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

RAR Recovery Toolbox v1.1.7.15 | 1,8 MB


RAR Recovery Toolbox rar arşivlerindeki hasarlı veriyi düzeltir. Rar dosya tamirat aracı veri kaybını en aza indirip mümkün olduğunca en yüksek derecede bilgileri kurtarma yoluna gider.Birçok farklı geri kazanma algoritması kullanır.
Veri rar geri kazanma sırasında program hasarlı rarı arşivler,dosyaları düzeltir,sonrasında hard diske atar.

RAR Recovery Toolbox'ın asıl özelliği:

Parola ile korunmuş rardaki verileri düzeltebilir.

(Floppy disks, CDs, Zip-Drives) ve benzeri sürücülerdeki verileri kurtarabilir.

Hasarlı rarla çalışılan dosyalar yerel ağda arşivlenir.

Miktarı maksimuma çıkarmak için birçok bağımsız algoritma yapısıyla hasarlı verileri düzeltir.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14255514..._7_15_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Reaper 2.45


Tanıtım:Ses Dosyalarınız Üzerinde Çeşitli Efektler Verebileceğiniz Kolay ve Güçlü Bir Programdır. Bu Program İle Müzik Dosyalarınızı Kesebilir,
Değiştirebilir, Birbirine Ekleyebilir, Ses Giriş Hızlarını Değiştirebilir, Kayıt Edebilir ve Farklı Müzik Enstrümanlarını Ses Dosyasına Ekleyebilirsiniz.Patch Mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14255577..._2_45_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

RegCure v1.5.0.1

Tanıtım:RegCure bir kayıt defteri temizleme yazılımıdır. Windows işletim sisteminin kök dosyalarını yapısında bulunduran "Kayıt Defteri Düzenleyicisi" zamanla gereksiz girdilerle dolmakta ve işlevini tam olarak yerine getirememektedir. Bu sorun da Windows'unuzun komutlarınıza geç tepki vermesine, geç açılıp kapanmasına, yavaş işlemler yapmasına ve daha birçok olumsuz duruma neden olmaktadır.

RegCure yazılımı kayıt defterinizi taramadan geçirerek gereksiz verileri tespit etmekte ve bunları güvenli biçimde temizlemektedir. Bu sayede şişen kayıt defteri daha düzenli hale gelmekte ve sisteminizin kararlı biçimde çalışmasına olanak tanımaktadır. Temizleme işleminden sonra sisteminizin eskisinden çok daha iyi çalıştığını gözlemleyebilirsiniz.

Kayıt defterinizi temizleme işleminin yanı sıra hasarlı alanları onarma işlevi de gören yazılım bu sayede iyi bir sistem iyileştirmesi yapmaktadır. Dahili bir "Başlangıç Yöneticisi"(Manage Startup) içeren yazılımla, sistem açılışında kendiliğinden başlayan uygulamaları düzenleyebilir, istediklerinizi kaldırıp, yenilerini ekleyebilirsiniz.

Kayıt defteri üzerinde gerçekleştirilebilecek yanlış işlemler büyük sorunlara yol açabilir. Bu nedenle yazılımın kendiliğinden almış olduğu yedek dosyalarını kullanabilirsiniz. Her ne kadar yazılımının kullanımıyla sorun çıkma ihtimali düşük olsa da alınan yedekler güvende olmanızı sağlamakta, istediğiniz zaman bu yedekleri kullanarak kayıt defterinizi eski bir noktaya alabilme şansını sunmaktadır.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14255654...5_0_1_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------


Reshade Image Enlarger v1.5 | 1,58 MB

Reshade, yenilikçi bir büyütme teknolojisi kullanarak herhangi bir zoom faktöründe özenli, yüksek kaliteli ve gerçekçi resim büyütmesi sağlar.

Ana Özellikler:
*Yenilikçi ölçeklendirme algoritması - berraklık kaybı olmadan % 2000 e kadar büyütebilme
* Kolay kullanımlı arayüz - hızlı önizleme ile basit ayarlar
* Kolay ulaşım - resim dosyalarını açmak ve kaydetmek için kısayol tuşları
* sürükle bırak - dosya yada internet tarayıcınızdan doğrudan dosyaları açma
* Çoklu dosya tipleri - jpeg, png, bmp yi de içeren çok çeşitli dosya türleri
* Standard imaj modları - CMYK, RGB ve grayscale imaj modları kullanabilme
* Video eğitseli - Reshade özelliklerini hızlıca görebilme (çeviri:inspectQr)

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14255725..._v1_5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Selteco Bannershop GIF Animator v5.1.1 | 1.52 MB

Bannershop GIF Animator, Web için hareketli GIF'lerin oluşturulması, tasarımı, düzenlenmesi, optimizasyonu ve paylaşımı iyi bir yazılımdır. Şablonlardan kolayca animasyonlar oluşturulabilir. Ayrıca animasyonlarınızı doğrudan vektör grafikler, görüntü tekrarı ve kırışıklıkları düzeltme aracı kullanarak dizayn edebilirsiniz. Programdaki özellikler sayesinde resimlerinize bulanıklılık, parlaklık ve solgunluk ekleyebilirsiniz. Bunun yanısıra 3 boyutlu animasyonlar ve yazılar yapabilirsiniz. Ayrıca program animasyonlarınıza çerçeve eklemenize de imkan sunmaktadir.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14255800...5_1_1_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Snappy Fax v4.21.1.1

Bilgisayarınızı faks makinasına çevirin. Snappy Fax 2000 ile faks gönderip alabilir, kapak sayfası hazırlayabilir, faksları e-mail ile gönderebilirsiniz.Bilgisayarınızdan faks gönderip almaya yarayan bu programda tarayıcınızdan tarattığınız faksları gönderebiliyorsunuz.
Ayrıca 4. sürümü ile gelen dahili imaj görüntüleyici, istenmeyen faksları filtreleme özelliği, elle ve web fakslarını alıp gönderebilme, outlook ile uyum, faksları sıkıştırarak saklayabilme gibi özellikleriyle göze çarpıyor. Kategorisinde iddialı ve kullanışlı bir program ve winfax`ın en ciddi alternatifi

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14256069...1_1_1_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

SpeedFan of 4.35 Final


SpeedFan sisteminizdeki fanların dönüş hızlarını öğrenebilmeniz, bunun yanısıra işlemci, anakart ve sabit disk sıcaklıklarını görebilmeniz amacıyla yazılmış olan bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. Gereksinim duyulduğunda fan hızlarının değiştirilmesine de olanak vermektedir.

Yazılımda fan hızlarının otomatik olarak ayarlanabilme seçeneği de bulunmaktadır. Ayrıca voltaj değerlerini de verebilen yazılım görev çubuğundaki simgesinin üzerine gelindiğinde donanımların sıcaklıklarını da göstermektedir. S.M.A.R.T. veya SCSI desteğiyle sabit diskiniz hakkında derinlemesine bilgi alabileceğiniz bu aracın boyutunun küçük ve ücretsiz olması popülerliğini arttırmaktadır.

SpeedFan of 4.35 Final - utility for the control of maternal pay - temperature, the stress, the speed of fans, and also after the temperature of hard drives (if they support this function). Extremely positive feature Of speedFan, which releases this program among the analogous - skill to change the speed of rotation of fans, including in the dependence on the temperature inside the system block.

Yazılımın Son Sürümlerindeki Değişiklikler

W83627DHG için tam destek verildi.
VIA VT8237A için tam destek verildi.
AMD K8 (Sempron, Opteron, Athlon 64) işlemcileri için dahili sıcaklık algılayıcı desteği eklendi.
Intel ICH8 SMBus için destek verildi.
NVIDIA MCP04 için destek verildi.
Çok kullanıcılı sistemlerde oluşan tehlikeli durumları anında sunucuya e-posta yoluyla gönderme.
SpeedFan ile okunan tüm bilgileri (sıcaklıklar, fan durumları, fan sıcaklıkları, sabit disk durumu) e-posta ile gönderebilme.
Fan hızlarının denetimindeki gecikme sorununun çözümü tamamlandı.
SpeedFan çizelgesi tekrar hazırlanarak iyileştirildi.
Çoklu video kart algılamasındaki sorun düzeltildi.
Yeni sürüm IT8712F için algılayıcı ve destek eklendi.
Bazı analog aygıt tanımlamaları için destek eklendi.
W83627EHF üzerindeki farklı aygıtlar için destek.
Winbond W83627 yeni sürümlerinin bazıları tanımlanır hale geldi.
Sabit disk için derinlemesine çevrimiçi rapor desteği eklendi.
Sistem açılışındaki "yükleme hatası" iletisi düzeltildi.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14256140...Final_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

SpeedUpMyPC 2009 v4.0.0.0

UNIBLUE SpeedUpMyPC 3.0, bilgisayarınızı maksimum performansa ulaştırmak için ince ayarları eksiksiz olarak yapan bir araç programıdır. Kullanımı basit arayüzüyle gerçekten uzman olmanıza gerek kalmadı! Bir kaç tıklamayla bilgisayarınızı ilk kullandığınızdaki performansa kavuşturabilirsiniz, Internet hızınızı yükseltebilirsiniz ve system hatalarını minimuma downloadebilirsiniz.Bakımı yapılmayan bir arabanın performansı ve güvenilirliği nasıl düşerse bilgisayarınızı da bakımsız bıraktığınız zaman onun performansı ve güvenilirliği düşer. UNIBLUE SpeedUpMyPC 3.0 programının Genel Durum sayfasında bilgisayarınızın bütün hassas unsurlarının durumu gösterilir ve sakıncalı hale gelmiş olanlar özel olarak işaretlenir. Her sorun, bakım önerisiyle birlikte lanse edilir ve gerekli işlemleri tek bir tıklamayla yapabilirsiniz.


Bilgisayarınıza üstün işlem gücü

İndirmeleri hızlandırmak için Internet ayarlarınızı en iyi hale getirin

Yavaşlaması ve donmayı öngoren ve önleyen akıllı öneri sistemi

İyileştirilmiş emniyet ve özelinizin korunması

Yaklaşılmaz kullanım kolaylığı

Paranızın tam karşılığı

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14256229...0_0_0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Spyware Doctor v6.0.0.383 | 13 MB

Spyware Doctor, stealthy casus yazılımlara, agresif reklam yazılımlarına, browser hijacker’lara, kötü niyetli ActiveX objelerine, Zararlı Truva atlarına, izleme çöreklerine, keylogger’lara, dialer’lara ve diğer zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı korumak amacıyla tasarlanan kullanımı kolay, ödüllü, kapsamlı bir yazılım süitidir.
Ad-Aware 1.06 ve spy sweeper ile birlikte en iyi Adware-Spy engelleyicidir. Açılır pencere (pop-up) engelleyicisi ve kötü niyetli site koruması da vardır.Kolay kullanımlıdır ve sistem kaynağını az kullanarak bilgisayarınızı yormaz. Bunun yanı sıra süper hızlı tarama yapar(1 dakika). Güncelleme yaparak yeni casuslara karşı database ini günceller. OnGuard özelliği gerçek zamanlı korumayı sağlamak için tasarlanmıştır

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14256431...0_383_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Spyware Terminator v2.3.0.488 | 8.16 MB

Spyware Terminator, tamamen ücretsiz ve gerçek zamanlı casus yazılım korumasına sahip muhteşem bir yazılımdır. Bilgisayarınızı "spyware", "adware", "trojan", "keylogger", "hijacker" ve diğer tehditlerden koruyan Spyware Terminator, gerçek zamanlı güçlü koruması, gelişmiş sistem taraması ve şüpheli dosyaları güvenilir bir şekilde karantinaya alması gibi birçok özelliğe sahiptir.

Spyware Terminator, tamamen ücretsiz olması, internet üzerinden otomatik güncelleme imkanı sunması, belirli zamanlarda güvenlik taraması yapabilmesi ve bir antivirüs görevini de yerine getirebilmesiyle diğer ücretli güvenlik yazılımlardan bir adım önde olduğunu gösteriyor.

Editörden:
Spyware Terminator, ücretli Ad-aware SE Personal, Spyware Doctor gibi birçok güvenlik yazılımından üstün özelliklere sahip, ücretsiz ve TÜRKÇEdir.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14256549...0_488_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Steganos Internet Security 2009 | 53.5 MB

Steganos Internet Security 2009 kullanıcıları virüslere, hackerlere, casus yazılımlarla ve spame karşı korur. Bu iş için Steganos casus yazılım tarayıcısı veya anti-virüs programı gibi modüller ile zararlı yazılımları bulup ortadan kaldırır. Entegre güvenlik duvarı geliştiriciye göre her türlü ağ bağlantısını izleyebilir ve dışarıdan gelen saldırıları men eder. Tek başına da elde edilebilen Anti-Virüs koruması ise virüsleri tanıyıp siler. Arka planda çalışan koruma kullanıcının her hareketini izler, herhangi bir zararlı yazılım bulunduğunda ise sinyal verir - bu fonksiyonun aynı zamanda tanınmamış tehlikelerde de işe yarayacağı söyleniyor. E-postalar daha E-posta sunucusundan indirilirken virüs, email veya kimlik-avına karşı yazılım tarafından taranır.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14269589..._2009_TURK.rar


----------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------

Super Flexible File Synchronizer v4.33 build 113

Tanıtım:Bu program dosya yedekleme ve bilgisayar, dizüstü, flash disk gibi sabit veya taşınır disklerinizi senkronize etmek için kullanılır. Örneğin bilgisarınızda bulunan bir klasörü alt klasörleri ile birlikte flash diskinize yedekliyorsunuz. Bir müddet sonra yaptığınız değişiklikler için tekrar yedeklemek istediğinizde hangi dosyalarda değişiklik yaptığınızı, hangi dosyaları sonradan eklediğinizi, hangi dosyaları sildiğinizi hatırlamanıza gerek kalmadan bu program ile tüm değişen ve yeni eklenen programlar yedek klasörünüze eklenir, silmiş olduğunuz dosyalar silinir.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14256636...v4_33_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

SUPERAntiSpyware 4.20.1046 - Final

:SUPERAntiSpyware Pro, binlerce casus yazılımı tespit edip kaldırabilen çok kullanışlı bir yazılımdır. SUPERAntiSpyware, benzersiz güçlü teknolojiye sahiptir ve sisteme yapışmış, kaldırılamayan birçok casus yazılımı kolayca tespit eder ve siler.

Özellikler
# Hızlı, tam ve sadece belirlenen yerleri tarama özelliği vardır. Böylece taramanızı özelleştirme imkanınız vardır.
# Spyware, Adware, Malware, Trojan (truva atı), Dialer, Worm (solucan), Keylogger, Hijacker gibi birçok zararlı yazılımı tespit eder va kaldırır.
# Kırık internet bağlantılarını tamir eder. Kayıt defterinde değişiklik yapmanıza imkan sunar. Kendi görev yöneticisi sayesinde arkaplanda çalışan tüm işlemleri görebilirsiniz.
# Karantinaya alınmış nesneleri isterseniz silerek tam güvenlik sağlayabilirsiniz. Eğer isterseniz karantinadaki nesneleri geri yükleyebilirsiniz.
# Tespit edilmiş ve kaldırılmış nesneler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Not: SUPERAntiSpyware , eşzamanlı tarama ve engelleme sistemi içermemektedir.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14256732...Final_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Uniblue Registry Booster 2009 v2.1.0.0 | 1.43 MB

Hatalı başlangıç kayıtları açılışta sorun yaşatır. Oturumu kapatırken de aynı şekilde. İşte bu program sayesinde bu sorunlarınızda kurtulabilirsiniz. Ama bu program sadece bunları onarmaz. Gereksiz en küçük ayrıntıyı bile temizler. Micro$oft bu programı öneriyor.

Özellikler :

Sistemi temizleyin. Hızınızı artırın. Eğer gereksiz dosyaları silerseniz, bilgisayarınız hızlanır.

Sistemi onarın. Hatalı kayıtları onarın. Sistem düzgün çalışsın.

Hata mesajlarını kaldırın. Bu program ile hataları düzeltin ve o hata mesajlarından kurtulun.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14256819...1_0_0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

VisionWorks Vision Backup Enterprise v10.15.3

Vision Backup 10 – Enterprise is an advanced and easy-to-use backup solution, designed for scheduled backup of your mission critical data. Supported media’s include CD-R/CD-RW/DVD-R/DVD-RW, FTP/SFTP/FTPS, Tape, Flash Devices and USB Hard Drives.

Vision Backup gives you the ability to backup all your valuable data on your entire network. Increase Vision Backup’s functionality by adding FREE plug-ins such as Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express, Directories and Files, and My Desktop and
Files.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14257101..._15_3_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

VSO ConvertX to DVD v3.1.3.40d


Tanıtım:Bu yazılım ile Divx, Xvid, MOV, VOB, Mpeg, Mpeg4, AVI, WMV, DV gibi dosya biçimlerindeki video dosyalarınızı DVD dosya biçimine (VOB ve IFO) dönüştürebilir, bir tıklama ile dönüştürdüğünüz DVD formatındaki filmlerinizi DVD'ye kayıt edebilirsiniz.

İnternetten indirdiğiniz divx filmlerinize altyazı ve ses ekleyerek kendinize has DVD'ler yaratabilirsiniz.

Programın Özellikleri :

# Desteklenen video formatları: DivX, Xvid, MPEG4, MOV, AVI, WMV ...
# Desteklenen ses formatları: AC3, DTS, PCM, OGG, MP3 ...
# Birçok film ve bölümlerden 4 saate kadar birleştirme.
# Altyazı dosyalarını ekleyebilme(.SRT)
# Video format seçimi: NTSC, PAL, veya otomatik
# Video ekran formatı: Geniş ekran, Tam ekran, veya otomatik
# Otomatik bölümler oluşturma ve edit yapabilme
# Kaynağın doğru yüklendiğini görmek maksadıyla hızlı önizleme yapabilme
# DVD yapısında sabit sürücüye veya boş DVD'ye kayıt
# Birçok DVD yazıcı programlarla tam uyumluluk
# Düzenlenebilir arayüz (temalar, pencereler)
# İleri düzey kullanıcılar için değiştirilebilir ayarlar, Çoklu dil desteği

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14257336...3_40d_TURK.rar


----------------------------------------------------------------------------------------------

VSO Software CopyToDVD v4.0.14.14 | 17.58 MB

CopyToDVD, CD ve DVD yedekleme ve CD/DVD'ye yazdırma uygulamasıdır. CopyToDVD, DVD filmlerinizi ve video görüntülerinizi, müzikleri, oyunları, fotoğrafları ve veri dosyalarını tek tıklama ile yedekleyebilmenizi sağlar. Performans, hız ve kolay kullanılabilirliği birleştiren bu "hepsi bir arada" uygulama, Windows sağ tuş eklentisi veya FileDepot teknolojisi gibi çeşitli yöntemlerle CD veya DVD oluşturabilmenizi sağlar. Sesli hatırlatmaları ile yazdırma görevlerini kolay ve eğlenceli kılar! Üstelik çok yakında Türkçe desteği de sunulacak.

Uygulama, akıllı veri analiz teknolojisi kullanarak, ihtiyacınız olabilecek en iyi dışa aktarım biçimini [ses CD'si yazma, DVD'ye yazma, DVD video yazma..] önerir ve tüm CD ve DVD türlerini destekler. CopytoDVD CD/DVD yedekleme yazılımı ile, dosyalarınızı bir sabit disk kopyası gibi kaydedebilir, belirli gün ve saatte yedekleme işlemi yapmayı zamanlayabilir, MP3, Ogg, Vorbis, WMA gibi ses dosyalarını CD oynatıcınızda çalabilmeniz için yazdırabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Uygulamanın genel özellikleri:
* Ses: MP3, WMA, Ogg Vorbis, MusePack ve APE dosya türlerinden Ses CD'si yazdırabilirsiniz
* Veri: CD ve DVD'lerden ISO/Joliet/UDF türlerinde veri yazdırabilirsiniz. Çoklu oturum özelliği ile daha sonra aynı CD/DVD'ye veri yazdırabilirsiniz.
* Video: Bilgisayarınızda veya evinizdeki DVD Oynatıcınızda oynatabileceğiniz yüksek kalitede DVD'ler oluşturabilirsiniz.
* Ayarlar: Çok sayıda ayar seçenekleri ile uygulamayı kendinize göre özelleştirebilirsiniz.
* CD, DVD, Blu-ray yazıcılar için donanım desteği.
* CopyToDVD, CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-RAM, DVD+R DL, DVD-R DL, BD-R, BD-RE gibi birçok CD, DVD ve Blu-ray disk türünü destekler.
* Tek tıklama ile .ISO kalıplarını yazdırabilirsiniz.
* Geliştiriciler: CD veya DVD yazma özelliğini, toplu komut olarak ya da CopyToDVD'nin komut satırı modu ile uygulamalarınıza ekleyebilirsiniz.
* Double Layer [Çift Katmanlı] ve HD-Burn gibi son teknolojileri destekler
* Çoklu dil desteği sunar
* DVDShrink projelerinizi ve daha fazlasını yazdırabilirsiniz
* XP ve Vista işletim sistemlerinin 32 ve 64bit sürümleri için iyileştirilmiştir

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14257607...14_14_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Winamp Modern Skin

Skin i uygulayabilmek İçin;
+ SimpleX.wal Dosyaya Sağ Tıklatın Özelliklere Girin.
+ Açılan Penceren Değiştir Tuşuna Basın.
+ Winamp Uygulamasını Seçin Ve Tamam Demeden Önce Aşağıda Bulunan
''Bu Tür Dosyaları....'' Seçeneğini Tikleyin Tamam Deyin Sonra Yine Tamam Deyin.

Artık .wal Uzantılı Dosyaları Açarak Modern Skini Değiştirebilirsiniz...

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14258284..._Skin_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Windows Snapshot Maker Portable Edition v2.1.5

Tanıtım:WinSnap, ekran görüntüsü yakalamak ve düzenlemek için geliştirilmiş küçük bir yazılımdır. Kolayca kullanılabilen WinSnap, herhangi bir uygulamaya ait pencereyi ya da ekranın tamamını yakalayabilme, arkaplan resmi ekleyebilme, resim damgası ekleyebilme, özel görsel etki uygulayabilme, boyutlandırma, renklendirme etkileri verebilme özellikleri ile öne çıkıyor.

PhotoShop tarzı profesyonel yumuşatma ve gölgelendirme özelliklerine ve daha fazlasına sahip. Bir çok resim biçimini destekleyen WinSnap, otomatik kaydetme özelliğine de sahip.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14258342...2_1_5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Portable WinRAR 3.80 Beta 5


Tanıtım:WinRAR, RAR arşiv yöneticisinin 32-bit Windows sürümüdür. Arşivleri oluşturma, yönetim ve denetimine olanak sağlayan güçlü bir araçtır.

Özellikler :

# RAR ve ZIP 2.0 arşivleri tam olarak desteklenir.
# Çok gelişmiş, orijinal sıkıştırma algoritması
# Metin, ses, grafik, 32-bit ve 64-bit Intel uygulamaları için geliştirilmiş özel sıkıştırma algoritmaları
# Sürükle-Bırak kolaylığı ve sihirbaz özelliği sağlayan kabuk arayüzü
# Komut satırı arayüzü
# RAR olmayan arşiv (7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z) yönetimi
# Katı arşivleme, özellikle çok sayıda küçük dosya veya benzer dosyaların sıkıştırılmasını bilinen diğer yöntemlere göre 10%-50% oranında artırabilir.
# Çoklu cilt arşivler
# Varsayılan veya seçilebilir SFX modüllerini kullanarak kendi açılan arşivlerin (çoklu cilt dahil) oluşturulması
# Fiziksel olarak hasar görmüş arşivlerin kurtarılması
# Çok ciltli arşivlerin eksik parçalarını yeniden yapılandırmaya izin veren kurtarma ciltleri.
# Dosya adlarında Unicode desteği
# Şifreleme, arşiv açıklaması, hata günlüğü gibi diğer hizmet işlevleri.

Yenilikler :

# Yeni hızlı sıkıştırma özelliği ile 4MB yerine 64KB'lık sıkıştırma sözlüğü kullanımı
# Yenilenmiş ISO, TAR, GZIP, 7-ZIP ve BZIP2 desteği
# Virüslere karşı daha etkin koruma sağlayan yenilenmiş güvenlik ayarları
# Yeni komut satırı seçenekleri
# Yeni NTFS dosya sistemi komutları ve seçenekleri
# Yenilenmiş arşiv düzenlemesi
# Yeni program kısayolları ile geliştirilmiş sürükle ve bırak desteği
# Bozuk LZH arşivlerini düzeltip okuyabilme seçeneği
# Yeni arşiv tamiri seçenekleri
# Birçok hata giderilmesi ve performans arttırıcı yenilikler
# Yenilenmiş sıkıştırma oranı (özellikle hazır 3.30 arşivlerine dosya eklerken)
# Yenilenmiş ZIP arşivleri onarımı
# ASCII dosya adları ile ilgili bazı düzeltmeler
# Geliştirilmiş ZIP arşivi kurtarması
# Geliştirilmiş güvenlik seçenekleri ve hata gidermeleri

Not : WinRAR'ı çeşitli temalarla birlikte kullanmak isterseniz buradan temaları indirebilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14258415...eta_5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Wondershare PPT2Flash Professional v5.1.0.4 | 11.92 MB

Microsoft Powerpoint sunu dosyalarınızı Flash dosyalarına çevirmeye yarayan Wondershare PPT2Flash Professional, zengin medya sunumları oluşturmak, kolayca paylaşmak ve ağ üzerinden iletmenin zaman kazandıran bir yoludur. Microsoft PowerPoint programının gücünü, daha küçük dosya boyutu, muazzam multimedya entegrasyonu, kolay erişim ve daha güvenilir bir emniyet ile yükseltir. Sunumlar ve bilgisayar tabanlı eğitim ve e-öğrenim için idealdir.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14258580...1_0_4_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------

2009 Pretty CalendarDownloadLink: http://rapidshare.com/files/14338853...taire_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Advanced Uninstaller PRO v9_5

Advanced Uninstaller PRO yazilimi bilgisayarinizdaki programlari kaldirmaya yarayan bir programdir. program - ekle - kaldir dan bile silemediginiz programlari advanced uninstaller programi ile kaldirmaniz mumkun. ayrica cok iddali bir programdir

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14338986...endar_TURK.rar

-----------------------------------------------------------------------

AIMP 2_5 Build 293 RC3 Multilanguage

AIMP Classic, Windows Media Player ve Winamp yazılımlarına alternatif bir ücretsiz medya oynatıcı programıdır. Aimp en az sistem kaynakları kullanarak en temiz ve kaliteli ses sunmayı vaadediyor. Aimp ile çeşitli ses formatlarını wma, mp3, wav, ogg formatlarına dönüştürebilir, yine ses cdlerini Mp3, OGG, WAV veya WM olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Diyelim ki şarkı çalıyor ve siz programı kapattınız, tekrar açtığınızda hangi şarkı çalmakta iken kapattıysanız o şarkı kaldığı yerden devam ediyor. İnternet üzerinden müzik dinlemenize ve dinlediğiniz müzikleri kolayca mp3 olarak kaydedebilmenize olanak sağlıyor.Gelişmiş Equrlizer'i sayesinde müzikleri hızlı çalabilir, Classic, Club, Dance, Full Bass gibi efektler verebilirsiniz.
Winamp'ın playlistlerini kabul ediyor ve çoğu zaman winamp'ın skinlerini de kullanabiliyorsunuz. Bilirsiniz çoğu şarkıda taglar vardır (genelde mp3 sitelerinden indirilen müziklerin altında şeffaf yazı yazar) bu programla onları silebilir veya değiştirebilirsiniz. Bazılarınız ben zaten bilgisayardan değiştirebiliyorum diyebilir ama bazılarıda korumalı olarak geldiğinden ancak böyle programlarla silinir.

Programla ister DATA CD (yani mp3) isterseniz Audio Cd yazabilirsiniz.Playlist'teki şarkıları kopyalayabilirsiniz. İstediğiniz zaman bilgisayarı otomatik kapatabilirsiniz. (İsterseniz şarkı listesi bitince kapansın da diyebiliyorsunuz.)
Program MP3, Wave, Ogg gibi sesleri kendi aralarıda convert edebiliyor.Ayrıca ses kaydedici özelliği var. (Mikrofondan kayıt yapabilir ve istediğinizi ses dosyası olarak kaydedebilirsiniz.)
Program herşeyden önemlisi çok hızlı ve boyutuda çok küçük olan bu gelişmiş oynatıcı Türkçe dil desteğine sahiptir.

# Listenizdeki şarkıları direk olarak cd yazdırabilirsiniz.
# Elinizdeki Audio CD leri mp3 yapabilirsiniz.
# Ses Kayıt özelliği - MP3 Taglarını değiştirebilirsiniz
# Özel PlayListler oluşturabilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14339147...guage_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

A-one DVD Copy v5_91

-one DVD Copy profesyonel bir DVD yedekleme yazılımıdır. Favori dvdlerinizi DVD-R(W) veya DVD+R(W) olsun farketmeden klonlar. Kopyaladığınız dvdlerde kaliteden kayıp olmaz. Kolayca ve 3 adımda DVD lerinizi yedekleyin!

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14339280...v5_91_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Batch Photo Factory v2_11

Batch Photo Factory ile resimleriniz ile ilgili birçok işlemi hızlıca yapabilirsiniz.Filigran damgalar basabilir,hızlı ve toplu boyut değiştirme,dosya adı değiştirme,format değiştirme gibi temel resim edit işlemleri


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14339425...v2_11_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

CorePlayer Professional for Windows v1_2_5

CorePlayer™ Pro is at the center of the CoreCodec™ Universe for manipulating multimedia content on your desktop, mobile phone, portable media player, PDA, GPS, or convergence device. CorePlayer is designed to be a next-generation multimedia platform that will extend upon what you thought were limits in playing back fluid multimedia, with its simple yet extremely powerful interface and features that is designed to empower the CoreCodec Community.

Technology Bullet points:
* Built-In YouTube Support
* Podcast, Enhanced Podcast, CoreCaster Ready
* Operating System Support: Windows (98 - Vista), and OS X (Linux for OEM only)
* CPU Support: x86, PowerPC/Intel
* CoreUI 'Universal skins' Widget. Allows you to create a unique custom user interface exactly how you want it!
* Best in Class audio and video codecs like CoreAVC our High Definition H.264 video decoder
* CoreTheque media library allows for easy management of your playlists and bookmarks

* Audio Format:
o MP3, MP2, AAC, MKA, WMA, Midi*, WAV, OGG, Speex, WAVPACK, TTA, FLAC, MPC, AMR, ADPCM, ALaw, MuLaw, G.729

* Video Format:
o H.264 (AVC), MKV, MPEG-1, MPEG-4 part 2 (ASP), DivX, XviD, WMV*, Theora*, Dirac*, MJPEG, MSVIDEO1

* Streaming Format:
o HTTP, UDP, RDP, RTP. RTSP, RTCP, ASX, ASF


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14339661...1_2_5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

EarthTime v2_1_2

EarthTime dünya üzerindeki pek çok yerin yerel saatini gösterir. Yazılımın veritabanında 3000'den fazla şehir var. Bu veritabanına şehir ve ülke ekleyebiliyorsunuz. Dünyadaki herhangi bir yerin yerel saatine göre alarm ekleyebiliyorsunuz. Yazılım, birden fazla yapılandırma seçeneği ile esneklik sağlar. Ayrıca yazılımda pencere boyutunu kilitleme ayarı ve şehirlerde de UTC / GMT bulunmaktadır.

Özellikleri:
# Yerel saat ve tarih ile 3000'den fazla yer,
# Dünyada herhangi bir yer için alarm,
# Dünya'nın gündüz ve gece olan yanını gösterebilme,
# Tam özelleştirilmek için pek çok ayar,
ve daha fazlası.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14339709...2_1_2_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Earthview v3_9_1

Earthview, dünyanın uzaydan çekilmiş gece ve gündüz manzaralarını görüntüleyen dinamik bir masaüstü duvarkağıdı ve ekrankoruyucusudur. 1600x1200 pixele kadar her türlü ekran çözünürlüğüne uygun yüksek çözünürlüklü ve rengarenk görüntüler sunmaktadır. Program; harita ve uydu görüntüleri ile yerleşim alanları, şehir ışıkları, atmosferik etkiler, yerel zaman ve daha birçok özelliği desteklemektedir.
EarthView, 10km çözünürlükten başlayan %100 yakınlaştırma seviyesine sahip 4 farklı güzellikteki haritaları ihtiva etmektedir. Programın full versiyonu görüntülenen haritaları bilgisayarınıza indirme imkanı da sunuyor.

EarthView'in önemli özellikleri:

Yüksek detaylı dünya manzaraları

Gündüz ve gece görüntüleri

Yerleşim alanları ve şehir ışıkları

Bulutlar

3 güzel harita seçeneği

Yerel zamanları ile 3000 şehir

Harita ve uydu görüntüsü

Duvarkağıdı ve ekrankoruyucu desteği

Çoklu monitör desteği

Tam özelleştirme için birçok seçenek

ve daha neler neler...


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14339793...3_9_1_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Final Uninstaller 1_5_0_99

Tanıtım:Bazen programları program ekle/kaldır bülümünden kaldırdığımız halde registryden silinmezler. Program ekle/kaldır bölümüne tekrar baktığımızda programların silinmediğini görürüz. Bu küçük parçalar zamanla birikirler ve sistemin işleyişini bozmaya başlarlar. Ayrıca program ekle/kaldır bölümüne her gidişimizde bunları görmek canımızı da sıkılabilir.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14339847..._0_99_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Flash Intro and Banner Maker v2_4_99

Flash Intro and Banner Maker programı ile hiçbir Flash bilgisine sahip olmadan Flash introlar, reklam bannerları ve ekartlar oluşturabilirsiniz. Bunun için Flash programını kullanabilmek veya Actionscripts bilgisine sahip olmanız gerekmez. Bunun için sadece gerekli yazı alanlarını doldurup, arka plan rengini ve yazı animasyonlarını seçmeniz yeterli.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14340233..._4_99_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Internet Download Manager v5_14_4

Internet Download Manager; dosyaların indirme hızını artıran, indirilen dosyanın kaldığı yerden devam etmesini (resume) sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir indirme yöneticisidir. Program ile bağlantınızın kesilmesi sırasında yarıda kalan dosyaların indirilme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir, ne zaman indirileceğini zamanlayabilirsiniz. Bu indirme yöneticisi FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini, Proxy sunucularını, güvenlik duvarlarını (firewall), çerezleri (cookie), MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler. Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olarak işleyici bulundurur ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Basit grafikli kullanıcı arayüzü ile kullanıcı dostu ve kolay kullanımlıdır.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14340324...5_14_4TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

iWatermark for Windows v3_1_3

Fotoğraflarınızın başkaları tarafından kullanmamaları için özel işaretler yerleştirir.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14340378...3_1_3_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Malwarebytes Anti-Malware 1_26

Tanıtım:Malwarebytes’ Anti-Malware yazılımı beta sürümündeki başarısından sonra geliştirilerek kullanıcılara sunuldu. Ufak boyutuna rağmen veritabanındaki zararlı yazılımları silmesi gözden kaçmıyor. Yeni sürümüyle beraber Vista işletim sistemindede kullanılabilirlik kazandırıldı.

Malwarebytes’ Anti-Malware ile veritabanınıza bulaşmış virus,worms,trojans,rootkits,dialers vs.gibi zararlı yazılımları silebilirsiniz. Beta yazılımında eksiklik olarak görülen Karantina özelliği şimdi daha kullanılabilir durumda ;ama diğer yazılımlara göre çok gelişmişlik gösterebilecek boyutta değil.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14340446..._1_26_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

MegaView v10_0

Bu program ile resimlerinizi istediğiniz şekle sokabilir,üzerlerinde değişiklikler yapabilirsiniz.. Kısacası MegaView 10 ile resimlerinizi rahatlikla edtileme yapabilirsiniz


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14340539...v10_0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

NETGATE Spy Emergency Multilingual 2008 v5_0_405

Tanıtım:Spy Emergency hızlı tarama yapısı ve güvenli kaldırmasıyla diğer anti-casus yazılımlarından ayrılır ve bilgisayarınızı en iyi derecede korur. Spy Emergency'in bulacağı tehditler:
. Casus yazılım(spyware)
. Reklam yazılımı(adware)
. Malware
. Giriş Sayfasını Değiştiriciler
. Uzaktan Yönetim Araçları
. Çeviriciler(dialer)
. Basılan Klavye Düğmelerini Algılayan Yazılımları(Keylogger)
. Trojanlar
. Araç Çubukları
. Veri Çalan Yazılımlar
. ActiveX Birleşenleri
. Scumware
. Takip Çerezleri
ve diğer tehlikeli Internet parazitleri.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14344933...0_405_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Nufsoft Nature Illusion Studio v2_81

Tanıtım:Bu yazılım sayesinde çevrenizde gördüğünüz doğal efektler artık sizin resimlerinizde de bulunacak. Resimlerinize kar, yağmur, rüzgar efektleri eklemek, hatta bu efetleri sesler ile destekleyerek resimlerinizi canlandırmak artık elinizde.

Canlandırdığınız resimleri AVI ve GIF biçimlerinde kaydederek sevdiklerinizle ve yakınlarınızla paylaşabilir hatta onlara güzel bir sürprizde hazırlayabilirsiniz. Hatta program sayesinde çalışmalarınızı .exe olarak kaydedebilir ve hiçbir aracı program gerekmeksizin her bilgisayarda çalıştırabilirsiniz veya hareketli resimlerinizi ekran koruyusu olarak kaydedebilir ve masa üstünüze taşıyabilirsiniz.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14345007...v2_81_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

OJOsoft Total Video Converter v2_2_0_0822

OJOsoft Total Video Converter, genel olarak video dosyaları dönüştürme işlemlerinde kullanabileceğiniz bir video dönüştürme yazılımıdır. AVI, WMV, WMV, MKV, MKV, ve benzeri formatlardaki video dosyaları kolay kullanımlı arayüzü sayesinde hızlı ve kaliteli bir şekilde dönüşürebilirsiniz.

Programın desteklediği bazı formatlar:
- AVI, formatından MPEG, formatına
- WMV formatından AVI, formatına
- WMV formatından MPEG, formatına
- MKV formatından AVI, formatına
- MKV formatından MP4 formatına
- Ve benzeri formatlar arası dönüştürme

Programın desteklediği kaynak formatlar:
3GP/3GPP, 3G2/3GP2, MJPEG, AVI, DivX, Xvid, MPG, MPEG(MPEG-1/2), DAT, FLV, MKV(Matroska), QuickTime(MOV,QT), MP4, M4V, VOB, WMV, ASF, TS, MPEG-4 AVC, DVR-MS, H.263, H.264, X.264

Desteklenen video formatları:
MP4, MOV, 3GP, 3G2, MPEG, MPG, VOB, AVI, ASF, WMV, FLV, H.264, MJPEG, TS

Desteklenen ses formatları:
MP3, WMA, M4A, AAC, AC3, MP2

Desteklenen Portable çalıcıları:
Sony PSP, Apple iPod nano/video/classic/touch/TV Out, Apple TV, iPhone, Zune, Smartphones, PDAs, Other Portable Media Players


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14345117..._0822_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Orbit Downloader 2_7_5

Tanıtım:Orbit kolay kullanımlı ve üstün özelliklere sahip ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir. Yazılım kendi kategorisindeki tüm diğer yazılımların sahip olduğu standart özellliklerden çok daha fazlasına sahiptir. Bunlardan bazıları; youtube videolarını ve rapidshare dosyalarını innDirebilme, siteler üzerindeki flashları yakalayabilme, metalink desteği olarak sıralanabilir. Yazılım Türkçe dil desteğine sahiptir ve tamamen de ücretsizdir. Detaylı Bilgiler Haberin Devamındadır

İndirme yönetim devriminin lideri (Web2.0) olan Orbit Downloader, video müzik dosyalarını Myspace'den dosyaladığı gibi indiriyor. YouTube, Imeem, Pandora, Rapidshare ve genel indirmeyi daha kolay ve daha hızlı yapmak.

Yüksek Hızda Dosya İnnDirme
Orbit Downloader yazılımı genel olarak dosya paylaşım teknolojisi(P2P) üzerine kurulmuştur. Dinamik ve yetenekli dosya kesimleme özellikleri ile işlevsel bir dosya hızlandırma mantığına sahiptir. Gelişmiş, sağlam, çoklu işlemli dosya innDirme algoritması ile yüksek kaliteye ulaşmaktadır. Orbit Downloader muhteşem hızlandırma özellikleri ile %500 daha hızlı dosya innDirmenizi vaadetmektedir.

Youtube Videolarını ve Rapidshare Dosyalarını İnnDirme Desteği
Orbit Downloader ile Flash videoları innDirebilir; Youtube, Google, MySpace, MetaCafe, DailyMotion ve tüm bu tip siteleri kapsamaktadır. Üstelik RapidShare.com üzerinden daha hızlı, daha güvenli ve daha kararlı dosya innDirilebilir. Ek olarak, Orbit Downloader dosya paylaşımı yapılan sunucu sitelerini de destekler; megaupload, badongo, sendspace, sexuploader, yourfilehost, uploading, filefront, 4shared, turboupload, depositfiles, filefactory ve daha fazlasını kapsamaktadır.

Flash Yakalama ve Çevrimiçi Medya Oynatımı
Web sayfalarındaki videoları ya da flashları fare ile üzerine gelerek açabilir ve bilgisayarınıza innDirebilirsiniz. Yazılım bu iki türden dosyayı fare ile üzerine geldiğinizde zaten kendiliğinden tanımakta ve bu sırada ilgili alan üzerinde küçük bir buton oluşturmaktadır. Bu küçük butonun üzerine bir kez tıklamanız işlemin başlaması için yeterlidir.

IE, Firefox, Maxthon, Opera Desteği
Orbit Downloader yazılımı İnternet Explorer, Firefox, Maxthon ve Opera adlı internet tarayıcılarının tümünü desteklemektedir.

Metalink Yükleme Desteği
Yazılım Metalink innDirme desteğine sahiptir ve aşırı derecede hızlı dosya innDirme imkanı tanır.

HTTP, HTTPS, FTP, MMS ve RTSP Protokollerine Destek
Tarayıcınız üzerinden yukarıda sıralanan uzaktan sunucu protokollerinden herhangi birinden kolayca dosya innDirebilirsiniz.

Proxy Sunucu Yapılandırma Desteği
Orbit Downloader yazılımını vekil sunucular için kullanmak üzere ayarlayabilirsiniz. HTTP, HTTP ve SOCKS5 desteğine sahiptir.

Yüklemeyi Durdurma ve Yeniden Başlatma
Orbit Downloader kesilmiş yüklemelere yeniden başlayabilir. Bu yüzden siz tesadüfi kesintilerden sonra innDirmiş olduğunuz bölümü yeniden innDirme ihtiyacı duymazsınız. Yükleme işlemi bu sayede kaldığı yerden devam ettirilebilir.

Genel İnnDirme Yönetimi
Orbit Downloader kullanımı kolay yönetim özellikleri barındırır ve basit-güçlü yapılandırma seçeneklerine sahiptir. Aynı anda birden fazla yükleme yapabilir. Bugüne kadar dosya innDirme yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Yeni Özellikler :
# "Sessiz Mod" özelliği eklendi.
# Bazı hatalar giderildi.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14345188...2_7_5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Portable LimeWire Pro v4_18_6 M_Lang

LimeWire en çok tercih edilen paylaşım programlarından olan LimeWire ile müzik, resim, video, program ve doküman gibi dosyaları indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

LimeWire Özellikleri:
* Dosya indirme hızında sağlanan ciddi artış ile birlikte çok hızlı dosya indirme işlemlerini gerçekleştirme.
* Dosyaları indirdiğiniz kişiler ile bağlantı kurabilme ve anlık mesajlaşma (chat) gerçekleştirebilme.
* İndirdiğiniz müzik veya video dosyasını dahili medya oynatıcı ile dinleme veya izleme.
* Dosya indirme işlemlerini yarıda bırakabilme ve bir sonraki açılışta kaldığınız yerden indirme işlemine devam edebilme.
* Bilgisayarın bir şekilde kapanma ihtimaline karşı sonraki açılışta indirmekte olduğunuz dosyaların indirme işlemine (download) devam edebilme ve kayıp yaşamama.
* Birçok dil desteği ile LimeWire'ı Türkçe kullanabilme.
* Arkadaşlarınızla IP bağlantısı kurup (güvenlik duvarınızın izin vermesi gerekir) doğrudan dosya alışverişinde yapabilme.
* Kolay kullanım ve basit arayüz ile rahat kullanım ve gelişmiş özellikleri ayarlayabilme.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14345366..._Lang_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Reshade v1_5

Reshade, yenilikçi bir büyütme teknolojisi kullanarak herhangi bir zoom faktöründe özenli, yüksek kaliteli ve gerçekçi resim büyütmesi sağlar.

Ana Özellikler:
*Yenilikçi ölçeklendirme algoritması - berraklık kaybı olmadan % 2000 e kadar büyütebilme
* Kolay kullanımlı arayüz - hızlı önizleme ile basit ayarlar
* Kolay ulaşım - resim dosyalarını açmak ve kaydetmek için kısayol tuşları
* sürükle bırak - dosya yada internet tarayıcınızdan doğrudan dosyaları açma
* Çoklu dosya tipleri - jpeg, png, bmp yi de içeren çok çeşitli dosya türleri
* Standard imaj modları - CMYK, RGB ve grayscale imaj modları kullanabilme
* Video eğitseli - Reshade özelliklerini hızlıca görebilme (çeviri:inspectQr)


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14345423..._v1_5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Sandboxie v3_30

Windows sisteminize kurdugunuz ya da denediginiz programlarin iz birakmadan silinmesi icin uretilmis bir yazilimdir. Program belirlediginiz bir klasoru sanal registry ve sanal disk olarak kullanir. Bundan boyle sisteminize kurdugunuz ya da denediginiz programlar sistemce okunur ama yazilamaz. Yazdigini sansa bile bunu sanal diske yazar. Bu sanal diskin kontrolu sizin elinizde olacagindan istediginiz gibi temizleyebilirsiniz. Boylece hem zarar veremez hem de kontrol sizin elinizde olur. ornegin sisteminiz icin bir arsivleme programi ariyorsunuz. ornek vermek gerekirse Winzip, Winrar, 7-zip vs. tum bunlari denemek icin kurdunuz. Ardindan begenmeyip kaldirmak istediniz ancak ne kadar kaldirsaniz bile sisteminizde iz birakir. Kendi loglarini, sistem dosyalarini ozellikle sikca birakir. Ama bir setup dosyasina sag tiklayip run sandboxed dediginiz anda Sandboxie`nin sanal diskine kurulum yaparsiniz. O programin butun yararli - zararli dosyalari daha evvelden belirledigimiz sanal diske ve sanal registry`e kaydolur. Silmek istediginiz zaman delete sandbox deyip temizlik yapabilirsiniz. Boylelikle gercek sisteminize hicbir sey kaydedilmez...


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14347261...v3_30_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

SiSoftware Sandra Pro Business 2009_1_15_40

SiSoft Sandra, 60'ın üzerinde çalışma sistematiğiyle donanım ve yazılım incelemesini yapabilen en tanınmış sistem analiz programıdır.

Windows kullanıcıları sistemleri hakkında ayrıntılı bilgiyi SiSoft Sandra'nın 60'ın üzerinde çalışma sistemiyle rahatlıkla ve detaylı bir şekilde görebilirler. Bununla beraber Norton Utilities programıyla da entegre çalışan yazılım, anakart, bellek, sabit disk, işlemci, donanım kartları, ağ bağlantıları, BIOS, Windows ya da DirectX hakkında geniş bir sorgulama programıdır. PC'nizi yapacağınız benchmark testleriyle bilgisayarınızın performansını gün ve gün karşılaştırabilirsiniz.

Sandra "Performance Tune-Up" seçeneğini kullanarak hemen her sistemde gerçek sonuçları ortaya koyar.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14347277...v3_30_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

SpyEraser v2_0_1_1565

Uniblue SpyEraser Bilgisayarınızda gizliliğinize karşı yapılan ataklara önlem alan bir program…
kendiliğinden çıkan sayfaları, kendiliğinden inmeye çalışan dosyaları, casus yazılımları vs tarzı şeyleri engeller. Uniblue SpyEraser çok güçlü bir Spyware programı olup bilgisayarınızda bellek , ön bellek , IE Cookie , Dizinler ve Kayıt defteri içinde arama yapar ve buluduğu spy ları sorunsuzca temizler

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14347769...15_40_TURK.rar

alternatif

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14347804..._1565_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Açık Soru Bank 2_0_0

Açık Soru Bank, öğretmenlere yönelik hazırlanmış ücretsiz bir soru bankası programıdır. Soru bankasına kolayca sorular ekleyebilir, eklediğiniz bu sorularla kolayca sınavlar hazırlayabilirsiniz.


Programın Genel Özellikleri :
1- Soruları ders, seviye, ünite ve konu bazında sınıflandırabilme.
2- Kolayca soru ekleme, bu sorulardan sınavlar yapabilme.
3- Cevap anahtarları çıkarabilme.
4- Sorulara çözüm/cevap ekleyebilme.
5- Sorulara MS Word denklem düzenleyicisi kullanarak, OpenOffice Math kullanarak veya MathType kullanarak denklem ekleyebilme (Hangi programı kullanarak denklem ekleyecekseniz, adı geçen programın bilgisayarınızda yüklü olması şarttır.).
6- Sorulara resim ekleyebilme.
7- Eklenen resimleri, denklemleri istenen şekilde soruya hizalayabilme.
8- Sınav hazırlama işleminden önce soruların sıralarını karıştırabilme (Bu sayede farklı gruplar oluşturabilirsiniz.).
9- MS Word, OpenOffice.Org ile tam uyumludur.
10- Sorularınızı şifreleyerek kaydedebilme.
11- Sorulara MS Paint ile programın içinden çizim ekleyebilme.
12- “doc” veya “rtf” dosyasından kolaylıkla soru ekleyebilme.
13- Sorulara MS Word kullanarak programın kendi içinden imla denetimi yapabilme (Bu özelliğin kullanılabilmesi için MS Word bilgisayarda kurulu olmalıdır.).
14- Soruları tek tek ithal edebilme (MS Word veya OpenOffice ya da WordPAD uyumlu olarak kaydedilebilir. Dilerseniz herhangi bir RTF editör ile de açabilirsiniz.).
15- Oluşturulan sınavı veya cevap anahtarını doc, rtf veya html olarak kaydedebilme (Bu sayede oluşturduğunuz sınavlarınızı kaydederek USB belleklerinizde taşıyabilirsiniz. MS Word veya OpenOffice ile açabilirsiniz.).
16- Programda veri kaybını en aza indirmek için yedekleme sistemi mevcuttur. Sorularınızın tamamını yedekleyebilir, isterseniz bu yedeği kolaylıkla geri yükleyebilirsiniz.
17- Açık Soru Bank, GNU/GPL lisanslıdır, yani açık kaynak kodludur. Kaynak kodlarıyla dağıtılmaktadır. Bu nedenle kesinlikle virüs veya kötü amaçlı yazılım/kod içermez.

ÖNEMLİ NOTLAR :
1- Programın kaynak kodunu buraya farenizin sağ tuşuyla tıklayıp 'Hedefi Farklı Kaydet'e basarak indirebilirsiniz.
2- Programın kullanımına ait videolu anlatımları programın kendi içinde "Yardım" menüsünde mevcuttur.
3- Programın arşiv dosyasından çıkarılabilmesi için WinRAR veya 7-Zip programı gereklidir.

BU SÜRÜMDE YAPILAN YENİLİKLER :
1- Programda temel kod değişikleri yapıldı. Açık Soru Bank artık daha kararlı.
2- Yedekleme sistemi değiştirildi, daha geliştirildi. Eski sürümlerde bulunan yedekleme sistemiyle oluşturduğunuz yedek dosyalarını yeni sürümde KULLANAMAZSINIZ!
3- Programın getirdiği en büyük yenilik, soru paket sistemi. Program ile kaydettiğiniz sorulardan istediklerinizi program yardımıyla kolayca, diğer kullanıcılarla paylaşabileceksiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların hazırladığı soru paketlerini kendi programınıza ekleyebileceksiniz.
4- Artık, programda bulunan sorularınızın özelliklerini toplu olarak Toplu Soru İşlemleri aracı ile kolaylıkla değiştirebileceksiniz.
5- Programa videolu yardım dosyaları eklenmiştir. Bu sayede, programın nasıl kullanılacağını ayrıntılı olarak görebileceksiniz.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14349588...2_0_0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Gmail Notifier v1_0_25_0

Gmail Notifier, Gmail e-postası aldığınızda sizi uyarır. Görev çubuğunda ikon olarak gözükür ve okunmamış postalarınız olduğunu size bildirir. Postalarınızla ilgili özet bilgi verir. İstediğinizde e-postalarınıza tek tıkla ulaşma imkanı sağlar.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/14349619..._25_0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------
webcamXP PRO v5.3.1.312 Build 1796

Tanıtım:Bu yazılım sayesinde web sunucusu kurmadan, programın üzerinde gelen entegre web sunucusuyla bir kaç port ve dizin ayarıyla web kameranızı internete açabileceksiniz. İsterseniz kamerayı şifre korumalı hale getirebilir siz yokken bilgisayarınızın başında neler olduğunu internetten izleyebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/13624110..._1796_TURK.rar

KEYGEN
http://rapidshare.com/files/13623504...eYgeN_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Windows Media Player 11.0.5721.5145 Türkçe


Windows XP için Windows Media Player 11, dijital medyanız için size eşsiz bir seçenek ve esneklik sunar. Bilgisayarınızdaki dijital müzik, fotoğraf ve video kitaplıklarınızı kolayca yönetebilir ve koleksiyonunuzu istediğiniz yere götürmeniz için geliştirilen basitleştirilmiş yolların keyfini çıkarabilirsiniz.

Windows Media Player 11'deki Yenilikler
Windows XP için Windows Media Player 11, dijital medyanız için size eşsiz bir seçenek ve esneklik sunar. Bilgisayarınızdaki dijital müzik, fotoğraf ve video kitaplıklarınızı kolayca yönetebilir ve koleksiyonunuzu istediğiniz yere götürmeniz için geliştirilen basitleştirilmiş yolların keyfini çıkarabilirsiniz.

Tasarımda Sadelik
Windows Media Player 11'i tasarlarken, geniş bir yelpazedeki kullanıcıların gereksinimlerini dikkate aldık — dijital medyaya yeni başlayan kişilerden bilgisayarlarında çok büyük koleksiyonlar bulunan seçici odyofililere kadar. Bu geri bildirimi tasarım sürecine uygulayarak, içerikte daha kolay ve daha görsel bir gezinme yöntemi sunmak ve genel performansı daha da geliştirmek için Player kullanıcı arabiriminde önemli değişiklikler yaptık.

Akıcılık ve kısayollar
Windows Media Player arabirimini basitleştirmek için, klasik menüler şimdi varsayılan olarak kapalı durumda, ancak Player'ın çerçevesinde herhangi bir yer sağ tıklatılarak erişilebilirler.

Ayarlara hızlı erişim
Her bir etkinlik sekmesiyle (Şimdi Yürütülüyor, Kitaplık, Kopyala, Yaz ve Eşitle) ilişkili menü seçeneklerini görüntülemek için sağ tıklatın ve sekmelere atanmış aşağı okları tıklatın. Bu yeni özellik çoğu ortak Player ayarı için hızlı ve adanmış erişim sunar.

Evrensel geri ve ileri düğmeleri
Şimdi Windows Media Player'da gezinme, sol üst köşede bulunan geri ve ileri düğmeleriyle her zamankinden daha kolay. Adımlarınızı geri izlemek veya önceki göreve dönmek için çeşitli ekranlar arasında ileri ve geri gitmeniz yeterlidir.

Yenilenmiş kayıttan yürütme denetimleri
Yeni kayıttan çalma denetimlerini bulmak ve kullanmak daha kolay ve gelişmiş yineleme, karıştırma ve tam ekran seçenekleri içeriyor.

Durum alanı
Tek bir tıklatmayla, Player'ın sol alt köşesindeki alanının görüntüsünü kayıttan yürütme durumu, albüm kapak resmi veya equalizer içeren bir küçük resim görünümüne değiştirebilirsiniz.

Başa Dön

Sevdiğiniz Müziklerin Daha Fazlası
Windows Media Player 11, müzik koleksiyonunuza yeni bir hava katacak ve çok daha fazla kişisel eğlence deneyimi oluşturacak akıllı ve eğlenceli özelliklerle doludur. Yeni tasarım, dijital kitaplığınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza ve her şeyi yönetmek için geliştirilen basit çözümlerin keyfini çıkarmanıza olanak sağlar.

Yeni müzikleri keşfedin
Windows Media Player 10'dan tanıdığınız mağazaların çoğu bu Player sürümünde de var. Beğendiğiniz çevrimiçi mağazayı bulmak için, Çevrimiçi Mağazalar sekmesinde Tüm Çevrimiçi Mağazalara gözat seçeneğini tıklatmanız yeterlidir. Player içinden kullanılabilen mağazalar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ortam Kılavuzu
Player'ın önceki sürümlerindeki Windowsmedia.com Kılavuzu'nun beğendiğiniz tüm özellikleri Windows Media Player 11'de de var. Medya Kılavuzu ücretsiz müzik videoları, film fragmanları ve çevrimiçi radyo istasyonlarına hızlı erişim sunuyor. Kılavuz'a erişmek için, Çevrimiçi Mağazalar sekmesini ve sonra Medya Kılavuzu'nu tıklatın. Dünyanın her tarafından istasyonları kolayca aramak için Radyo Ayarlayıcısı'nı (bağlantısı sayfanın sağ sütunundadır) kullanın.

Müthiş CD kopyalama seçenekleri
Windows Media Player kitaplığınıza kopyalamak istediğiniz CD'leriniz mi var? Sorun yok. Windows Media Player 11 ile müzik koleksiyonunuzun tamamını kopyalamak hızlı ve kolay. CD kopyalama hakkında daha fazla bilgi edinin (İngilizce).

Geçerli müzik kopyalama biçimi seçeneklerine (Windows Media Audio (WMA), MP3, Windows Media Audio (Değişken Bit Hızı) ve Windows Media Audio (Kayıpsız)) ek olarak, Windows Media Player 11 iki yeni seçenek sunuyor: Windows Media Audio Pro ve WAV (kayıpsız). Daha fazla bilgi için bkz: Dosya biçimi seçme (İngilizce).

Müzikseverler için tasarlandı
CD kopyalayarak, Web'den şarkı yükleyerek ve çevrimiçi mağazalardan müzik satın alarak gittikçe daha büyük bir dijital müzik koleksiyonu oluşturdukça, tüm bu müzikleri hızlı bir şekilde düzenlemek ve keşfetmek daha da önem kazanıyor. Windows Media Player 11, çok büyük dijital müzik kitaplıklarıyla (sayıyla belirtmek gerekirse milyonlarca müzik parçası ile) çalışacak şekilde en iyileştirildiğinden, tüm koleksiyonunuzu tek bir melodiyi atlamadan çok hızlı bir şekilde kaydırabilir, döndürebilir ve içindeki şarkılara gözatabilirsiniz.

Basitleştirilmiş kitaplık
Kitaplık gezintisi hala sol bölmede, ancak düzen, yerleşim ve akışı kolaylaştıracak birkaç geliştirme yapıldı. Müzik şimdi sanatçıları, albümleri, şarkıları, tarzları, yılları ve derecelendirmeleri gösteren basit bir liste içeren kendi özel görünümüne sahip. Gezinti bölmesinde Kitaplık'ı sağ tıklatıp Diğer görünümleri göster'i seçenek bu listeye öğe ekleyebilirsiniz.

Albüm kapak resmi görünümleri
Dijital medyanın keyfini çıkarırken albüm kapak resimlerinden vazgeçmeniz gerekmiyor. Daha görsel bir deneyim sunan Windows Media Player 11, tüm kitaplıkta albüm kapak resimlerini kullanarak müzik fiziksel bağlantıyı yeniden kuruyor ve Sanatçı, Albüm ve Şarkı görünümlerine göz atarken size çok daha kolay bir başvuru noktası sağlıyor.

Yığınlama
Aynı karakteristik özelliklere (Albüm, Tarz, Yıl vb.) sahip albümler "yığınlar" halinde gösterilerek, size bir CD veya kaset "yığınını" anımsatan görsel bir başvuru sağlanıyor.

Eksik albüm kapak resimlerini ekleme
Albüm kapak resimlerine daha fazla ağırlık vererek, Windows Media Player 11 eksik albüm kapak resimlerinin bir sorun olmamasını sağlıyor. Çoğu albüm kapak resmi, Windows Media Player 11'deki gelişmiş ses parmak izi oluşturma becerileri kullanılarak arka planda otomatik olarak yerleştirilebilir.

Player'ın eksik albüm kapak resimlerini ve bilgilerini (meta verilerini) Web'de aramasını ve sonuçları kullanarak müzik dosyalarınıza eklemesini (etiketlemesini) de sağlayabilirsiniz. Herhangi bir nedenle albüm kapak resmi bulunamıyorsa ve dijital resim olarak bir kopyasına sahipseniz ya da özel albüm kapak resmi eklemek istiyorsanız, boş albüm simgesini sağ tıklatıp Albüm Resmini Yapıştır'ı seçerek kopyaladığınız bir resmi kolayca ekleyebilirsiniz.

Kitaplık düzeni seçenekleri
Kitaplık görünümleri Simge, Döşe ve Ayrıntı seçenekleri kullanılarak özelleştirilebilir. İstediğiniz kitaplık düzenini ve genel Player deneyimini elde etmek için bölme görünümleri, sütunlar ve albüm kapak resmi yeniden boyutlandırılabilir.

Anlık Arama
Yüksek performanslı büyük kitaplıklar harika; peki, şarkı adının yalnızca bir kısmını anımsıyorsanız veya doğrudan aradığınız müziğe atlamak istiyorsanız ne olacak? Anlık Arama dijital koleksiyonuna hızlı erişim sağlar. Parça, albüm, sanatçı veya anahtar sözcük, hatta adın bir kısmını yazmanız yeterli, gerisini sizin için Anlık Arama yapar. Her tuşa basışınızda sonuçlar döndürülür ve siz yazdıkça seçenekler daraltılır, böylece kitaplığınızın boyutu ne olursa olsun şimşek hızında yanıt almanızı sağlar.

Gelişmiş ses parmak izi
Büyük dijital müzik kitaplıklarında, parçalar genellikle birkaç farklı yerden ve değişen kesinlik düzeylerinde meta verilerle gelir. Çoğunlukla tüm parçalarınızın uygun şekilde etiketlendiğinden emin olmak zordur. Arka planda çalışan otomatik meta veri araçlarına ek olarak, Windows Media Player 11 şimdi var olan medya bilgileri özelliklerini temel alan ve parçalarınızla ilgili doğru albüm bilgilerini kesin olarak bulan ses dalga biçimi eşleştirme özelliğini içeriyor.

Bu nasıl çalışır? CD'leri Windows Media Player 11'e kopyalamaya başladığınızda, bir veritabanı kullanılarak bilgiler derlenir ve şarkıyı belirlemek için dalga biçimleri eşleştirilir. Bilgiler doğrulanır ve sonra bir şarkıya veya albüme iliştirilir.

Çalma listeleri kolaylaştırıldı
Çalma listelerini şarkıları veya albümleri Liste bölmesine sürükleyerek oluşturmaya devam edebilirsiniz, ancak Windows Media Player 11 çalma listesi oluşturmaya ve kaydetmeye yönelik iki yeni seçenek içeriyor. Gezinti bölmesindeki Çalma Listesi Oluştur bağlantısı tek tıklatmayla çalma listesi oluşturma özelliğine erişim sağlar. Liste bölmesindeki basit kaydetme ve adlandırma işlevleri, parmaklarınızın ucunda sezgiye dayalı çalma listesi oluşturma becerileri sağlıyor.

Karışık Çalma Listesi özelliği kullanılarak yeni çalma listeleri anında oluşturulabilir. Bu özellik, en sevdiğiniz parçalardan yeni bir çalma listesi oluşturmayı tek tıklatmayla gerçekleştirilebilen bir işlem haline getiriyor. Karışık Çalma Listesi bağlantısı tıklatıldığında, Windows Media Player parçaların en yüksek derecelendirmelere göre ağırlıklandırılmış bir listesini oluşturur. Bağlantıya her tıklatıldığında, taze ve tamamen yeni bir parça listesi oluşturulur.

Başa Dön

Tüm Eğlenceniz Tek Bir Yerde
Windows Media Player 11, müziğin ötesinde, dijital medya depolamanın ve keyfini çıkarmanın yeni harika yollarını sunar. Bilgisayarındaki videolara, resimlere ve TV kayıtlarına erişmek her zamankinden daha kolay. Yürütün, görüntüleyin, düzenleyin, dışarıdayken görüntülemek üzere taşınabilir bir aygıta eşitleyin veya evinizdeki diğer aygıtlarla paylaşın — hepsini bir yerden yapın.

Video, resim ve TV kaydı depolama ve keyfini çıkarma
Şimdi müziğin Kitaplık bölmesinde kendi listesi olduğu gibi, video, resim ve TV kaydı özelliklerinin de var.

Windows Media Player'da bu kategori görünümlerine kolayca erişmenin iki yolu var. Sol gezinti bölmesinin hemen üstündeki müzik notası simgesini tıklatarak açılan listeyi görüntüleyebilir ya da Kitaplık sekmesini tıklatarak hızlı erişim menüsüne ulaşabilirsiniz.

Etrafı düzenli tutma
Gezinti bölmesinde artık her kategorinin içeriği en iyi şekilde sıralamak ve düzenlemek için ayarlanmış kendi liste görünümü var. Örneğin, Müzik görünümü uygun Sanatçı, Albüm ve Şarkı seçenekleri sunduğu gibi, Resimler görünümü Çekildiği Tarih, Derecelendirme vb., Video görünümü Oyuncular, Tarz vb. ve TV Kaydı görünümü de Dizi, Oyuncular vb. seçenekler sunuyor. Müzik kitaplığında bulunan küçük resim ve yığın görünümleri ve Anlık Arama becerileri gibi diğer yeni özellikler, tüm medya kategorilerine genişletilerek Windows Media Player 11'in tamamında basit, tekdüzen bir deneyim sağlıyor.

Her Yerde Keyifle Kullanın
Tüm dijital medya koleksiyonunuzu Windows Media Player'da depolamanın birçok harika yararı vardır, ancak bilgisayarınızdan uzakta olduğunuz zamanlarda da dijital medya kitaplığınızın keyfini çıkarma seçenekleriniz var mı? Windows Media Player 11, nerede olursanız olun, kitaplığınıza bağlı kalmanıza yardımcı olmak için yenilikçi yeni özellikler sunar.

Basitleştirilmiş aygıt kurulumu
Taşınabilir aygıtları Windows Media Player 11 ile eşitlemek çok kolaydır. Windows Media Player 11 şimdi, bir aygıt ilk defa bağlandığında aygıt eşitleme adımlarında kullanıcıya kılavuzluk eden akıllı, kullanımı kolay bir sihirbaz içermektedir. 100'den fazla Windows Media kullanan aygıttan birini bağlamanız yeterlidir; Windows Media Player 11 aygıtı otomatik olarak algılar ve aygıtın adını özelleştirmenize olanak sağlar. Player ardından, aygıtınız için bir simge bulunan Eşitleme sekmesine geçerek içeriğin hızlı ve kolay bir şekilde eşitlenmesini sağlar. İçeriği Eşitleme listesine sürükleyebilir veya Otomatik Eşitleme kullanarak kalıcı bir eşitleme ilişkisi oluşturabilirsiniz.

Otomatik Eşitleme ile, içerik eşitleme aygıt bağlandığında arka planda otomatik olarak gerçekleştirilir; böylece aygıtınızda her zaman en son içeriğin bulunması sağlanır. Eşitleme hakkında daha fazla bilgi edinin (İngilizce).

Yeni eşitleme özellikleri
Windows Media Player 11'e yeni hoş taşınabilir aygıt özellikleri eklendi. Eşitle sekmesi, yeni bir aygıt kapasite ölçeri ve Kitaplık görünümünde bulduklarınızla aynı Anlık Arama ve görsel öğeleri kullanarak aygıtınızda bulunan içeriği araştırma dahil olmak üzere, taşınabilir aygıt deneyimini basitleştiren birkaç yeni özellik içerir.

Aygıttan gözatma
Bir aygıt bağlandığında sol gezinti bölmesinde bir aygıt simgesi görünür ve Kitaplık bölmesini kullanarak tüm aygıt içeriğine gözatmayı sağlar. Yerel kitaplıktaki içeriği gezinmeye benzer şekilde, albüm kapak resmi, kaydırma ve Anlık Arama kullanarak aygıt içeriğine gözatabilirsiniz.

Karışık Eşitleme
Tek bir tıklatmayla, yeni Karışık Eşitleme özelliği aygıtınızın kapasitesini hesaplayabilir ve kitaplığınızdaki içerikten en yüksek derecelendirmeye ağırlık verilerek rasgele seçilmiş örneklerle aygıtı doldurur.

Tersine Eşitleme
Yeni Tersine Eşitleme özelliği, aygıtınızda yakalanan dijital medyayı bilgisayarınıza geri eşitlemenizi sağlar. Telefon veya fotoğraf makinesi ile çekilen fotoğraflar veya telefon aracılığıyla satın alınan müzik gibi içerikler kolayca aygıttan Player kitaplığına aktarılabilir.

Konuk Eşitleme
Ev bilgisayarınız ile iş bilgisayarınız arasında birden çok Player kitaplığını getirip götürdüğünü mü fark ettiniz? Yeni Konuk Eşitleme özelliği, birden fazla bilgisayardan yapılan seçimlerle aygıtınızı güncel tutmanız için harika bir çözüm sunuyor.

Eşitleme Ölçer
Aygıt eşitleme başlatıldığında, Eşitleme bölmesindeki içeriğin yanında bir gösterge görünür ve aygıtta ne kadar alan kaldığına dair görsel bir tahmin sağlar. İçerik yükleme durumu sol alt köşede de gösterilir.

Yardım simgeleri ve sorun giderme
Windows Media Player 11, korumalı içerik konusunda çok daha saydam bir eşitleme ve yönetim deneyimi sağlar.

Korumalı içerikle ilgili bilinen bir husus gerçekleştirmek üzere olduğunda, yeni yardım simgeleri içeriğin yan tarafına görsel uyarılar iliştirir. Bu uyarılar, eşitleme ve yazma hatalarından önce gelen korumalı içerik eşitlemesinden ve yazılmasından önce görünür. Tüm simgeler etkileşimlidir, uyumsuzluk ve hak sorunlarını gidermeye yönelik çevrimiçi kaynaklara bağlantılar içeren net çözümler sağlar.

Hareketli duruma geçme
Windows Media Player 11'deki birçok özelliği, çok çeşitli çevrimiçi mağazalardan satın alınan müzik ve videolar dahil olmak üzere, taşınabilir aygıtlarla eşitleme ve dijital medya yönetimi deneyimini geliştirir.

Ancak taşınabilir ses aygıtları, hareket halindeyken müzik, video ve resimlerin keyfini çıkarmanın tek yolu değil. Flaş depolama kapasitesi arttıkça, cep telefonu taşınabilir bir medya aygıtı olarak daha fazla önem kazandı. Windows Media Player 11 ile, Windows Mobile tabanlı aygıtlar ve binlerce şarkı alabilen (4 gigabayt depolama alanıyla) bir mobil müzik kutusu telefonu olan Nokia N91 gibi Windows Media kullanan telefonlar dahil olmak üzere çok sayıda cep telefonuyla müthiş bir eşitleme deneyimi elde edersiniz.

Paylaşın
Windows Media Player 11'in yeni Medya Paylaşımı özelliği, evinizin her yerinde Windows Media Player kitaplığınızın içeriğinin keyfini çıkarmanızı sağlar. Bir ev ağınız (kablolu veya kablosuz) varsa, Windows Media Player 11'i kullanarak kitaplığınızın içeriğini ağa bağlı aygıtlara akış olarak verebilirsiniz. Örneğin, Xbox 360 veya başka bir dijital medya alıcınız (DMR) varsa, Windows Media Player'ı kullanarak bilgisayarınızdaki müzik ve resimleri bu aygıta akış olarak gönderebilirsiniz. Bu, PlaysForSure müzik mağazalarından ve hizmetlerinden yüklediğiniz müziklerle de çalışır. Daha fazla bilgi için bkz:

Xbox 360

Özel CD oluşturma
Büyük bir dijital müzik kitaplığına sahip olmanın avantajlarından biri özel CD'ler yazabilmektir. Windows Media Player 11'deki Yaz sekmesi, bu deneyimi daha da iyileştirmek için geliştirilmiştir.

Yakıt ölçer
Bilgisayarınıza boş bir CD taktığınızda, Yazma listesinde, bir aygıta müzik eşitlediğinizde görünene benzer bir kapasite ölçer görünür. Siz Yazma listesine öğe sürükledikçe, ölçer uygun şekilde ayarlanarak CD'de ne kadar alan kaldığına dair görsel bir tahmin sağlanır. Bu, özel karışımınıza en fazla miktarda müzik ekleme işini daha iyi yapmanıza yardımcı olur.

Disklere dağıtma özelliği
Bir diske sığabilecek miktardan daha fazlasını yazmak istiyorsanız, ilk diskin kapasite sınırına ulaştığınızda Windows Media Player 11'deki yeni disklere dağıtma özelliği bir sonraki diski sıraya alır. Bu özellik, birden çok özel CD'yi anında yazmaya yönelik sezgisel bir yöntem sunarken, son anda içeriği yeniden düzenleme fırsatı da sağlar. İlk diskin yazılması tamamlandığında, disk sürücünüz açılır ve bir sonraki diski takmanız istenir.

Veri CD'leri yazma
Red Book ses CD'si biçiminden veri CD'si yazmaya geçiş, müzik koleksiyonunuzun tamamını yedeklemeniz için kolay bir yol sağlar. Yaz sekmesindeki oku tıklatın ve sonra Ses CD'si veya Veri CD'si seçeneğini tıklatın.

Ve Sürüm hakkında bilgi !

Not:Program'ı upload'ı kendim yaptım.Microsoft.Com'dan indirme'de lisans problemi ile karşılaşacağı için çabuk indirme olsun die böyle yaptım.

Crack için kurulum bilgileri:

1. Programı çıkartın.(unrar, unzip) wmp11-windowsxp-x86-enu.exe.

2. Kurulumu başlatın ve kurun.

3. RESTART your COMPUTER yapın.

4. Register yapın.

5. RESTART your COMPUTER yapın.

6. Start Windows Media Player 11 !

Önemli Not: Windows Media Player 11, sadece Windows XP Service Pack 2 yüklü bilgisayarlarda çalışmaktadır.


Windows Media Player 11.0.5721.5145 Türkçe

http://rapidshare.com/files/13624562...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13625148...TURK.part2.rar

Windows Media Player 11.0.5721.5145 Registery Crack

http://rapidshare.com/files/13624160...Crack_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

SoftPlan 13.3.4 + Crack

Profesyoneller için gelişmiş bir 3D modelleme ve animasyon programıdır. Crack mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13492016...ULL.part01.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13492180...ULL.part02.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13492341...ULL.part03.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13492490...ULL.part04.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13492636...ULL.part05.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13492784...ULL.part06.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13492930...ULL.part07.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13493081...ULL.part08.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13493224...ULL.part09.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13493381...ULL.part10.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13493444...ULL.part11.rar
Crack:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491856....3.4_Crack.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

WinRAR 3.80 Beta 4 Türkçe & Portable Versiyon - FuLL ReGistered

En iyi sıkıştırma programlarından biri olan WinRAR'ın Yeni çıkan Türkçe sürümü. Programa eklenen sihirbaz, yeni kullanıcılar için güzel bir yenilik. Sıkıştırma algoritması geliştirilmiş ve şifreleme algoritması olarak da 128 bit kullanılmış. Dosyaları sıkıştırarak veya sıkıştırmadan e-posta ile gönderme özelliği de eklenmiş. Seçilen (sıkıştırılmış) birkaç dosyanın kopyalanması ve başka bir klasör içerisine yapıştırılması (açılarak) özelliği de ilave edilmiş. CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO desteklediği biçimler arasında olup yeni sürümde 7zip formatına da destek verilmiş.Ayrıca bu yeni beta sürümünde zip arşivler için WinZip AES sıkıştırması eklenmiş.Ayrıca SFX arşiv oluşturarak *.EXE uzantılı da sıkıştırmalar yapabiliyorsunuz...

Yenilikler
Dosya isimlerine UTF-8 desteği
AES ile sıkıştırılmış dosya desteği
Dosyaları geri gelmemek üzere silebilmek
Performans izleyebilme
Geliştirilmiş seçenekler


WinRAR 3.80 Beta 4 ENG

http://rapidshare.com/files/13625218...4_ENG_TURK.rar

WinRAR 3.80 Beta 4 Türkçe

http://rapidshare.com/files/13625285...urkce_TURK.rar

-----------------------------------------------------------------------

Spring Suite | Desktop Suite and WindowBlinds file


http://rapidshare.com/files/13608695...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13609007...TURK.part2.rar
http://rapidshare.com/files/13609063...TURK.part3.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

µTorrent 1.8 Build 11705 RC7

Popüler bittorrent istemci yazılımı µTorrent'in yeni sürümü yayınlandı. En büyük değişikliği Windows Vista'ya tam uyumlu olması gösterilen yazılımın değişiklik raporuna bakıldığında, yeni özellikler, değişiklikler ve düzeltmeler gerçekleştirildiği görülüyor.

Yazılıma ait özellikler şöyle :
Giden port aralığı, gelişmiş ayarlar aracılığı ile ayarlanabilir
Genel sekmesinde parça [bölüm] sayısı
Dosyalar sekmesinde, geçerli olmayan parçalar kırmızı ile işaretleniyor
Genel sekmesinde web kaynaklarının listesi
Tek dosyalı torrentlerde web kaynak desteği
NAT-PMP desteği
Yerel Eş Dağıtıcısı
Yerel eş için oran limitlemesi yapılandırılabilir (bt.limit_local_peers)
RSS için HTTPS link desteği
Sonraki parçayı görüntüleme
Ana görünümde son seçilen sekmenin hatırlanması
Özellikler görünümünde son seçilen sekmenin hatırlanması
Vista yazıtipi boyutlandırma desteği (DPI)
Şimdi tüm liste görünümlerinde ikinci kolon sıralaması destekleniyor
Torrent ekle penceresinde yeni ağaç görünüm
Artık işlemler tamamlandığında programı kapatabilir veya bilgisayarı yeniden başlatabilirsiniz

µTorrent 1.8 RC
http://rapidshare.com/files/13593156....8_RC_TURK.rar


µTorrent 1.7.7 Build 8179 - Final
http://rapidshare.com/files/13593075...Final_TURK.rar

-----------------------------------------------

3D Sea Aquarium Screensaver | 5,66 MB

3D Sea Aquarium Screensaver ile gerçek bir üç boyut deneyimi yaşayacaksınız. Önümüzdeki birkaç yıl içinde hakkında en çok konuşulan ekrankoruyucu olacağından emin olabilirsiniz. Balıkları gıdıklayın, besleyin, ışığın otomatik değişmesini ayarlayın. Güneş ışığında dalgalanan su yüzeyinde yüzen 10 adet tropikal balığa ve dört adet son derece gerçekçi sahneye sahip olacaksınız. Bu şimdiye kadar üretilmiş en gerçekçi ekrankoruyucudur. İyi sonuç için 3D ekran kartı ve DiretX 9 a ihtiyacınız var. Ekrankoruyucu çalışırken sağ tıklayarak balıkları gıdıklayabilir yada besleyebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/13593234...saver_TURK.rar

-------------------------------------------------------

41 MSN 8.5 - 9.0 Skinhttp://rapidshare.com/files/13593421...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13593594...TURK.part2.rar
http://rapidshare.com/files/13593771...TURK.part3.rar
http://rapidshare.com/files/13593947...TURK.part4.rar
http://rapidshare.com/files/13593999...TURK.part5.rar

---------------------------------------------------

ACDSee 10 Photo Manager

Resimlerinizi görüntülemek, düzenlemek, bulmak ve paylaşmak için en mükemmel çözüm kesinlikle ACDSee`dir. Anahtar kelimeler kullanarak resimlerinizi kategorilere ayırabilir ve en düzgün biçimde görüntüleyebilirsiniz. Favori resimlerinizi online resim albümünüze ekleyebilir, email ile paylaşabilirsiniz. Ve yüksek çözünürlükte printer çıktıları alabilirsiniz.

"ACDSee resim arşivinizi düzenlemek için kullanabileceğiniz en mükemmel çözümdür.

- diyor, Digital Photography`den Phil Askey

Hazır gösterim
ACDSee ile bir başka resmi açmak için asla beklemenize gerek yok. Doğrudan tüm resimlerinize ulaşın.

Yapay bir takvimde resimlerinizi görüntüleyin. Üstelik küçük resim simgeleri ile birlikte. Bu sayede resimlerinizi tarihsel olarak da arşivleyebilir, görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca hızlı gösterim modu ile de anında görüntüleyebilir ve anında email adresinize yollayabilirsiniz. Mouse`unuzu resmin üstüne götürdüğünüz zaman küçük bir resim penceresinde önizleme imkanı da sunuluyor.

"1000 resimlik bir klasöre erişim adeta 10 resimlik bir klasöre erişim gibi. Üstelik resimleri kataloglama derdi olmadan!"

- diyor, Digital Media Thoughts`tan Jason Dunn

ACDSee ile düzenleyin
ACDSee ile en düzenli görünümleri, arşivleri yapın. Windows klasörlerine ekleyeceğiniz anahtar kelimeler ve oylamalar ile anında istediğiniz klasörler ekrana gelir. Bu sayede favori resimleriniz anında görüntülenebilir durumda olur.

Yeni! anahtar kelime kullanımı geliştirildi. Örneğin: "Türkiye seyahati" anahtar kelimelerine sahip resimleri anında görüntüleyebilirsiniz.iPod veya benzeri harici belleklerden aldığınız resimler otomatik olarak düzenlenir ve bu sayede size onları sadece görüntülemek kalır.


CD veya DVD`lerden aldığınız resimler anında düzenlenir ve bu sayede onları okumak için bir zaman geçmesine gerek kalmaz.

Yeni! Sıkıştırılmış klasörlerden de ACDSee ile görüntüleme yapabilirsiniz.

"ACDSee ile organize etmeye ihtiyaç duyduğum tüm klasör ve resimleri anında görüntüleyebiliyorum"

- diyor, Whitefish Skate Ramp şirketinden Brendan Rohan


Resimlerinizi doğrulayın ve düzeltin
Resimlerde flaş patlamaları yüzünden oluşan kırmızı gözlerinizi ACDSee ile düzeltebilir, görünmesini istemediğiniz siyah noktalarınızı, sivilcelerinizi veya belirgin olan resim hatalarını anında düzeltebilir ve bu sayede çok daha güzel resimlere sahip olabilirsiniz.

Resimlerinizi aydınlık veya karanlık ayarlarını da ACDSee ile yapabilir, gölgeleri daha belirgin hale gelebilir ve bu sayede profesyonel bir fotoğrafçının çekim kalitesine sahip resimler elde edebilirsiniz.


Favori resimlerinizi paylaşın

Ailenize veya arkadaşlarınıza email yolu ile favori resimlerinizi anında yollayın. Ve nerede olursanız olun yeni çekilmiş resimlerinizden istediğiniz kişilerin haberdar olmasını sağlayın.

Yeni! Flickr ve Smugmug gibi sitelerin sahip olduğu online resim paylaşımı upload sistemine anında sahip olun. Sitenizde blogunuzda resimlerinizi anında paylaşın.

Kendi slayt şovlarınızı da bu program ile hazırlayın. Hatta bu slayt şovlarına istediğiniz şekilde müzikler ekleyin.

Evden çıktılarınızı kolayca alın

ACDSee’nin yazdırma özelliği sayesinde evinizdeki yazıcınızdan anında oldukça kaliteli resim çıktıları elde edin.

Resimlerinizi koruyun

100`den fazla dosya formatını destekleme

BMP, GIF, IFF, JPG, PCX, PNG, PSD, RAS, RSB, SGI, TGA ve TIFF. Diğer desteklenen formatlara göz atmak için buraya tıklayın.

Sistem gereksinimleri

Donanım gereksinimleri
Intel Pentium® III / AMD Athlon işlemci veya eşdeğeri (Intel Pentium® 4 / AMD Athlon XP veya eşdeğeri)
512 MB RAM (1 GB RAM önerilir)
100 MB boş harddisk alanı (1 GB önerilir)
Yüksek renk çözünürlüğü 1024 x 768 çözünürlük (1280 x 1024 önerilir)
CD/DVD Burn programı - CD ve DVD yazmak için
Yazılım gereksinimleri
Windows® 2000, Windows® XP ve Windows Vista™
Microsoft® Internet Explorer™ 5.0.0 (6.0.0 önerilir)
Microsoft® DirectX® 9.0
QuickTime™ 6.0 - QuickTime dosya formatı desteği için
Ghostscript® 8.0 - PDF desteği için
Windows Media™ Player 9

ACDSee bilgisayarınızın çökmesi ihtimaline karşılık her zaman resimlerinizin bir kopyasını yedekler. İster başka bir harddiske ister network bağlantınızdan başka bir bilgisayara resimlerinizi "Sync tool" sayesinde resimlerinizi yedekleyin. Ve sizin için çok önemli olan arkadaş, aile, iş resimlerinizi güvence altına alın. İsterseniz de CD veya DVD ye resimlerinizin yedeğini alın. Üstelik tek tıklama ile!

http://rapidshare.com/files/13594192...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13594352...TURK.part2.rar

PATCH
http://rapidshare.com/files/13594394...Patch_TURK.rar

-------------------------------------------------

Active Webcam v10.9

Active Webcam v10.9Active WebCam; web kameranızdan, çeşitli video aygıtlarından, ağ IP kameralarından vs görüntü yakalayabilir. Saniyede 30 kare gösterme hızına sahiptir. Ve kamera izleme veya kaydetme limiti yok!…

Canlı Audio ve Video Yayını!
Bu özellik için 3 seçeneğimiz var:

# Uzaktan Giriş (Remote Access)
Bilgisayarların başka bir bilgisayardaki kamerayı kullanmasına olanak tanır. İzleyicilerin resim ve ses kaydı yapabilmesi için UDP protokolünü kullanır.

# FTP’ye Yükleme (FTP Upload)
Program resimlerinizi, videolarınızı vs FTP’yi (File Transfer Protocol) kullanarak web sitenize yükleyebilir. Sizi izleyenler sitenizi ziyaret edip yüklenen dosyaya kolayca erişebilir. Üstelik yüklediğiniz videoyu tarayıcıda hiçbir eklentiye ihtiyaç duymaksızın oynatabilir!

# HTTP Sunucusu
Program HTTP sunucusunu kullanarak tüm kullanıcılara ulaşabilir ve web kameranızdan o anki görüntüyü izletebilir.

Dışarıdayken Evinizi ve İşyerinizi İzleyin!
Active Webcam ile kameranızı bir gözetim sistemi gibi kullanabilirsiniz. Evinizi, işyerinizi, çocuklarınızı vs kameradan takip edebilirsiniz.

Hareket Dedektörü sayesinde; herhangi bir hareket olduğunda program alarm çalabilir ve hareket olduğu andaki görüntüyü e-posta olarak size gönderebilir. Bunun yanında hareketten itibaren AVI ve MPEG formatlarında video kaydı da yapabilir.

Yakalanan Resimleri Düzenleyin!
Program aynı zamanda kaydedilen resimlere tarih/saat, başlık vs ekleyebilir. Ayrıca resim üzerinde küçültme, büyütme, sağa/sola çevirme, kesme vb işlemler yapabilirsiniz.

Eş zamanlı olarak Kayıt ve Playback yapın!
Active WebCam ile izlediğiniz görüntüyü kolayca kaydedebilirsiniz. Kayıt sırasında kaydı duraklatma, hızlı ilerleme ve hızlı geriye gitme gibi seçenekleri kullanabilirsiniz.

Ayrıca kaydedilen dosyaları şifreleyebilir, böylece başkaları tarafından açılmasını istemediğiniz video kayıtlarının izlenmesini engelleyebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/13594560...v10.9_TURK.rar

KEYGEN
http://rapidshare.com/files/13594439...eygen_TURK.rar

---------------------------------------------
Aero Diamond Final skinpack (Vista İçin)

AÇIKLAMA

Arkadaşlar tek yapmanız gereken, C:WindowsSystem32 klasörü içindeki shsvcs.dll, themeui.dll ve uxtheme.dll adlı dll dosyalarının özelliklerine girerek bu dosyalar üzerinde TAM DENETIME sahip olabilmek. Tam denetim sahibi olduktan sonra bu dosyaların adlarını shsvcs.dll.old, themeui.dll.old ve uxtheme.dll.old olarak değiştireceksiniz. Eğer yeni temayı beğenmezseniz sonuna OLD eklediğiniz orjinal temayı tekrar kullanabilirsiniz.


Gelelim tam denetim alma işlemine. Örneğin shsvcs.dll den başlayalım. C:WindowsSystem32 klasörüne gidip bu dll dosyasını bulalım üzerine sağ tıklayıp Özellikler e tıklayalım. Çıkan pencerede 2. sekme olan GÜVENLIK sekmesine girelim. Orada ki Gelişmiş butonuna tıklayalım. Açılan yeni pencerede "Sahip" sekmesine geliyoruz. "Düzenle" butonunu tıklıyoruz. "Administrator" (Yönetici) seçeneğinin altında bulunan kullanıcı adımızı seçili duruma getiriyoruz (Bu kullanıcı adı genelde sizin bilgisayara verdiğiniz isimdir). "Tamam" butonunu tıklıyoruz. Açılan uyarı penceresini "Tamam"ı tıklayarak geçiyoruz. "shsvcs.dll için Gelişmiş Güvenlik Ayarları" penceresini (Daha önceden açmış olduğumuz) "Tamam" diyerek kapatıyoruz.

Şimdi karşımızda shsvcs.dll ye sağ tıklayıp Güvenlik sekmesine geçtiğimiz pencere olmalı. Bu sefer Gelişmiş butonuna değil orada bulunan DÜZENLE butonuna tıklayacağız. Çıkan pencerede az önce Administrator altında seçtiğimiz kullanıcı adını (burada Users ile başlamaktadır)seçili durumdayken, alttaki izinleri düzenleme penceresinden "Tam denetim" kutucuğunu işaretli hale getiriyoruz ve "Tamam" diyoruz. Çıkan uyarıyı da "Evet" deyip geçiyoruz.

"shsvcs.dll" in sağ menü ile açılan özellikler penceresini de TAMAM deyip kapatıyoruz.

"shsvcs.dll" dosyasını sağ tıklayarak "Yeniden Adlandır" diyoruz ve adını "shsvcs.dll.old" olarak değiştiriyoruz:

Aynı işlemleri sırasıyla "themeui.dll" ve "uxtheme.dll" için uyguluyoruz.

Gerisi yamaların işi..Hepinize kolay gelsin..

http://rapidshare.com/files/13594726...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13594759...TURK.part2.rar


---------------------------------------------------------

Angel Software Resize Pictures Plus v3.1.1

Toplu resim boyutu değiştirme,toplu dosya adı değiştirme ve resimlerin üzerine toplu yazı yazmak (watermark) gibi pratik özelliklere sahip yazılım her bilgisayarda bulunmalı..

Today's digital cameras shoot large-sized images. This is great for making prints, but it is a bad thing when you're sharing images. You don't want to bog down someone's e-mail, for instance, with oversized files. Plus, many e-mail programs won't send or receive large files. If you are posting the images to the Web, it will take too long to load and look weird in its original size.

Resize Pictures Plus graphics suite is an easy to use program that resize, watermark, rename and optimizes pictures and images to make them more suitable for email or publishing on blog and forum.

Key Features:
1. Select and process pictures in batch mode.
2. Allows you to force a specified width or height and keep the proportions, or define fixed picture dimensions.
3. View, add and remove pictures in a list with sorting features.
4. Add watermark and rename your pictures at once.
5. After processed, the Jpg EXIF and Tiff Tags can not been lost.
6. Keep file creating date time.
7. Direct contrast between original picture and processed picture on the same screen.
8. Provides 40+ graphics formats and saving into 7 most popular formats.
9. Saving into true color, 256 colors or gray scale.
10. You can drag any pictures in Windows explorer and drop them the main window.
11. Automatically save your latest settings on exit.
12. Modify picture in built-in editor.

http://rapidshare.com/files/13594792...Crack_TURK.rar
http://rapidshare.com/files/13594827...3.1.1_TURK.rar

--------------------------------------------------------

Arcsoft Photo Studio v5.5.0.38 Portable

ArcSoft PhotoStudio adından da anlaşılacağı gibi bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır.

Gelişmiş Özellikleri:
# Resimler üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.
# Fotoğraflarınızdaki kırmızı gözleri bir kaç tıklama ile düzeltebilirsiniz.
# Resim formatları arasında çoklu çeviri yapabilirsiniz.
# Resim görüntüeyebilirsiniz.
# Beraberinde gelen efektleri resimlerinize uygulayabilirsiniz.
# Geri al özelliği 99 kere geri alma kapasitesine sahiptir. Bölece eğer bir hata yaparsanız rahatlıkla eski haline geri döndürebilirsiniz.
# 3D yazılar oluşturabilir ve bunları resimlerinize ekleyebilirsiniz.
# Resimlerinizi yazdırabilirsiniz.
# Bir resme eklediğiniz efekt ya da özelliği Clone (klonlama) özelliği ile diğer resimlerinize geçirebilirsiniz.
# Pek çok tanınmış resim türünü desteklemektedir. (jpg, gif, bmp, tif, png…)
# Maskeleme özelliğini kullanabilirsiniz.
# Fotoğraflarınız üzerinde parlaklık, kontrast gibi ayarlamaları kolayca yapabilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/13594944...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13595054...TURK.part2.rar

------------------------------------------------

Atomix Virtual DJ Professional v5.2 MultiLang Portable


Virtual DJ tüm müzikseverleri bilgisayar başına toplayıp Carl Cox gibi profesyonel bir DJ yapmayı amaçlayan MP3 Mix’leme programıdır. Program *.MP3 ve *.WAV dosyalarını desteklemekle beraber birçok ses efektiyle birlikte gelmektedir. Birden çok ses kartı ile kullanabilme özelliği sayesinde bu sektörün en çok aranan programı haline gelmiş durumdadır. Tema (skin) ekleme özelliği de programa ek olarak artı puan kazandıran faktörlerdendir.

Yenilikler :
# Evrensel veritabanında yazar veya parça adına göre arama yapabilme özelliği eklendi.
# FreeFrame video eklentileri ile tamamen uyumluluk sağlama özelliği eklendi.
# Arkaplanda Napster parçalarını önizleme yapabilme özelliği eklendi.
# Webradio özelliği ile yayın yapabilirsiniz.
# Kendi müziklerinizi CD’ye yazabilirsiniz.
# “Remix” yaparken, şarkı hızlarını otomatik olarak uygun hale getirir, işinizi kolaylaştırır.
# Geliştirilmiş yepyeni yeni nesil efektler.
# .vob, .avi, .mpg gibi dosya biçimlerini karaoke yapabilme imkanı
# Tam otomatik ses ayarlama özelliği

http://rapidshare.com/files/13595165...table_TURK.rar

------------------------------------------------

Audio Recorder Titanium v6.0.2

Bilgisayarınızın hoparlöründen duyulan her türlü sesi kaydetmek için kullanılır. Kaynağın ne olduğu fark etmez. Line-in, Audio-CD, DVD, online radyo vs. her türlü sistem desteklenir.
Audio Audio Recorder Titanium ile tüm ses kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilir, istediğiniz formatta sabit diske kaydedebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/13595328...6.0.2_TURK.rar

SERİAL
http://rapidshare.com/files/13595202...erial_TURK.rar

-------------------------------------------------------

Banner Maker Pro v7.0.3

Web siteniz için banner'lar, logo'lar ve grafikler yapabileceğiniz bir program. Banner Maker Pro programı sayesinde kolay bir şekilde birkaç dakikada profesyonel görünüşlü web grafikleri oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz grafikleri .gif ya da .jpeg biçimlerinde kaydedebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/13595427...7.0.3_TURK.rar

CRACK
http://rapidshare.com/files/13595375...crack_TURK.rar

----------------------------------------------------

BB FlashBack v2.0.2 Build 455


BB FlashBack bir hareketli görüntü kaydetme programıdır.En büyük özelliği ve kullanıcısını cezbeden yanı ise hareketli görüntülerini Flash animasyon (.swf), otomatik açılan flash animasyonu (.exe), Power Point Slaytı (.ppt), Video (.AVI ve .WMV) olarak kaydedebilmesidir.

Başlıca Özellikleri ve Yapılabilenler :
# Ekran kaydetme işini
- Capture Driver (ekran kartınızdan)
- GDI Mode (media player tarzı bir program vasıtasıyla)
- DirectX Mode (GDI Mode çalışmayan bazı eski bilgisayarlarda DirectX modu ile yapabilme)
yukarıdaki şekillerde yapabilme özelliği.
# Programı kullanmadan önce performans uyumluluk testi yapabilme özelliği mevcuttur.
# Program BB FlashBack Player (daha önce kaydedilen görüntüyü oynatmak için) ve BB FlashBack Recorder (kayıt yapmak için) adlı iki bölüm halinde kurulmaktadır.
# Programı ile ekranınızdaki bütün hareketli görüntüleri, yani yaptığınız işlemleri sesli olarak kayıt edebilirsiniz.
# Kaydettiğiniz görüntü üzerine çeşitli konuşma kutucukları ile açıklayıcı metinler, notlar ekleyebilir, bunların ekran kalma süresini, reng.gifini, vb. özelliklerini ayarlayablirsiniz.
# Çekeceğiniz görüntülerin ekran modlarını çeşitli şekillerde ayarlayabilirsiniz. Tam ekran, ekranın seçtiğiniz bir bölümünden görüntü alma, ekranın yarısından görüntü alma gibi çeşitli seçenekleri mevcuttur.
# Görüntü almaya başlamadan önce otomatik ekran çözünürlüğünüzü değiştirmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin : Daha büyük ve okunabilir olsun istiyorsanız 800x600 ekran çözünürlüğünü seçerseniz kayda başlamadan önce otomatik olarak ekran çözünürlüğünü kendi ayarlayacaktır.
# Kayıt esnasında fare tıklamalarını ve hareketlerini yuvarlak içine alarak, belirterek gösterme özelliği mevcuttur.
# kayda başlamak, durdurmak, duraklatmak ve benzeri işlemler için kısayol tuşu atama gibi birçok faydalı özelliği mevcuttur.
# 11.025 kHz den 96.0 kHz ye kadar çeşitli kalitede ses kaydetme seçimi bulunmaktadır.
# Stereo kalitede ses alma ve Mp3 sıkıştırma kalitesinde ses alma özelliği vardır.
# 320x200 ile 2048x1536 75hz 32 bit piksel ekran çözünürlükleri arasında kayıt alma becerisi vardır.
# Kayıt esnasında mevcut masaüstü simgeleri ve arkaplan resminizi gözardı etme özelliği vardır.
# Kayıt esnasında şifre girilen ekranlarda girilen şifreyi yıldız ile (*) kapatma özelliği vardır.
# Kaydedeceğiniz ekran görüntü dosyalarına süre ve/veya dosya sizeu limiti koyabilmeniz için ayarları mevcuttur.
# Normal Windows sistemlerinde en iyi görüntü ve performansı sadece Windows 2000 ve XP de alabileceğiniz belirtilmiştir.
# Kaydettiğiniz ekran görüntüsünü tekrar izleyebilme ve daha sonra üzerinde düzenleme yapabilmeniz için birçok programda bulunan proje dosyası (.fbr uzantılı) olarak kaydeder.
# Flash animasyon olarak aldığınız ekran kayıt çıktısını ayrıca bir HTML web sayfası halinde kaydederek sitenize ekleyebilmeniz için size hazırlamış olur. Kodlamayla uğraşmadan bu dosyanın içindeki kodları alabilir veya direkt olarak bu dosyayı sitenize atabilirsiniz.
# İçerisinde oldukça detaylı (ingilizce) Yardım ve Kullanım dosyası mevcuttur.
# Program ile alacağınız tüm görüntü ve sesleri çeşitli sıkıştırma kalitelerinde seçerek dosya boyutlarınızı ayarlayabilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/13595524...d_455_TURK.rar

SERİAL
http://rapidshare.com/files/13595466...erial_TURK.rar

------------------------------------------------------

BSPlayer PRO v2.28.964


BSPlayer başarılı bir medya oynatıcı programıdır. Windows medya oynatıcısına güzel bir alternatif olabilecek bu program, artık benzerlerinden çok daha hızlı ve profesyonel. Program tüm codec’leri etkin biçimde kullanabiliyor, alt yazı desteği ve çoklu hoparlör kipi ile de DVD dahil tüm medya biçimlerini okuyabiliyor. Kullanımda veya indirilmekte olan dosyaları da oynatabilen bu program, Winamp eklentilerini de kullanabiliyor.


http://rapidshare.com/files/13597039...8.964_TURK.rar

KEYGEN
http://rapidshare.com/files/13595555...N-FFF_TURK.rar

------------------------------------------------------------

B/W Styler v1.02 for Adobe Photoshop


B/W Styler, siyah-beyaz çevirim, geleneksel siyah-beyaz efektler ve siyah-beyaz resimlere stil vermeye yarayan bir Photoshop eklentisidir. B/W Styler Windows ve MacOS X işletim sistemleri altında Photoshop, Paint Shop Pro, Photoshop Elements, PhotoPlus, Photo-Paint, IrfanView ve PhotoImpact gibi birçok program ile çalışabilmektedir.

http://rapidshare.com/files/13597078...oshop_TURK.rar

-------------------------------------------------------

CD Label Designer v3.60

Tanıtım:Kolayca CD kapakları hazırlamanıza ve yazıcınızdan çıkarmanıza izin veren CD Label Maker ile CD ve DVD Kapakları hazırlayabilirsiniz. Her türlü kapak çeşidi için kapak ve etiket hazırlayabilen uygulama şeffaf kapakların yanı sıra karton kapak hazırlayabiliyor. Uygulamanın en güzel yanı ekranda görüldüğü gibi basması, hazırladığınız kapaklar yazıcıdan çıktığında sürpriz ile karşılaşmıyor, kenarlarını kestikten sonra hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.. Üstelik beyaz veya açık renk tercih edilerek hazırlanmış kapakların kenarlarına nereden kesileceği gösteren çizgiler eklemek de mümkün. Advanced CD Label Maker birçok hazır CD şablonu içeriyor. Şablonlardan bir tanesini seçip içeriğini değiştirdikten sonra yazdırmak oldukça pratik oluyor. Şablon kullanmak istemeyenler için belirli temaları temsil eden vektörel imajlar da unutulmamış. CDDB desteği sayesinde müzik CD ‘ lerinin içindeki parçaları bulup bunları CD kapağına yerleştirebilen uygulama, MP3lerin ID bilgilerini de okuyabiliyor.

http://rapidshare.com/files/13597178...v3.60_TURK.rar

KEYGEN
http://rapidshare.com/files/13597110...eYgeN_TURK.rar

--------------------------------------------------------

Concise Oxford English Dictionary 11th Edition

Dünyanın en meşhur sözlüğü Oxford ingilizce-ingilizce sözlük. 240.000 sözcük, deyim ve fiilimsiler içeren bu sözlük evde, derste ve işte kullanılmaya uygundur

http://rapidshare.com/files/13597269...ition_TURK.rar

--------------------------------------------------------

DFX Audio Enhancer for Winamp and WMP v8.501

Bu program Winamp, Windows Media Player, RealPlayer RealOne ve Musicmatch Jukebox için tasarlanmış bir eklentidir. Dijital seslerinizi heyecanlandırın. DFX, müzik dinleme deneyiminizi MP3, windows media, internet radyo ve diğer müzik dosyalarının ses kalitesini geliştirerek arttırıyor. DFX ile sanki müzik dosyalarınıza sihirli bir değnek değecek.

DFX ile bilgisayarınızın sesini, zengin stereo(çoklu ses) sistemli, mükemmel tasarlanmış bir müzik dinleme ortamına çevirebilirsiniz.

DFX kullanmanın en kısa yolu sadece standart ayarlarla DFX'i açın. Sesin ne kadar berrak olduğunu gördüğünüzde etkileneceksiniz. Eğer isterseniz ayarları kendi müzik keyfinize göre değiştirebilirsiniz

DFX.for.Winamp.v8.501
http://rapidshare.com/files/13597348....Incl_TURK.rar

KEYGEN
http://rapidshare.com/files/13597302...eygen_TURK.rar


DFX.for.Windows.Media.Player.v8.501
http://rapidshare.com/files/13597434....Incl_TURK.rar

KEYGEN
http://rapidshare.com/files/13597382...eygen_TURK.rar

-----------------------------------------------------------

Download Accelerator Plus v8.6.7.1

Download Accelerator Plus (DAP), internetten dosya indirme hızınızı yaklaşık 400% oranında artıran ve bağlantı kopması durumunda indirme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilen bir indirme yöneticisidir. Kategorisinin en iyilerinden olan Download Accelerator Plus (DAP); 10 adet dil desteğine sahiptir.

Özellikler :
# 400% daha hızlı indirme yapar.
# Yüksek hızl için bant genişliği optimasyonu!
# Tüm popüler tarayıcılarla çalışır!
# Müzik ve video dosyalarını indirme sırasında önizleme yapabiliyorsunuz.
# Gelişmiş indirme kuyruğu, önceliği ve durum yönetimi
# indirilecek dosya hakkında gelişmiş bilgi
# Tamamlanmış indirmelerin ayrı listesi
# Yeni arayüz ile esnek dizayn ayarları
# Daha fazla hız bildirmeleri
# indirme penceresinde indirilecek dosyayı önizleme imkanı
# Yeni indirme arayüzü!
# Arayüz desteği
# Milyonlarca DAP kullanıcısı için en iyi yazılım dosyaları
# 10 bağlantılı gelişmiş hızlandırıcı
# Zip dosyalarını önizleme, çıkartma
# Reklamsız kullanım(sadece kayıtlı sürüm için)

http://rapidshare.com/files/13597516...6.7.1_TURK.rar

--------------------------------------------------

EximiousSoft GIF Creator v5.57


EximiousSoft GIF yaratıcısı, yüksek kalite ve darbe GIF canlandırmalarını yaratmak için kolay ve güçlü bir alettir. Hangisi, kısa zamanların içinde serin canlandırmalar veya etkileyici pankartları inşa etmesi için 40 etkinin olduğundan daha çok sağlar. Gölgeler veya hatları ekleyerek, sen, daha etkili canlandırmaları yapabilirsin. Daha otomatik optimizationun, en küçük boyut GIF dosyalarını teslim ettiği Whats, ama bütün orijinal şekil kalitesini tutar. Dikdörtgen gibi seçim aletleri, elips, kement, ve büyü değneği, kesmek için sağlanır, kopyalar, hareket eder, veya bir canlandırmanın oranını siler. Aleti silmek, kolayca istenmeyen alanları çıkarmak için kullanılır, ve boyanan aletlerin, en düzgün metinler, simgeler, ve geometrik şekilleri çekebildiği diğer vektör. O, GIF’i destekler, AVI, BMP, JPG, PNG olan PCX, atışır, TGA, PSD, ICO, it, ANI, ve SWF dosya biçimleri. Uyarlama 5.5, görsel olarak GIF canlandırmalarını en iyi şekilde kullandı.

http://rapidshare.com/files/13597575...v5.57_TURK.rar

SERİAL
http://rapidshare.com/files/13597610...erial_TURK.rar

----------------------------------------------------------------

Flash Favorite 1.8.1

Tanıtım:Flash Favorite ile SWFve FLV dosyalarını web sitelerinden kolaylıkla indirebilirsiniz. YouTube videolarını da indirebiliyor.

http://rapidshare.com/files/13597698...1.8.1_TURK.rar

KEYGEN
http://rapidshare.com/files/13597652...eYgeN_TURK.rar

---------------------------------------------------------

Foxit Reader Pro v2.3.3201


Tanıtım:Foxit Reader, ücretsiz bir PDF (e-kitap) okuma, yazdırma yazılımıdır.Çok küçük boyutuyla hızlı indirilir ve fazla yer kaplamaz.İndirir indirmez kullanmaya başlayabilirsiniz.Ve anında başlar, böylece "Merhaba" ekranının kaybolmasını beklemenize gerek yoktur. [Üreticinin kurduğu bu cümle Adobe Acrobat Reader'ın başlangıcında çıkan ekranla alakalı :)]

# Kullanımı çok basit olan bu programda çift tıklamayla program açılır, ve anında istediğiniz dosyayı okutabilirsiniz.
# Yazdırmak isterseniz "print" (yazdır) demeniz yeterli.
# Dosya içinde istediğiniz kelimeyi ya da kelime grubunu bulabiliyor ve seçtiğiniz grubu kopyalayabiliyorsunuz.

Yeni Sürümde Eklenen Özellikler :

# Kelimeleri fare ile yakalayabilme
# PDF'leri farklı bir yol ile arayabilme
# Yazılımı sistem tepsisine getirebilme
# Yer imleriyle çalışabilme
# PDF sayfa boyutunu görüntüleyebilme
# Yazıları kolayca seçebilme
# Birçok geliştirilmiş özellik
# Çeşitli hataların giderilmesi

Not : Program, Türkçe dil desteğiyle birlikte gelmektedir. Türkçe olarak kullanmak isterseniz programın ana menüsünden Language'a tıklayarak, buradan Turkish'i seçiniz.

http://rapidshare.com/files/13599559....3201_TURK.rar

-----------------------------------------------------------------

IncrediMail Xe 5.70.3647 + Crack


E-posta sonunda evrimleşti. İşte karşınızda IncrediMail Xe! IncrediMail Xe, bir e-posta yönetim programı. Bir nevi, hepimizin tanıdığı Microsoft Office Outlook / Outlook Express, Thunderbird, Eudora gibi bilinen programlara alternatif. Açıkçası ilk cümleden sakın bu programın onlardan daha altta kalır olduğunu düşünmeyin, hatta emin olun, çok daha fazla işlevsel, görsel ve pratik!

Özellikler:

Çeşit çeşit arkaplanlar, animasyonlar ve sesler

Yazılarınızı hareketlendirecek anmasyonlu yüz ifadeleri

Enerjik gelen mesaj uyarısı

Harika 3 boyutlu efektler (mesajları alırken, gönderirken ve silerken)

Kişisel imzalar

Sesli mesaj kaydedicisi

Geniş bir çevrimiçi tema desteği
ve daha neler neler…

Ekstra Özellikler:

Eğlenceli animasyonlar

Kişisel elyazısı imzalar

Benzersiz yazı tipleri

Eski daktilo sesleri

Multimedya ekleme önizlemesi

İnternetten animasyon yakalama

Zaman ve mesaj durumunu gösteren flash penceresi

Mesaja kolayca resim ekleyebilme

Anında imla kontrolü

Kullanıcılar arasında kolay grafik içerik değişimi


http://rapidshare.com/files/13599773..._3647_TURK.rar

CRACK
http://rapidshare.com/files/13599603...Crack_TURK.rar

-----------------------------------------------------------------------

İnternet Explorer 8 (Beta 1)

Microsoft'un en son web tarayıcısı Internet Explorer 8 artık çekilebiliyor, sistemlere kurulabiliyor

Web tarayıcı arenasında Firefox'a karşı çok büyük bir mücadele veren ve kaybettiği pazar payını yeniden kazanmak için elini her zamankinden çabuk tutan Microsoft Internet Explorer'ın son sürümünü yayımladı.

Internet Explorer 8 Beta 1 for Window XP SP2

http://rapidshare.com/files/13599970...P_SP2_TURK.rar

Internet Explorer 8 Beta 1 for Windows Vista

http://rapidshare.com/files/13600124...Vista_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------

İsso Vista Pack 3.0 Final (En İnce Ayrıntısına Kadar XP'yi VİSTA Yapan Tema)

Arkadaşlar size şimdiye kadarki vistaya en çok benzeyen temayı sunuyrum(görüntüsü, sesleri vb.)...Bende denedim ve resimler kendi bilgisayarımdan...Kurulumu İspanyolca ama kurulum bittiğinde yeniden başlattıktan sonra gözlerinize inanamıcaksınız...Sadece Bir Setup Dosyası halinde...

http://rapidshare.com/files/13601162...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13601380...TURK.part2.rar

--------------------------------------------------------------------

Kristanix File Renamer Turbo v2.49

File Renamer Turbo; özellikle dosya arşivleri için ideal bir uygulama olan program ile bir tıklamayla yüzlerce dosyanın ismini değiştirebiliyorsunuz. Dosyalara verilecek yeni isimler için karakter sayısı, ismin nasıl başlayacağı gibi kriterleri belirleyebiliyorsunuz.

http://rapidshare.com/files/13601537...v2.49_TURK.rar

KEYGEN
http://rapidshare.com/files/13601432...eygen_TURK.rar

------------------------------------------------------------------

Live Help Messenger 3.28


Live Help, sitenizin ziyaretçileriyle iletişim kurmanıza yarar, bu şekilde müşteri memnuniyeti ve satışlarınızı yükseltebilirsiniz

http://rapidshare.com/files/13601642..._3.28_TURK.rar

------------------------------------------------------------------

McFunSoft Video Convert Master 8.0.10.26

McFunSoft® Video Convert Master™, yüksek hızda ve yüksek kaliteyle görüntüleri dönüştürmek, internetten, ev bilgisayarınızdan in-dir'ilmiş görüntüleri diğer biçimlere dönüştürmek ve DVD'ye yazmak için tasarlanmış bir yazılımdır. Çok kapsamlı ve hepsi bir arada (All-in-One) türünde bir yazılımdır.
Dönüştürdüğü görüntü biçimleri arasında; AVI, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpeg4, vcd, dvd, SVCD, RMVB, RM, WMV, SWF, VOB, ASF, AAC, AC3, MP2, MP3, AMR, WAV ve herhangi bir görüntü biçimleri bulunmaktadır. Dönüştürdüğü bu görüntü biçimlerini çok kolaylıkla DVD ortamına yazabilme kabiliyetine sahiptir. Kullanıcılara tiyatro izlemenin gereksinimlerinin farkına vardırmak için evde bir ev videosu olma veya bilgisayarda saklama kabiliyetine sahiptir. Tüm DVD biçimlerine uyumlu olan yazılım, kolay, anlaşılır ve hoş bir arayüze sahiptir. Kullanıcılara yol gösteren sihirbazlar yardımıyla yazılımı kullanmak son derece basit hale getirilmiştir. Günümüzün tüm görüntü ve ses biçimlerine destek sağlayan yazılım, ses hızlarında da kullanıcıyı yalnız bırakmamıştır. Çeşitli aralıklarda bit oranlarına destek vermektedir. Tüm bunlarla yetinmeyen yazılım ayrıca kullanıcının günümüz şartlarını düşünerek Flash (.swf) uzantı biçimlerini de bahse konu biçimlere dönüştürebilmektedir.

http://rapidshare.com/files/13601965...10.26_TURK.rar

KEYGEN
http://rapidshare.com/files/13601701...d_key_TURK.rar

-------------------------------------------------------------------
-
MessPatch - 8.5

MessPatch, MSN Messenger İçin Bir Nevi Yamadır.

Yapabildikleri :

* MSN Messenger daki bütün reklamları kaldırabilir ve böylece tertemiz bir msn ye sahip olabilirsiniz
* MSN Messenger'a Çoklu Oturum Açma, Titreşim Engelleme, Winamp Ne Dinliyorum gibi Özellikleri Dahil Edebilirsiniz.
* MSN Messenger'a Bazı Kısayol Tuşları Ekleyebilir ve Bazı Tuşları Kaldırabilirsiniz..

8.5 Sürümü Türkçe Olduğu İçin Rahatlıkla Kendiniz Uygulayabilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/13602027...-_8.5_TURK.rar

------------------------------------------------------------------

Movavi VideoSuite v5.7


6 şaşırtıcı video düzenleme ve işleme aracından oluşan bir video paketi. DVD’lerinizi iPod yada PSP’nize kaydedin. Videolarınızı e-posta ile göndermek yada webde yayımlamak için dönüştürün. Videoların kalitesini otomatik olarak artırın. Göz kamaştırıcı efektler ekleyin. Videolarınızı birleştirin yada parçalayın. DVD’lerinizi rip edin, kopyalayın yada yedekleyin. Ses ve video CD ve DVD’leri yazdırın.

http://rapidshare.com/files/13603265...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13603513...TURK.part2.rar
http://rapidshare.com/files/13603699...TURK.part3.rar

CRACK
http://rapidshare.com/files/13602301...Crack_TURK.rar

------------------------------------------------------------

MP3 Remix For Winamp and WMP v3.600


Bu program Mp3'lerinizi remix yapmak için güzel bir eklenti. Mp3'lerinizi dinlerken anında remix imkanı sağlıyor. İstediğiniz Efektii seçtiğiniz an Winamp'in çaldığı müziğe efektiniz ekleniyor. İsterseniz kendi ses kayıtlarınızı da Efekt listesine ekleyebiliyorsunuz. En önemli özelliği ise, seçtiğiniz Müzik tarzına göre ve çalan müziğe göre efektleri kendi ayarlıyor. Yani slow dinlerken farklı çalışıyor hareketli parçalarda daha farklı çalışıyor. Diğer bir önemli özelliği ise, Mp3'ün kalitesini bozmadan kayıt imkanı sağlıyor ...

http://rapidshare.com/files/13603888...3.600_TURK.rar

KEYGEN
http://rapidshare.com/files/13603799...eygen_TURK.rar

---------------------------------------------------------------

Msn messenger 8.5+Msn plus +Msn discovery+Aero skin TÜRKÇE

Dünyanın en çok kullanılan ve artık bilgisayarların olmazsa olmaz programlarından biri olan anında mesajlaşma yazılımı Windows Live Messenger (WLM) yeni sürümü ile karşınızda.

Messenger'ın kullanımını uzun uzun anlatmaya gerek yok. Artık bir bilgisayarın demirbaş yazılımı haline geldiği ve internete en çok kullanılan iletişim aracı olduğu için kullanımını ve temel özelliklerini biliyorsunuz.

Bu yeni sürümde, önceki sürüme göre (8.1) görünümde Vista uyumlu bir görünüm için bazı ufak değişiklikler yapılmış.

Yazılımın temel özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak;

Arkadaş listenizde gruplar oluşturabilir, listenizi gruplara göre veya çevrimiçi/çevrimdışı olma durumlarına göre sıralayabilirsiniz.

Listenizde ekli olan kişilerle yazışabilir, web kamerası aracılığıyla birbirinizi görebilir, sesli arama sayesinde de aynı zamanda birbirinizle konuşabilirsiniz.

Listenizdeki kişilerin durumlarını görebilir, Messenger'a girdiklerinde (çevrimiçi hale geldiklerinde) onlarla yazışabilir veya çevrimdışı olsalar bile mesaj yazabilirsiniz. Çevrimdışı olarak gönderdiğiniz mesajlar, kişi çevrimiçi olduğunda kendisine iletilir.

Gizlenmek istediğiniz durumlarda çevrimdışı görünebilir ve bu durumdayken istediğiniz kişilerle yazışabilirsiniz. Ancak görüntülü yazışma ve dosya gönderme gibi özellikleri kullanabilmek için çevrimiçi durumuna geçmeniz gerekir.

Listenizdeki kişilerle bilgisayarınızdaki dosyaları paylaşabilir ve çevrimiçi durumdayken bilgisayarınızdaki bir dosyayı onlara gönderebilir ve onlardan dosya alabilirsiniz.

Yeni ileti, e-posta, titreşim vs. aldığınızda isteğinize bağlı olarak görüntülü ve sesli olarak uyarılırsınız.

Bir arkadaşınızla konuşurken başka arkadaşlarınızı da konuşmaya davet ederek bir telekonferans yapabilirsiniz.

Listenizdekilere Messenger'ın içinde bulunan ve sonradan ekleyebileceğiniz hareketli ifadeler, göz kırpma animasyonları ve titreşim gönderebilirsiniz.

Messenger pencerelerinizin renklerini ve arkaplanlarını istediğiniz gibi değiştirebilir ve size özel bir görünüm oluşturabilirsiniz.

MsgPlusLive-460

İstediğiniz her şey. Ve daha fazlası.

Messenger Plus! Live, Windows Live Messenger için gerekli tek eklentidir. MSN Messenger 3 için basit bir eklenti olarak başladığı 2001 yılından beri 150 milyon yüklemeden sonra Messenger Plus!`ın, Messenger deneyiminizi büyük bir hızla geliştireceği garantilendi. Sadece yeni birkaç seçenek elde etmeyeceksiniz, kazanacağınız şey Windows Live Messenger yazılımı için tamamen yeni bir boyut olacak.
Yine de, kullanılması (ve özelleştirilmesi) çok kolay

Plus!, Windows Live Messenger`a anlık mesajlaşmalarınızı yapmak istediklerinizi engellemeden geliştirmesi düşünülmüş birçok yetenekler kazandırır. Ve bunları her Messenger penceresine eklenen basit Plus! menüsünden ve Messenger arayüzünde bulacağınız birkaç yeni düğmeden kendi isteğinize göre kullanabilmenizi sağlar:
Konuşmalarınızı geliştirin: Daha verimli ve eğlenceli hale getirin

Sekmeli Sohbetler

Sekmeli bir web tarayıcısı kullanıyor musunuz? Kullanmasanız bile, sekmeli konuşmaları, sayısız pencereleri basit tek bir pencereye dönüştürerek düzenlediği için yararlı bulabilirsiniz. Solda dikey sekmeler, yukarıda normal sekmeler. Siz seçin. Ayrıca isterseniz sekmeleri sadece bazı özel sohbetlerinizi gruplandırmak için kullanabilir ve geri kalanları normal pencerelerde tutabilirsiniz.
Hazır Metinler

Sürekli aynı şeyi yazmaktan yoruldunuz mu? Hazır metinlerle ve metin değiştirmelerle tanışın: basit bir kısayol ya da yazılı komutla gönderilebilen otomatik ve özelleştirilebilir iletiler, ya da kelime filtresi olarak ya da yazı kısayolları kullanmak için otomatik metin değiştirme.

Özel Sesler

Özel İfade Sesi özelliği, kullanıcılara konuşma sırasında kendi seslerini gönderebilmelerini sağlayarak Messenger`daki ses bütünleşmesini gelecek düzeye taşıyor. Sesler iki tarafta da anlık olarak çalınır ve gerektiğinde otomatik ve saydam olarak aktarılır.

Yeni ifade sesleri mevcut ses dosyalarından (MP3 gibi) kolaylıkla oluşturulabilir ya da bir mikrofon ya da başka bir ses kaynağından canlı olarak kaydedilebilir ama, ses oluşturmak sizin işiniz değilse, binlerce ses umumi veritabanından bulunabilir ya da ses paketlerinden alınabilir.

Renkler, biçimlendirme ve komutlar

Messenger Plus! size, ön ve arka plan için istediğiniz herhangi bir renk seçme ve kalın, italik, altı çizili ve üstü çizili gibi biçimlendirme ekleme imkanı sunar. Ayrıca geleneksel IRC sohbet odalarınınkilere çok benzeyen komut denen metin kısayolları Messenger`ı hemen her yönden kontrol etmenize yarar.
Messenger`ınızı yenileyin: Kişilerinizi ve konuşmalarınızı yönetmek için çeşitli ekler

Kişisel Durum

Özel bir ad etiketi, kişisel ileti ve hatta oto-cevaplayıcı ile özel dışarıda ya da meşgul durumlarını oluşturun. Durumunuzu belli bir sürede sıfırlamak için zamanlayıcı kurun ve sık kullanılan durumları önceden tanımlayın.

Messenger Kilidi

Paylaşılan bilgisayar ortamlarında güvenliğiniz ya da patronunuzdan sakınmanız için (felaketiniz olabilir!). Bu özellik Messenger`ı basit bir kısayolla (ya da Plus! menüsü komutuyla) kilitlemenize ve sistem tepsisinde şüphe uyandırmayan bir simgeyle saklamanıza, parolayla korumanıza ve Messenger`ınızı kilitlediğiniz ve kilidi açtığınız zaman otomatik bir ileti göndererek kişilerinizi bilgilendirmenize yarar.

Masaüstü Kişileri

Eskiden ICQ`nun sunduğuna benzer, masaüstünüzde gezgin küçük pencerelerde istediğiniz herhangi bir kişinin durumunu gösterebilirsiniz. Kişiye bir ileti göndermek için iletileri ya da bağlantıları, ya da bir aktarım başlatmak için dosyaları bunlara sürükleyip bırakabilirsiniz.

HTML İleti Geçmişi

Messenger Plus! Live, bütün konuşmalarınızın günlüklerini orijinal Messenger`ınkilerden çok daha esnek bir şekilde tutmanızı sağlar. Kahretsin, Plus! yıllardır, MSN Messenger bunu, gerçi mükemmel değil ama, standart bir özellik olarak eklemeden önce de yapabilmenizi sağlıyordu. Ama Plus! Live bu özelliğin üstüne neler ekliyor?

HTML Günlükler: güzel tarz ve her yöne çekebileceğiniz dosya esnekliği

İfadeler ve Göz kırpmalar: Her şey kaydedilir, özel ifadeler bile; ve göz kırpmalar küçük resimler olarak gösterilir

Günlük görüntüleyici: Bütün günlüklerinizi Messenger Plus! penceresinden kişiye ve tarihe göre sıralanmış olarak gösterir

Arayüzlenebilir günlükler: günlüklerin varsayılan biçiminden yorulursanız ve CSS`yi biliyor ya da özel bir .css dosyası edinirseniz, onu günlük klasörünüze sadece bırakın ve görünümlerini değiştirin!

Olay görüntüleyici ve olay günlüğü

Kişi oturum açmaları ve oturum kapatmaları, durum değişiklikleri, görüntü adı ve kişisel ileti değişiklikleri. Her şey tarayıcınızda görüntüleyebileceğiniz XML tabanlı dosyalarda günlüklenebilir ve arşivlenebilir.

Ayrıca Plus! menüsündeki Olay Görüntüleyici`yi, bu bilgiyi, belirli bir kişi daha önceden mi oturum açtı diye ya da durum değiştirme hareketlerini, ve hatta müzikal zevklerini incelemek amacıyla gerçek zamanlı görüntülemek için kullanabilirsiniz!

Kişi Listesi Temizleyici

Bütün kişilerinizin istatistiklerini (son oturum açma, son konuşmanızı ne zaman yaptınız, vs.) kolayca görüntüleyin ve kişi listenizi eski ve tekrarlanan kişileri silerek temizleyin.

Poligami (Birden fazla Messenger oturumu açın)

Messenger Plus! Live Tercihlerinden sadece bir kutucuğu işaretleyin ve aynı anda birden fazla Messenger oturumu açın, hem de hepsi Plus!`la doğru bir şekilde bütünleşerek ve hiçbir yama dosyası gerekmeden.
Artı, Scripting mimarisiyle sonsuz uzatılabilme

Messenger Plus! Live, Windows Live Messenger`a kendi özelliklerini eklemek isteyen geliştiriciler için kendi scripting ortamını sağlar. Scriptler bölümünden scriptler edinebilir ya da kendinizinkini nasıl geliştireceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bir script oluşturacak kadar yetenekli olmayanlarınız için: scriptler Messenger topluluğundan diğer geliştiricilerin size getirdiği yeni fikirler, yeni özellikler ve yine Messenger`da daha fazla eğlence demektir!


MDL_1.5.0700

Bu sürümde gelen yenilikler:

Web kamerası kaydetme
Şifrelenmiş anlık iletiler
Arayüzleri değiştirebilir uyarılar
Tamamen yeni ayarlar arayüzü
İğnelenebilir kişiler
Web kamerası ekran görüntüleri
50'den fazla iyileştirme ve özellik

Mevcut durumda bulunan özelliklerden bazıları:

Çoklu oturum açma özelliği ile bilgisayarınızda aynı anda birden fazla hesap ile Messenger hesabı açabilirsiniz.
imitate özelliği sayesinde konuştuğunuz kişilerin yazı biçimlerini ve kullanıcı isimlerini taklit ederek onların ağzından konuşmuş gibi yapabilirsiniz.
Oto yanıt özelliği ile önceden belirlediğiniz iletilere verilecek otomatik yanıtlar belirleyebilirsiniz.
Messenger oturumu kapandığında açık olan pencerelerin kapanmasını önleme.
Kişilerin görüntü resimlerini çalabilme.
Kişisel ifadelerinizin ekle tuşu ile kaydedilebilmelerini engelleme.
İstediğiniz sıklıkta titreşim gönderebilme ve pencerenin titremesini engelleme.
Yazım denetleme (MS Office gereklidir).
İletilerin sesli olarak okunabilmelerini sağlama.
15'ten fazla kullanışlı komut.
Sadece konuşma pencerelerinde kullanılacak görüntü adı belirleyebilme.
'ileti yazıyor' mesajınızı kaldırabilme.
Gelişmiş MessengerDiscovery görüntü resmi yöneticisi.
'Web Messenger kullanıyor' ya da 'Taşınabilir aygıtta' olarak oturum açabilme.
Sık kullanılan fonksiyonlar için fare hareketleri atayabilme.
Kişisel durumlar için kısayol tuşları belirleyebilme.

http://rapidshare.com/files/13604128...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13604312...TURK.part2.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Native Instruments Traktor v3.4

Kendi bilgisayarınız ile kendi şarkılarınızı besteleyebileceğiniz , bestelediğiniz parçalarda istediğiniz oynamaları rahatça yapabileceğiniz, mikser olarak kullanabileceğiniz bir uygulama. Özellikle Dj'lik ile ilgilenenlere bir çok kolaylık sağlayacak bir program.

http://rapidshare.com/files/13604606...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13604850...TURK.part2.rar
http://rapidshare.com/files/13605099...TURK.part3.rar
http://rapidshare.com/files/13605203...TURK.part4.rar

CRACK
http://rapidshare.com/files/13604367...Crack_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------
Nature Illusion Studio 2.80


Fotoğraflarınıza gerçekçi su, yağmur ve ses efektleri ekleyerek animasyonlu doğal sahneler oluşturun, dilerseniz video, animasyon ya da uygulama olarak kaydedip sevdiklerinize gönderin.

Yazılım özellikleri:
# Tek bir fotoğrafa 6 adet su efekti uygulayabilme
# Animasyonlu GIF desteği ile fotoğraflarınıza animasyonlu nesne ekleyebilme
# Yağmur ve kar efektleri ekleyebilme
# Fotoğraflarınıza kuş, böcek ve su gibi kategorilerde 8 kanal ses ekleyebilme
# Otomatik görüntü modu ile çalışmanızda yaptığınız değişiklikleri anında görebilme
# Oluşturduğunuz doğal sahneleri animasyonlu GIF, video ya da çalıştırılabilir uygulama (.exe) olarak kaydedebilme

http://rapidshare.com/files/13605360..._2.80_TURK.rar

KEYGEN
http://rapidshare.com/files/13605256...eygen_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Norton Antivirus 2009

The download file is about 48.9 MB in size. The process to install the beta requires a valid email address, since a product ID number is sent to activate the software. The installation of the software is very quick. I was up and running in less than 5 minutes including updates. The initial update was some 20MB in size, which I would venture a guess was to fine tune the software and correct known bugs that may have been reported during the beta testing.

Once I had the software installed, I did a quick scan to see if any critters were on my system, and it came back clean. The GUI look is clean and straight forward. Everything including all protections in place are easy to read and understand. It seems that Symantec has in fact cut out much of the junk that has cluttered previous versions. I found everything was working properly and jumped on the Internet. I noted no slow slow downs and readily accessed the Internet without incident.

So for the next few weeks I am going to put Norton through its paces and see what transpired. I want to see if the newest version of Norton is better at staying out of the way and not sucking down system resources. Thus far I have noticed a substantial increase in performance compared to previous versions that slow down a system and generated consumer complaints.

http://rapidshare.com/files/13605613...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13605880...TURK.part2.rar
http://rapidshare.com/files/13606092...TURK.part3.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Orbit Downloader v2.7.3


Orbit kolay kullanımlı ve üstün özelliklere sahip bir dosya indirme yöneticisidir. Yazılım kendi kategorisindeki tüm diğer yazılımların sahip olduğu standart özellliklerden çok daha fazlasına sahiptir. Bunlardan bazıları; youtube videolarını ve rapidshare dosyalarını indirebilme, siteler üzerindeki flashları yakalayabilme, metalink desteği olarak sıralanabilir. Yazılım Türkçe dil desteğine sahiptir ve tamamende ücretsizdir.

Yüksek Hızda Dosya İndirme
Orbit Downloader yazılımı genel olarak dosya paylaşım teknolojisi(P2P) üzerine kurulmuştur. Dinamik ve yetenekli dosya kesimleme özellikleri ile işlevsel bir dosya hızlandırma mantığına sahiptir. Gelişmiş, sağlam, çoklu işlemli dosya indirme algoritması ile yüksek kaliteye ulaşmaktadır. Orbit Downloader muhteşem hızlandırma özellikleri ile %500 daha hızlı dosya indirmenizi vaadetmektedir.

http://rapidshare.com/files/13606189...2.7.3_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Paragon Total Defrag v2009 Retail

Dosya sistemleri bitişik olarak başlar fakat yeni dosya yükleme ve silme faaliyetleri nedeniyle dosyalar bölünür. Dosyalar ve parçaları yerel diskin her yerine dağılır bu da diskin gecikmeli ve düşük performansla çalışmasına neden olur. Total Defrag 2009 kapsamlı bir sistem birleştirme ve optimize etme programıdır.

http://rapidshare.com/files/13606485...etail_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Perfect Uninstaller v5.9


Perfect Uninstaller, Windows'un standart Program Ekle/Kaldır aracı ile kaldırılamayan gereksiz programları tamamen sistemden kaldırmanın en iyi yoludur. Program kaldırma ile ilgili sorunlarınız varsa doğru yerdesiniz.

http://rapidshare.com/files/13606634..._v5.9_TURK.rar

KEYGEN
http://rapidshare.com/files/13606546...eygen_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Picture Collage Maker v1.9.3.1418

Herşeyi içinde, hızlı ve kolay bir kolaj programı mı arıyorsunuz? Artık aramayın! Picture Collage Maker, harika kolajlar hazırlayabileceğiniz resim ve fotoğraf kolaj programıdır. Göz kamaştırıcı kolaj yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece resim veya fotoğrafları seçin, program içine atın, bir maske seçin, 10dan fazla şablon..


http://rapidshare.com/files/13606893...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13607157...TURK.part2.rar
http://rapidshare.com/files/13607220...TURK.part3.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Picture Resize Genius v2.9.1

Picture resize genius basit, yararlı, bir dizi işlemlerle fotoğraflarınızı ve resimlerinizi işleyen bir yazılımdır. yazılım grafikleri e-posta ile göndermek ve ya sabit diskinizde daha fazla resim depolamak için tekrar boyutlandırabiliyor. boyutlamada yükseklik ve genişlik oranı koruması yapılarak resim hacmi düzeltilebilir. picture resize genius boyutlandırılan resimlere yazı ve filigran ekleyebilir. yazılım tüm metaveri (jpg exif, tiff etiketleri benzeri) bilgilerini koruyabilir. yazılım gif, jpg, tiff, png, bmp, miff ve tga dosya türleri üzerinde değiklik yapabilir.

http://rapidshare.com/files/13607308...2.9.1_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Pixarra TwistedBrush Pro Studio v15.50

Pixarra TwistedBrush orta ve üst seviye sanatçılar için yapılmış bir programdır. Şimdiye kadar yapılan en güçlü resim editörü olmasına rağmen en kolay kullanıma sahip olanıdır. Suya bulama, yağlandırma, akrilik, kalem ve pastel gibi efektleri resimlerinizde kullanabilirsiniz. Bu program ile sıradışı fırça darbeleri yapabilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/13607617...15.50_TURK.rar

CRACK
http://rapidshare.com/files/13607384...crack_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Portable 7-Zip 4.58 Alpha 5 MultiLang

7-Zip kullanıcıya yüksek oranda sıkıştırma desteği sunan gelişmiş bir dosya sıkıştırıcısı ve açıcısıdır. Yenilenmiş 7z biçimi ZIP arşivlerine göre %30-50 daha fazla sıkıştırma yapabilmektedir. 7-Zip diğer programlara rakip olabilecek ölçüde iyi çalışmaktadır. Programı yüklediğinizde otomatik olarak Türkçe oluyor.


Yazılımın Genel Özellikleri
# LZMA sıkıştırması ile yüksek sıkıştırma yüzdesine sahip yeni 7z biçimi.
# GNU LGPL kullanım sözleşmesi altında dağıtılan özgür yazılım
# Bilinen biçimler : 7z, ZIP, CAB, RAR, ARJ, LZH, GZIP, BZIP2, Z, TAR, CPIO, RPM ve DEB.
# ZIP ve GZIP biçimlerinde, PKZip ve WinZip'in sağladığı sıkıştırma yüzdelerinden %2-10 daha iyi oranlar
# 7z biçimi için kendisi çıkartan (SFX) arşiv kabiliyeti
# Windows kabuğu ile bütünleşik
# Güçlü Dosya Yöneticisi
# Komut satırından etkin kullanım
# FAR Yöneticisi için eklenti
# 57 dilde yerelleştirme

Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler
# Köklü program kodu değişiklikleri
# Yenilenmiş çoklu dosya açabilme desteği
# Yenilenmiş komut satırı özellikleri
# Yenilenmiş arabirim
# Kullanımda olan dosyaları sıkıştırırken görmezden gelebilme
# Özel işaretli adlara sahip dosyalar ile çalışabilme
# Şifreli başlıklı RAR dosyaları desteği
# Yenilenmiş dosya yöneticisi
# 5 yeni dil seçeneği
# Z formatını destekleme (sadece o formatı açabiliyor.)
# ISO dosyalarını da açabilme özelliği getirilmiş.
# Dosya düzenleme ve arşiv özelliği yenilenmiş bulunan hatalar giderilmiştir.
# CHM ve LZH format desteği eklenmiştir.
# Büyük sayfaları seçerken oluşan hata giderildi.
# Windows 95 desteği geliştirildi.
# ISO ve NSIS desteği eklendi.
# Hız optimizasyonu yapıldı.

http://rapidshare.com/files/13607702...iLang_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

ProgDVB4.91.6 ProgDVB4.91.6 [Windows 2000/XP/Vista] + Tr Yama

Dijital TV kartınız ve kişisel bilgisayarınızın konforu ile artık tüm uydu yayınları ekranınızda. Bu program sayesinde bu konuda yeni bile olsanız hiç zorlanmadan birçok işlemi yapabilecek ve gerekli eklentileri yükleyerek önceden izlemeniz mümkün olmayan TV kanallarını da artık izleme şansını yakalayabileceksiniz.Unicode için kanal isimleri var, bütün milli semboller doğru şekilde gösterilir hale getirilmiş. Ayrıca Skystar 2 modülü de güncellenmiş. ProgDVB, benzerlerine rağmen hala güncelliğini koruyan yararlı ve kullanışlı bir program.

http://rapidshare.com/files/13607810...ista__TURK.rar

TÜRKÇE YAMA
http://rapidshare.com/files/13607866..._yama_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Rapidshare Search Engine Mayoko 1.1.3

Dünyanın en büyük dosya arama alt yapısına hoş geldiniz! Eğer internette bir dosya yükleyeceksen veya indireceksen rapidshare'i mutlaka duymuşsundur hergün milyonlarca dosya RapidShare'ye yüklenir;Yazılım paketleri, müzik albümleri, resimler ve sinemadan tutunda herşey fakat bir problem vardırki Rapidshare dosyalarını aramak için size müsaade etmez.Tabiki bu olay mayoko'dan önceydi artık mayoko'da aradığınız bütün dosyalar elinizin altında sadece dosya ismini yazmanız yeter, bu benzersiz dosya arama motoruyla sizde tanışın daha ne bekliyorsunuz dosyalar bir tıklama uzağınızda....

http://rapidshare.com/files/13607986...1.1.3_TURK.rar

KEYGEN
http://rapidshare.com/files/13607930...eygen_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Screen Hunter Pro


Screen Hunter ekran görüntüleri yakalayabileceğiniz bir uygulamadır. Kolay kullanıcı arayüzüyle ister tam ekran görüntülerinizi isterseniz program pencerelerinin görüntülerini yakalayabilir ve yüksek kalitede kaydedebilirsiniz. Kaydettiğiniz resimler üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Seçeceğiniz tuş kombinasyonları sayesinde kolayca kullanabilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/13608072...r_Pro_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Snappy Fax 4.20.1.1 - Bilgisayarınız Faks Makinası

Bilgisayarınızı faks makinasına çevirin. Snappy Fax 2000 ile faks gönderip alabilir, kapak sayfası hazırlayabilir, faksları e-mail ile gönderebilirsiniz.

Bilgisayarınızdan faks gönderip almaya yarayan bu programda tarayıcınızdan tarattığınız faksları gönderebiliyorsunuz.

Ayrıca 4. sürümü ile gelen dahili imaj görüntüleyici, istenmeyen faksları filtreleme özelliği, elle ve web fakslarını alıp gönderebilme, outlook ile uyum, faksları sıkıştırarak saklayabilme gibi özellikleriyle göze çarpıyor. Kategorisinde iddialı ve kullanışlı bir program ve winfax`ın en ciddi alternatifi.

http://rapidshare.com/files/13608414...0.1.1_TURK.rar

KEYGEN
http://rapidshare.com/files/13608132...eYgeN_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

SWF Banner v1.0.0.1

SWF Banner is a Flash banner and intro creator. It can help you breeze through the creation of Flash banner or intro in just several minutes. What you should do is simply to enter text, select font or animation effects and set background color and image, etc. The Flash banners or intros created by SWF Banner support multiple scenes. You can set background color and/or image for each scene separately, add multiple paragraphs of text and set different font, style, position and animation effects for each paragraph. When the design of the banner or intro is complete, you can output it in the format of Adobe Flash movie, GIF image or AVI video via the Publish Wizard.

http://rapidshare.com/files/13609210...0.0.1_TURK.rar

CRACK
http://rapidshare.com/files/13609132...crack_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Toon Boom StoryBoard Pro v8.5.0.4490


İlk piyasaya çıktığı zamanlarda animasyon ve özellikle web tabanlı grafikler hazırlayan bilgisayar kullanıcıları tarafından büyük bir beğeniyle karşılanan ve bu alandaki tek seçenekleri Flash olanlara iyi bir alternatif olan Toon Boom Studio, yaratıcı tasarımlar yapmak isteyen profesyoneller için tasarlanmış komple 2 sizelu animasyon paketi olma özelliğine sahip. Program güçlü çizim araçları ve yenilikçi 3 sizelu kamera ve sahne planlama araçlarıyla donatılmış. Toon Boom yeni şeyler üretebileceğiniz araçları elinizin altına veriyor, böylece kullanıcı sadece yapmak istediklerine odaklanabiliyor. Program ile hazırladığınız Flash ve QuickTime animasyonlarınızı kolayca internete, videoya, kablosuz ortamlara ve ötesine aktarabilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/13609964...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13610240...TURK.part2.rar
http://rapidshare.com/files/13610501...TURK.part3.rar
http://rapidshare.com/files/13610745...TURK.part4.rar
http://rapidshare.com/files/13610953...TURK.part5.rar

CRACK
http://rapidshare.com/files/13609687...Crack_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

TuneUp Utilities 2008 7.0.8008 + Serial //Test Edildi Onaylandı

TuneUp Utilities, bir performans ayarlama programıdır. Kişisel bilgisayarınızı en yüksek seviyede performansa kavuşturmak için kullanabileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır. Program sayesinde ileri düzeyde bilgisayar bilmenize gerek kalmadan sisteminizi çok daha verimli kullanabiliyorsunuz. Windows'unuza rahat bir nefes aldırmak için, webde hızınızı artırmak, geri dönüşüm kutusunu rahatlıkla temizleyebilmek için kullanabileceğiniz faydalı bir program.

Program genelde donanımsal olarak geri kalan bilgisayarlar için uygundur. Mesela ekran kartınız sisteminizin grafiksel isteklerine cevap veremiyorsa bu programı kullanarak o grafikleri ekran kartınıza göre ayarlayabilirsiniz. İçerisindeki DiskCleaner ve RegistryCleaner gibi ek araçlar sayesinde bilgisayarınızın diskini ve kayıt defterini düzenleyebilir ve temizleyebilirsiniz. En çok fayda sağlayan da bunlardır.

# TuneUp Disk Doctor :Bu modül sayesinde sisteminizi otomatik olarak hatalara karşı tarayabilir ve hataları otomatik olarak düzeltebilirsiniz.
# TuneUp Disk Space Explorer : Sisteminizdeki dosyaların türlerini ve hangi türlerin ne kadar yer kapladığını istatistiki olarak görebilirsiniz.


Sisteminize kurulu olan programları ve eklentileri kaldıramıyorsanız içerisindeki Uninstall Manager özelliği sayesinde bu sorunu da halledebilirsiniz.

Program sayesinde Windows tamamen sizin kontrolünüzde çalışıyor. StartUp Manager eklentisi sayesinde Windows açılırken çalışması gereken programları ayarlayabilirsiniz. Eğer Windows hakkında geniş bir bilgiye sahipseniz kayıt defterini de bu program sayesinde düzenleyebilirsiniz.

Eğer bunların hepsiyle tek tek uğraşmak istemiyorsanız programı açtığınızda bütün işlemleri devreye sokan 1-Click özelliği bulunmakta. Bu özellik sayesinde yukarıda sayılan işlemleri program bir seferde yapabilir.

Programın son sürümünde Mozilla Firefox tarayıcısını da hızlandırabilirsiniz.

Programın size sağladığı avantajlar ise şöyle:
# Windows'un masaüstünü tamamen kontrol altına alabilirsiniz.
# Gereksiz dosyalardan ve kısayollardan tamamen kurtulabilirsiniz.
# İçerisindeki araçlar sayesinde sisteminizi gözle görülür şekilde hızlandırabilirsiniz.
# İnternet bağlantınızı istediğiniz gibi yapılandırabilir ve hızlandırabilirsiniz.
# Kayıt defterini düzenleyebilirsiniz.
# Geçici hafızayı (RAM) temizleterek daha fazla işlem yaptırabilirsiniz.
# Sisteminizin donanımsal ve yazılımsal bilgilerine ayrıntılı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
# Yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirebilirsiniz.
# Güvenliğinizi tehlikeye sokacak tüm bilgileri sisteminizden kaldırabilirsiniz.

# Internet Explorer 7, Firefox 2, Windows Media Player 11 ve Office 2007 programlarını düzenleyebilme
# Dosya sistemindeki hataları otomatik giderebilme
# Güvenli silme özelliğine secure DoD 5220.22-M ve Gutmann metodları.

http://rapidshare.com/files/13611231....8008_TURK.rar

SERİAL
http://rapidshare.com/files/13611013...erial_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Xara Xtreme Pro 4.0.1.5601 DL

Tanıtım:Xara Xtreme, kullanışlı bir grafik tasarım ve işleme yazılımıdır. EPS ve AI (Adobe Illustrator) gibi masaüstü yayıncılıkta yaygın kullanılan dosya biçimlerinin yanı sıra baskı öncesi masaüstü yayıncılık çıkış biçimleri olan PDF, TIFF gibi endüstriyel standartlarını da destekler.

Xara'nın özgür lisansla dağıtılacak türevi olması tasarlanan Xara LX'in gelişimi, 2006 yılının ağustos ayından bu yana durmuştur. Üretici firmanın yazılımı özgür lisansla dağıtacağını açıklamasından sonra Xara ürün ailesinin ayırt edici özelliği olan CDraw motorunu özgürleştirmeyip, performans olarak çok yetersiz Cairo grafik motorunu kullanacağını açıklaması, bağımsız özgür yazılım geliştiricilerinin bu projeden desteklerini çekmesine neden oldu.

http://rapidshare.com/files/13625628...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13626374...TURK.part2.rar
http://rapidshare.com/files/13626810...TURK.part3.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Xilisoft DVD Creator 3.0.38.0801 Full

Xilisoft DVD Creator; DVD filmlerinizi düzenliyebilir kesip kisaltabilirsiniz. Videolarınızı farklı uzantılara çevirip kaydedebilirsiniz. AVI, DivX, MPEG, M2V, MPG, DAT, VOB formatlarını DVD formatına çevirebilir.

http://rapidshare.com/files/13627133....0801_TURK.rar

SERİAL
http://rapidshare.com/files/13626865...erial_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Youtube'a kesin çözüm - Youtube Jacker | 620 KB

Türkiye’ den Erişim Yasağı olan Youtube Video paylaşım sitesine giriş yapabilmeniz için bu yamayı bir kez kurmanız yeterli olacaktır. Kurulum Makinenizde ki host dosyasına youtube ait olan 2859 tane ip yi kaydedip tam anlamıyla site erişimi sağlanacaktır. Bilgisayarınıza ayrıca herhangi bir dosya kurulmayacak ve tam manasıyla güvenli bir şekilde makinenizi yormadan erişim sağlayabileceksiniz. Makinenizi açıp kapatmaya gerek kalmadan yapabilirsiniz. kurulumdan önce sadece browserleriniz kapalı olmalıdır.Tarafımdan denenmiştir.%100 Çalışıyor...

Not:Yamayı kurduktan sonra 4-5 dakka bekleyınız.

http://rapidshare.com/files/13627262...apimi_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Style XP


http://rapidshare.com/files/136277307/Style_XP_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

YENİ TÜRKİYE 2008 TEMASI


Açıklama: Gerçekten Müthiş Bir Tema.İndirdiğiniz dosyanın İçinde Temaya özel Olarak Duvar Kağıdı,Saat ve Logo Bulunmaktadır.
Style XP'yi indirip kurun daha sonra yeni Türkiye 2008 temasını İndirip
TukVista klasörünü aşağıdaki dizine çıkar
Varsayılan klosör:
C:\WINDOWS\Resources\Themes klosörüdür
özellikleri açınız,görünümü tıklayın,pencere ve düğmelerden
TukVista temasını seçiniz ve uygula deyiniz.

http://rapidshare.com/files/13627205...EMASI_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Photodex ProShow Gold 3.2.2047 Türkçe Full [Katılımsız Kurulum]


ProShow Gold fotoğraflarınızdan slayt şeklinde albümler oluşturmanıza yarayan oldukça faydalı bir programdır. Yazılım ile bilgisayarınızdaki fotoğraflarınızı istediğiniz düzene göre slayt gösterisi, Video CD, DVD Disk, Video, çalıştırılabilir exe dosyası, ekran koruyucu biçimlerinde albüm haline getirebilirsiniz. 280 geçiş efektinden istediklerinizi gösterilerinizde kullanabilirsiniz.

Ayrıca gösterilerinize sesler ekleyebilir, arkaplanlar koyabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan yazılımla neredeyse yapamayacağınız hiçbir işlem bulunmuyor.

Programın Başlıca Özellikleri

* Bir gösteriye kolayca açıklama sürükleyip bırakma
* Fotoğraf, video klip ve müzik kullanma
* Canlandırma ve video klip düzenleme
* 100 üzerinde dosya türü için destek
* Herbir slayt için kendine özgü zamanlama ayarı
* Birçok slaytı kolayca hemen değiştirme
* PSD, PNG, TİFF ve GİF biçimleri için şeffaflık desteği
* Çizgisel slayt listesi veya sınıflama için 2 boyutlu gösterim
* Fotoğraflarınız için tek tıklama ile kendiliğinden doğrulama
* 280 üzerinde kaliteli geçiş efekti
* Slaytlara ses ekleyebilme
* Ses şiddetini denetleyebilme
* Çift katmanlı sürücü ve medyalara destek
* DVD'lerde ve bilgisayarda tekrar oynatma için geliştirilmiş menü
* Yükse hızda ve kalitede videolar oluşturma
* Bir disk üzerinde çalıştırılabilir çoklu gösterimler oluşturma
* Televizyon ve bilgisayarların her ikisinde takılı diskler üzerinde gösterileri oynatma
* Dahili DVD yazdırma
* Çeşitli çıktı biçimlerine sahip CD'ler oluşturma
* NTCS ve PAL standartlarına destek
* Basit HTML diliyle kolayca bir internet sitesi ile bütünleşme
* Flash biçiminden daha kaliteli "ProShow" biçimi
* Standart MPEG1 ve MPEG2 video dosyaları oluşturma

Desteklenen Formatlar

* Video Disk Biçimleri:
DVD, VCD, SVCD, XVCD, XSVCD, CVD, MiniDVD
* Medya Disk Biçimleri:
CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD, DVD-R, DVD-RW
* Dosya Biçimleri:
.EXE, .SCR, .MPG, .MPG, .ISO, .CUE, .PX

http://rapidshare.com/files/13627460...URKCE_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

1 Video Converter 4.1.34 + Serial

Birçoğumuzun istediği vidyoyu hiç zahmetsiz internetten bulabildiği bir gerçek. Ancak zaman zaman vidyolarımız formatlarından dolayı bazı sorunlar çıkarmakta. Örneğin VCD formatındaki bir vidyo ile WMV formatındaki başka bir vidyo arasındaki kalite farkı gözlerimizden kaçmamaktadır. Apollo Tech firması bizlere vidyoyla ilgili her türlü değişikliği yapmamıza olanak sağlayacak kusursuz bir program sunmuş. #1 Video Converter ile birçok seçkin vidyo formatını (AVI, MPEG1, MPEG2, MPEG4, ASF, WMV, DivX, XviD, VCD, SVCD, DVD) birbirleri arasında dönüştürebilirsiniz. Serial mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13487025..._TURK_FULL.rar
Serial:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13486968....34_Serial.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

3D Brush 2.01 + Keygen

3D modelleme yapabileceğiniz program. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13487410..._TURK_FULL.rar
Keygen:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13487069....01_Keygen.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

AceMoney 3.10.1 + Keygen

Yazılım, kullanıcıların kişisel harcamalarını, hisse senedi portföylerini, borç ödeme tarihlerini kolayca yönetmeleri için hazırlanmış. Döviz kurları, endeks bilgileri ve bankalardan hesap bilgisi takibi gibi özellikler güncel piyasa bilgilerine ulaşmayı sağlıyor. Kısacası AceMoney, alternatif bir kasa takip programı Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13487451..._TURK_FULL.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Acoustica CD/DVD Label Maker 3.15 + Keygen

Acoustica CD/DVD Label Maker, CD veya DVD'lerinize başarılı bir şekilde etiket ve kapak hazırlamanızı sağlayan bir program. Bu program ile başarılı bir şekilde CD/DVD'lerinize kapak hazırlayabilir ve hatta güçlü bir yazıcınız varsa kendi resimlerinizi bile kapakların üstüne yerleştirebilirsiniz. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13487548..._TURK_FULL.rar
Keygen:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13487496....15_Keygen.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Adobe Audition 1.5 + Crack

Eski adıyla Cool Edit Pro yeni adı ile Adobe Audition; tam anlamıyla mükemmel bir dijital audio düzenleyici yazılım olup size dijital ses dünyasında yapabileceğinizden çok fazlasını vaad ediyor. Bu programla yapacaklarınız sınırsız zaten önceki sürümünü kullananlar bilir tam bir stüdyo. Genelde DJ ve kayıt stüdyolarında kullanılan bu programla her türlü remix ve mixleri yapabilirsiniz. Timeline üzerinde sadece ses değil video filmleri de karelere ayırıp düzenleyebilirsiniz. AVI, MPEG ve WMV formatlarınıdesteklemektedir. Ses dosyalarını aynı anda birden çok sayıda karıştırma işlemini, ses dosyalarına çeşitli efektleri uygulama, kendi müzik luplarınızı yaratma, mono veya sterio ses dalgasını düzenleyebilme ve oluşturduğunuz müzikleri CD'lere yazabilme özelliklerinin hepsini bu yazılımda bulabilirsiniz. Crack mevcuttur

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13488101..._TURK_FULL.rar
Crack:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13487621..._1.5_Crack.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Advanced Encryption Package 2008 Professional + Crack

Çoğu zaman başkalarının görmesini istemediğimiz dosyaları çeşitli şekillerde kilitleriz. Fakat bazen bu kilitli dosyalardan birilerine göndermeniz gerekebilir. İşte burada Advanced Encryption Package 2008 devreye giriyor ve istediğiniz özelliklere uygun, kendi kendini açabilen ve bunun için Advanced Encryption Package 2008 kurulumu gerektirmeyen dosyalar oluşturmanızı sağlıyor. Programın içinde dosya parçalayıcı, orjinal dosyanızı çeşitli şekillerde böler ve size explorer tarzı gösterir. Ve bu şekilde dosyaları kilitleme işlemini parça parça gerçekleştirir. Program 448/256/128 bit şifreler oluşturabiliyor. Yani kilitlediğiniz dosyaların kesinlikle güvende olduğundan emin olabiliyorsunuz. Ayrıca şifreleme yapanlarının çoğunun karşılaştığı dosya gönderme problemi bu programla ortadan kalkıyor. Program kendiliğinden açılır şifreli dosyalar yapıyor. Yani dosyayı gönderdiğiniz kişide bu programın kurulu olması şart değil. Program güvenlik açısından muazzam sayılabilecek kadar güzel. DESX, BLOWFISH, RIJNDAEL(AES), CAST, 3-DES, RC2, DIAMOND2, TEA, SAFER, 3-WAY, GOST, SHARK, SQUARE vs. gibi 17 tane şifreleme algoritması tanımlayabiliyor ve kullanabiliyor. Advanced Encryption Package 2008 arayüz desteği ile birlikte geliyor ve 10 farklı arayüz ile sisteminize yükleniyor. Ayrıca zip dosyalarına da %100 destek veriyor. Bu programda oluşturduğunuz kilitli zip dosyalarının sıkıştırılma oranı ise WinZIP'i geçiyor. MS-DOS'ta da çalışabilen program, dosya kilitleme konusunda ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Eğer sizin de başkalarından gizli kalması gereken dosyalarınız varsa, bu programı denemenizi öneririz. Sırlarınızı tutacağından emin olabilirsiniz. Crack mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13488183..._TURK_FULL.rar
Crack:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13488138...onal_Crack.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Alive Youtube Video Converter 1.2.6.2 + Keygen

Youtube sitesinden indirdiğiniz videoları bu program sayesinde istediğiniz formata (AVI, MPEG, MP4, DivX, XviD, ASF, WMV, MOV, QuickTime, VOB, iPod, PSP, 3GP, iPhone, Zune, MP3, AAC, AC3 ve M4A) dönüştürebilirsiniz. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13488272..._TURK_FULL.rar
Keygen:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13488226...6.2_Keygen.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Anti-Porn 9.1.3.29 + Patch

Bu program; erotik ve pornografi içerikli sitelere girmeyi engelleyen güzel bir uygulama. We-Blocker programından çok daha güzel. İnternet kafelere ve ev kullanıcılarına önerilir. Patch mevcuttur

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13488319..._TURK_FULL.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Ashampoo PowerUp 3 + Keygen

PowerUp 3; Windows kullanıcıları için hayatı daha basit bir hale getiriyor. Size tüm Windows ayarlamalarını yapabileceğiniz tek bir kontrol merkezi sunan yazılım ayarlamaları ve özellikleri daha basit bir dil ile size anlatırken yanlış yapabileceğiniz ayarlamalara daha fazla güvenlik eklemiş oluyor.

Daha fazla kontrol, daha fazla seçenek, daha fazla ayarlama yapabileceğiniz bu yazılım bütün bu işlemleri kolaylaştırıyor. Yeni dizaynı ve kullanıcı arayüzüyle karşımıza gelen PowerUp 3, Windows Vista uyumuylada güncellenmiş bulunuyor. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13488418..._TURK_FULL.rar
Keygen:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13488362...p_3_Keygen.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

AVG Anti-Spyware 7.5.1.43 + Serial

AVG Anti-Spyware internet üzerinden yayılan yeni kuşak saldırılara verimli çözümler getirebilen bir AntiSpyware yazılımıdır. Casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, truva atlarına, numara çeviricilere, klavye kayıtlarını tutan araçlara ve solucanlara karşı verilerinizi ve gizlilik güvenliğinizi sağlamaktadır. Mevcut koruma kalkanları ile sisteminizin her yerini denetim altında tutmaktadır. İnternet üzerinden veritabanı güncellemesi ile yeni tehditlere de hazırdır. Sistem üzerinde çalışan uygulamaları da analiz ederek bu uygulamaların herhangi bir zararlı tarafından kullanılmasına izin vermemektedir. Serial mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13488633..._TURK_FULL.rar
Serial:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13488459....43_Serial.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

AVG Internet Security 8.0.87 + Serial

Ev ve küçük ofis kullanıcıları için tam koruma. Virüs, worm, trojan, spyware, adware, hacker ve spam'ları içeren en önemli internet tehlikelerine karşı tam güvenlik koruması. Serial mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13489143..._TURK_FULL.rar
Serial:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13488493....87_Serial.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------
BitDefender Antivirus 2008 + Keygen

BitDefender Antivirus 2008, SoftWin firmasının sunmuş olduğu son virüsten koruma yazılımıdır. Yazılım bilgisayarınızı virüslere, truva atlarına, internet solucanlarına, casus yazılımlara, reklam araçlarına ve tüm diğer kötü niyetli araçlara karşı gerçek zamanlı koruyabilmektedir. Bilinen zararlıları sahip olduğu veritabanı ile tespit edebilen yazılım, bilinmeyen zararlılara karşı da gelişmiş sezgisel algılama tekniğini kullanmaktadır. Yazılım günümüzün en yeni tür zararlılarından olan "rootkit"leri tespit edip temizleyebilme yeteneğine de sahiptir.

Son zamanlarda oldukça yaygınlaşmış olan sahte elektronik postalara karşı da önlem almaktadır. Hem internet sayfalarındaki hem de elektronik iletilerdeki sahtekarlık işlemlerini tespit etme becerisine sahiptir. Kullandığı filtreler sayesinde internet bankacılığında ortaya çıkabilecek güvenlik risklerini en aza indirmektedir. Yazılım ayrıca saat başı kendiğinden güncellenebilmektedir. Ücretsiz virüsten koruma yazılımı ile dikkat çeken BitDefender bu son sürüm güvenlik çözümü ile çok daha güçlü görünüyor. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13489506..._TURK_FULL.rar
Keygen:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13489179...008_Keygen.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

DVD Burning Xpress 3.30 + Keygen

DVD Burning Xpress, videolarınızı yüksek kalitede bir DVD ya da VCD sinemaya dönüştürmenin en kolay ve en hızlı yoludur. Sürükle bırak fonksiyonları, kötü kareleri silme özelliği ile en iyi sahnelerden oluşan video yapma ve bu videoyu en yaygın DVD çalarlarda izlenebilecek şekilde CD veya DVD’ye yakma özellikleri bulunmaktadır. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13489788..._TURK_FULL.rar
Keygen:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13489539....30_Keygen.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Easy WebTV & Radio 1.9.5 + Crack + Keygen

Easy WebTV & Radio; 2500 radyo ve TV kanalını bilgisayaradan dinleme ve izleme imkanını sizlere sunuyor. Program ek olarak bir TV kartına ihtiyaç duymaz. Tüm ihtiyacınız olan bir PC ve internet bağlantısıdır. Crack ve keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13489825..._TURK_FULL.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Flash & Media Capture 1.3 + Patch + Serial

MS Internet Explorer için kullanışlı bir Windows eklenti uygulamasıdır. Internet Explorer'a bir araç çubuğu olarak eklenen bu eklenti sayesinde resimleri, videoları ve flash uygulamalarını tek tıklamayla rahat bir şekilde kaydedebilirsiniz. Patch ve serial mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13489926..._TURK_FULL.rar
Serial:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13489891...1.3_Serial.rar
Patch:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13489859..._1.3_Patch.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Flash SlideShow Builder 4.2.0 + Patch

Flash SlideShow Builder ile web siteleriniz için kolayca fotoğraflarınızla geçiş efektleri ve müzik eşliğinde flash formatında slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz. Patch mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490061..._TURK_FULL.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Flight Simulator Screensaver 1.1 + Patch

Uçak similasyonlu ekran koruyucu. Patch mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490092..._TURK_FULL.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Framing Studio 1.95 + Serial

Framing Studio; fotoğraflarınıza etkileyici çerçeveler ve kenar efektleri eklemenizi sağlayan bir yazılımdır. Fotoğrafları kırpabilir, boyutunu değiştirebilir ve döndürebilirsiniz. 70'den fazla çerçeve stili bulunmaktadır. Kullanımı son derece kolaydır. Serial mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490149..._TURK_FULL.rar
Serial:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490123....95_Serial.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

GameJackal Pro 3.0.2.4 RC2 + Patch

Sanal sürücü oluşturarak CD tak-çıkar derdinden kurtulabileceğiniz kullanışlı bir program. Özellikle de oyunseverler için. Patch mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490218..._TURK_FULL.rar
Patch:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490181..._RC2_Patch.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

GraphicsGale 1.89 + Keygen

GraphicsGale bir animasyonlu (hareketli) gif hazırlama programıdır. Aynı çizgi film teknolojisindeki gibi değişik hareketlerden oluşan resim karelerini biraraya getirerek hareketli resim oluşturabiliyorsunuz. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490248..._TURK_FULL.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Icon Constructor 3.54 + Crack

Icon Constructor; resimlerinizden değişik formatlarda ve görünümlerde ikon yapmanızı sağlayan kullanımı kolay bir programdır. Crack mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490325..._TURK_FULL.rar
Crack:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490273...3.54_Crack.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Kaspersky Internet Security 8.0.0.320 RC1 + Serial

Kaspersky Internet Security 2008, kişisel ve sunucu bilgisayarları güvenliği için çıtayı bir adım daha öteye taşıyan yepyeni bir uygulama.

Kaspersky firması, çok beğenilen 5 serisi antivirüs ve güvenlik deneyimlerini göz önünde tutarak, bu yeni 2008 sürüm güvenlik paketi ile, artık güvenlik sektöründe bilirkişilerden olduğunu da tekrar kanıtlıyor. Bu komple güvenlik paketi, beraberinde antivirüs yazılımından, güvenlik duvarına ve hacker aktiviteleri önlemesinden, şifrelemesine kadar birçok özellik ile beraber geliyor. Serial mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490646..._TURK_FULL.rar
Serial:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490357...RC1_Serial.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

KC Softwares AVI Toolbox 1.6.1.25 + Keygen

AVI Toolbox programıyla DivX (AVI) formatındaki videolarınızı çok hızlı bir şekilde dilediğiniz yerden kesebilir, sadece video içindeki sesi alabilir ve ekran görüntüsü yakalayıp kaydedebilirsiniz. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490711..._TURK_FULL.rar
Keygen:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490679....25_Keygen.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Lavasoft Privacy Toolbox 2008 Version 7.6.5.0 + Patch

Ad-Aware’in yapımcısı olarak bilinen ve internet zararlılarından sizi koruyan anti-spyware ve güvenlik duvarı yazılımları ile tanıdığınız Lavasoft; güvenlik konusunda yeni bir alana el atıyor ve bilgisayarınızdaki verileri güvenle saklamak için Digital Lock ve dosyalarınızı güvenle silebilmeniz için File Shredder adında iki yazılımı beğeninize sunuyor. Patch mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490802..._TURK_FULL.rar
Patch:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490743....5.0_Patch.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

LightZone 3 + Serial

Light Crafts, fotoğraf düzenleme ve yönetim yazılımının yeni sürümü LightZone 2.0’ı piyasaya sürdü. Aperture (ya da Adobe Photoshop Lightroom) benzeri bir yazılım olan LightZone, fotoğrafçılıkla profesyonel olarak ilgilenen kullanıcılar için fotoğraf işlemeyi kolaylaştırıyor. Yazılım 2.3 sürümü ile birlikte evrensel mimariye kavuşmuş. Ayrıca “sayısal karanlık oda” özelliği eklenmiş. LightZone’nin pek çok marka için RAW desteği var. Ayrıca yazılımın StudioZone, ZoneFinder, ZoneMapper, RegionMapper gibi kendine has özelliklere sahip. Aperture alternatifi olarak değerlendirilebilir. Serial mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491053..._TURK_FULL.rar
Serial:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13490831...e_3_Serial.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Lock Folder XP 3.6 + Patch

Lock Folder XP dosyalarınızı, klasörlerinizi ve veri alanlarını kendi şifrenizle kilitlemenizi yarayan güvenlik aracıdır. Dosyalarınızı,k lasörlerinizi ve veri alanlarınızı kilitlemek ayrıca bilgisayarınız viruslerden, wormlardan ve trojanlardan korumaya yardımcı olur. İzinsiz kimselerin kişisel finans, sağlık, özel ve önemli bilgilerinize ulaşmasını engellemenin en iyi yolu, dosyalarınızı, klasörlerinizi ve veri alanlarınızı kilitlemektir. Çünkü dosyalarınızı, klasörlerinizi ve veri alanlarınızı kilitlemek, onları görünmez hale getirir. Böylece silinemez, hasar göremez ve dışardan istenmeyen müdahaleler yapılamaz. Patch mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491105..._TURK_FULL.rar
Patch:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491080..._3.6_Patch.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

MySuperSoft Flash2Video 4.5.1700 + Keygen

MySuperSoft Flash2Video ile Macromedia Flash SWF dosyalarını AVI, MPEG, VCD, DVD formatlarına çevirebilirsiniz. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491164..._TURK_FULL.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

ParetoLogic Anti-Spyware 5.6 + Patch

ParetoLogic Anti-Spyware, gerçek-zamanlı koruma özelliğine sahip bir casus engelleme yazılımıdır. İnternet üzerinden sisteminize sızmaya çalışan ve özel verilerinizi çalarak izinsiz bilgi toplayan casus yazılımlar güvenliğiniz için büyük tehdit oluşturmaktadır. Hangi sitelere girdiğinizi, bu sitelerde ne tür işlemler yaptığınızı hatta kullandığınız şifreleri dahi ele geçirme amacı taşımaktadırlar. İnternet tarayıcınızın ayarlarını değiştirme, başlangıç sayfanızı zararlı bir internet sitesine girmenizi sağlamak amacıyla yeniden oluşturma, istemediğiniz sitelere yönlendirme gibi işlemler de yapabilmektedirler. ParetoLogic Anti-Spyware, yukarıda sayılan tüm bu olumsuz etkilerin önüne geçmek amacıyla sisteminizi her an denetim altında tutmakta, casus yazılımları sisteminize girmeden etkisiz hale getirmektedir. Sisteminizde önceden bulaşmış casus yazılımları ise "Hızlı Tarama" (Quick Scan) ve "Tam Tarama" (Full Scan) özellikleri ile tespit etmekte ve bulduğu zararlıları sisteminize zarar vermeden temizleyebilmektedir. Sahip olduğu casus yazılım algılama veritabanını son çıkan zararlılara karşı koyabilmeniz için güncelleme desteği de sunmaktadır. İnternet üzerinden gelen tehlikeleri ve yerel olarak Windows işletim sisteminden çıkan sorunları algılayıp engellemek için iki ayrı izleme aracına sahiptir. İnternet tarayıcınızı özel olarak koruma altına alarak; başlangıç sayfanızın, tarayıcı menülerinizin, araç çubuklarınızın ve diğer tarayıcı ayarlarınızın size zarar verecek biçimde değiştirilmesinin önüne geçmektedir. Windows üzerinde ise başlangıç uygulamalarını temel işletim sistemi ayarlarını denetleyerek yerel koruma sağlamaktadır. Ayrıca bilgisayarınız bir ağa bağlı ise bu ağ üzerinden gelebilecek tehlikeleri de denetlemektedir. Yani ParetoLogic Anti-Spyware sahip olduğu modüller ile tam bir koruma sağlamaktadır. Patch mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491217..._TURK_FULL.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Pearl Mountain Soft Picture Collage Maker 1.7.4 Build 922 + Keygen

Resimlerinizi programa ait şablonlarla kolaj yaparak estetik, eğlenceli bir görünüme çevirebilir, slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491378..._TURK_FULL.rar
Keygen:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491249...922_Keygen.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Picture Ripper 3 + Crack

Picture Ripper ile MP3'leri, filmleri, resimleri, fotoğraf galerilerini ve ZIP dosyalarını çok hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Programın desteklediği resim formatları JPEG, GIF, BMP, PNG ve PSD. Bunun yanında video formatları ise MPEG, AVI, QuickTime, WMV, ve RealMedia`dır. Crack mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491440..._TURK_FULL.rar
Crack:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491408...er_3_Crack.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

PKZIP Server 12.00.0014 + Keygen

PKZIP; çok fonksiyonlu bir dosya sıkıştırma aracıdır. Bununla çoklu disketlere ayrılan, kendinden açılan ya da standart ZIP dosyaları yaratabilirsiniz. Bir arşivin içinden açmaya gerek olmadan çalıştırılabilir bir dosyayı çalıştırabilirsiniz ve belirli bir grup dosyayı bir seferde bir ZIP arşivine ekleyebilirsiniz. PKZIP TAR, GZIP, MIME, BinHex, UUencode ve XXencode dosya formatlarını açma becerisine sahiptir. PKZIP ayrıca acemi kullanıcılara yardımcı olmak için Windows Gezgini ile bütünleşen faydalı sihirbazlara sahiptir ve ZIP dosyalarını kopyalamanıza, taşımanıza, silmenize ve adlandırmanıza izin verir ve kısa yollar yaratabilir.

Bu sürüm Public Key Infrastructure tabanlı dijital imza desteği, çok pencereli bir arayüz, daha geniş ve daha sezgisel araç çubuğu düğmeleri, sekmeli bir seçenekler diyalog kutusu, özel bir menü, ek sıkıştırma algoritmaları, büyük dosyaların bölünmesi ve dosya bilgisini değiştirme becerisi sunar. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491554..._TURK_FULL.rar
Keygen:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491475...014_Keygen.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Product Key Explorer 1.9.6 + Patch

Yüklediğiniz programların serial kodlarını, lisanslarını mı kaybettiniz? Hiç sorun değil bu programla Windows, MS Office, SQL Server ve 40 tane daha diğer yazılımların keylerini bulabiliyor. Patch mevcuttur.

Desteklediği yazılımlar:
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows XP
Microsoft Windows Server 2003
Microsoft Windows Vista
Microsoft Office 2003
Microsoft Office Professional Edition 2003
Microsoft Office FrontPage 2003
Microsoft Visio 2003
Microsoft SQL Server 2000
Microsoft Office Enterprise 2007
Microsoft MSDN 7
Microsoft Visual Studio 2003
Microsoft Visual Studio 2005
Macromedia Dreamweaver 7
Macromedia Dreamweaver 8
Macromedia Fireworks 7
Macromedia Flash 6
Macromedia Flash 7
Macromedia FreeHand Adobe Acrobat 7
Adobe Acrobat 8
Adobe GoLive 7
Adobe Photoshop 6
Adobe Photoshop 7
Adobe Photoshop 8
Norton Internet Security
Norton PartitionMagic 8
PowerQuest PartitionMagic 8.0
VMware Workstation
Nero Burning Rom 6
CyberLink PowerDVD
Ipswitch WS_FTP
WinPatrol
Quake 4
Winamp 5
Super Cleaner
VMware Workstation
Nero Burning Rom 6
CyberLink PowerDVD
Ipswitch WS_FTP
WinPatrol
Quake 4
Winamp 5
Super Cleaner
EO Video
InterVideo WinDVD
Sonic Solutions MyDVD
Sniffer Pro 4.7
NuMega Bounds Checker
Ositis WinProxy
ZoneAlarm
Dell Service Tag
Borland Delphi 6
Borland Delphi 7

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491605..._TURK_FULL.rar
Patch:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491581....9.6_Patch.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Sketch Master 4.1 + Crack

Resimlerinize çeşitli efektler verebileceğiniz güzel bir program. Crack mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491695..._TURK_FULL.rar
Serial:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13491635..._41_Serial.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Sothink Glanda 4.2 + Crack

Sothink Glanda, hızlı ve kolay bir şekilde birbirinden güzel ve profesyonel flash animasyonlar hazırlayabileceğiniz, içinde hazır şablonları da bulunan oldukça kaliteli bir program. Crack mevcuttur

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13493710..._TURK_FULL.rar
Crack:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13493497..._4.2_Crack.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

VideoCharge 3.7.4.14 + Patch

Videolar üzerinde hertürlü işlemi yapabileceğiniz profesyonel, komple bir program. Program hızlı ve kullanımı kolay bir şekilde videolarınızı kesiyor, parçalıyor, birleştiriyor, video dosyaları oluşturabiliyor, otomatik ya da manuel istediğiniz sahneyi çıkarabiliyor, watermark ekleyebiliyor, videolardaki hataları düzeltiyor, formatlar arası çeviri yapıyor ve büyük dosyalarınızdan küçük klipler oluşturuyor. AVI (DivX, XVid and its), Mpeg - 1/2 (SVCD, VCD), WMV (WMA, ASF), JPEG, GIF, PNG, BMP, TIFF, Mp3, WAVE formatları üzerinde istediğiniz düzenlemeyi bu programla artık yapabilirsiniz. Patch mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13493908..._TURK_FULL.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Winter Night 3D Screensaver 1.0 + Keygen

3 boyutlu ve farklı bir ekran koruyucusu. Sesli ve hareketli olması ve kış mevsimini en güzel şekilde göstermesi en güzel yanları. Ayrıca alt tarafta saat simgesi de bulunmakta. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13494018..._TURK_FULL.rar
Keygen:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13493943...1.0_Keygen.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

WinZip 11.1 + Keygen

En çok kullanılan sıkıştırma programlarından biri olan WinZip'in en son sürümü. WinZip ile dosyaları *.ZIP, *.RAR, *.TAR, *.BZ2 vb. formatlarında sıkıştırabilir, açabilirsiniz. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13494138..._TURK_FULL.rar
Keygen:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13494047...1.1_Keygen.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

ZC Dream Photo Editor 2008.2.71 + Crack

Resimlerinize çeşitli efektler verebileceğiniz kaliteli bir program. Crack mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13494229..._TURK_FULL.rar
Crack:
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/13494168...2.71_Crack.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Www.AskSohbet.net sunar

 

 

 

***********
2002© Her Hakki Saklidir. Bu site Bir asksohbet.net Yapimidir. Web Tasarim
sohbet sohbet odalari sohbet net chat sohbet sohbet siteleri sohbet com sohbet chat canli sohbet sohbet odasi bol sohbet www sohbet bedava sohbet mynet sohbet görüntülü sohbet sohbet kanallari sohbet odalari islami sohbet türkçe sohbet kamerali sohbet www sohbet com ideal sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet www sohbet net kizlarla sohbet sesli sohbet hos sohbet sohbet sohbet webcam sohbet cinsel sohbet sohbet sitesi sohbet kanali sohbet sayfalari sohbet et asksohbet sohbet net sohbet ücretsiz sohbet cam sohbet dini sohbet sohbet etmek genel sohbet ingilizce sohbet kelebek sohbet çet sohbet türk sohbet sohbet odalarä sohbet odasi canli sohbet sohbet hatti seviyeli sohbet sohbet gen sevginehri sohbet sevgi nehri sohbet sohbet odalar sohbet adresleri mirc sohbet sohbet chat com sohbet muhabbet kolay sohbet yabanci sohbet java sohbet web cam sohbet arkadas sohbet resimli sohbet mirc sohbet chat sohbet odalari sohbet programi türkiye sohbet güzel sohbet sohbet script sohbet mynet javasiz sohbet chat sohbet net iyi sohbet sohbet almanya sohbet sohbet programlari sanal sohbet sohbet etmek istiyorum sicak sohbet turk sohbet ask sohbet sohbet sayfasi alem sohbet zurna sohbet alo sohbet sohbet sohbet hos sohbet iyi sohbet e kolay sohbet canli sohbet hatti bedava sohbet odalari goruntulu sohbet sohbet arkadas canli sohbet odalari muhabbet sohbet sohbet bedava islam sohbet üyeliksiz sohbet bayanlarla sohbet sohbet hatlari chat ve sohbet sohbet canli sohbet alemi izmir sohbet online sohbet sohbet etme chat sohbet com harika sohbet bol sohbet com chet sohbet com sohbet chat camli sohbet www chat sohbet sohbet sohbet com sohbet sohbet sohbet kanallari turkce sohbet camerali sohbet sohbet name özel sohbet kaliteli sohbet www sohbet chat görüntülü sesli odalari icq çet kamerali zurna mirc sohpet odalari ikile goruntulu mynet seslichat muhabbet serverleri kamerali kanallari çhat turkchat mirch arkadas mirç siteleri edelim kanali seviyeli serverler sohbetler türkchat irc görüntülüchat mirc32 chatler türkce sesli camerali sohbeti mirç sobet sayfalari serverlari arkadas kahkaha chatleri sunuculari isq canli serverlar videolu ariyorum turkcechat düzeyli turkce serverlari steleri türkçe yanit odalar cahat odasi zurnachat kanallari yazili icg sohbetleri resimli odasi adresleri netbul siberalem ceht sayfalari seslisohbet video chat chat web cam chat chat rooms chat server nude chat webcam chat live video chat 3d chat www chat com cam chat live sohbet chat georgia chat detroit chat sohbet chat video chat room chat sites live webcam chat sohbet chat rooms java chat applet video chat software www chat chat sohbet sohbet sohbet chat chat asp chat com türkçe chat chat germany islamic chat online chat chat siteleri new york chat rooms international chat görüntülü chat sohbet webcam chat bbw chat chat odalari chat sayfalari hawaii chat chat sohbet xxx video chat bedava chat asian chat sohbet chat ingilizce chat sesli chat sohbet chat turk chat chat en direct türk chat chat search chat meydani record chat kamerali chat punk chat akparti ak parti chp mhp bbp california chat swinger chat website chat spanish chat canli chat netmeeting chat chat sayfasi chat kanallari london chat room asp net chat miami chat chat bdsm asksohbet.net chat rooms on line chat chat icq chat female english chat camfrog video chat ca chat turkce chat colombia chat chat room chat programlari chat italiano erotik chat live chat chat spy flash chat chat city yahoo chat chat spanish cuba chat military chat chat pal çocuk chat almanya chat chat avenue private chat sohbet chat le chat transohbetual chat teen chat chat sevilla australian chat rooms chat yapma kanal d chat kolay chat java chat cool chat icq chat chat at sohbet chat web chat mirc chat chat türk google chat net chat sohbet chat rooms chat cam sevginehri chat portal chat chat program chat chat script lycos chat chat in russian chat chat de chat sohbet odalari chat españa bedava chat siteleri chat sayfasi yonca chat chat video girls chat england chat eyeball chat arama motoru arama motoruna kayit arama motorlarina kayit google